Skip to content

Nie pożyczałem żadnego dzbana, oddałem cały a jak go dostałem, to był już potłuczony

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
https://wpolityce.pl/polityka/413493-ujawniamy-szykuja-kolejny-atak-na-premiera-morawieckiego

Ciekawe666 czy Barbara Husiew zatopi bankstera?

Który skrzywdziłeś człowieka prostego...

Komentarz

  • Zrobią z niej banderówe, albo coś.
  • Gorzej że tonąc pociągnie okręt za sobą. Tak źle i tak niedobrze.
  • edytowano September 2018
    Jak mówią nasi informatorzy, „Niemcy zdjęli rękawiczki” i z cała mocą dążą do obalenia ekipy, która buduje polską podmiotowość i gospodarczą siłę.
    myli się, z Morawieckim dogadają się chyba najszybciej.
    a i myślę, ba! jestem przekonany, dopóki PMM jest podczepiony pod najstabilniejszy pływak polityczny w RP i ma ochronę Naczelnika, to jest niezatapialny

    linia obrony będzie taka:
    kredyty frankowe były dla bogatych a oni i tak zaoszczędzili na oprocentowaniu,

    Prezes odesłał frankowiczów do sądów (nota nie bene, o których nie ma on dobrego zdania, jeszcze)
  • Brzost napisal(a):
    Gorzej że tonąc pociągnie okręt za sobą. Tak źle i tak niedobrze.
    Tę decyzję z pełną świadomością podjął Naczelnik i została ona przyjęta przez jego hufce bez najmniejszego widocznego oporu. A jeśli nie miał świadomości, to tym gorzej.
  • edytowano September 2018
    Na pewno go nie zatopi. Zwłaszcza, że inne banki rzeczywiście takich kredytów udzielały Poza tym w atmosferze partyjnej nawalanki, startu z wysokiego "c" -"bankster, morderca, kłamca" i wobec faktu , ze rozkręca to Tomasz Lis
  • loslos
    edytowano September 2018
    [regulamin nie pozwala na ocenę inteligencji rozmówców, wpis skasowany]
  • ooo!
    to admin pojechał !
  • na szczęście nie zrozumiałem
  • Na szczęście.
  • Ale pytanie było czy zatonie a nie czy powinien zatonąć...
  • Ja sobie uświadomiłem, dlaczego kredyty franciszkowe są taką bombą. Jest prawdą, że ich znaczenie ekonomiczne nie jest wielkie, jest prawdą, że większość franciszkanów na nich skorzystała. Tyle, że skrzywdzono niewielką ilość ludzi w sposób wręcz zatykający, a krzywda jednostki robi wielkie wrażenie w czasach mediokracji. Pani Husiew staje się sąsiadką milionów ludzi, z których większość mieszka od niej daleko. Milion ofiar to tylko statystyka, jedna śmierć to tragedia, jak mawiał klasyk.

    Jakby bankster był mądry, spłaciłby tych niewielu franciszkanów skrzywdzonych przez BZ WBK, jeżeli oczywiście tym razem dla odmiany mówi prawdę i naprawdę było ich niewielu. Ale on jest psychopatą, on nie potrafi wyobrazić sobie cudzego bólu i krzywdy.

    Tę bombę Naczelnik wsunął sobie w majtki. Naczelnika nie szkoda, podjął świadomą decyzję. Szkoda tych milionów ludzi, co swe oczekiwania zainwestowali w PiS.
  • edytowano September 2018
    Wystarczy zmienić Pana Mateusza. Jeśli PiS jest niezdolny do zmiany czegokolwiek z poleceń Przewodniczącego, to znaczy że PiS jest niezdolny do wspólnego działania i wyrobienia sobie wspólnej opinii. Jeśli tak jest to niech się rozpada póki totalna jest w rozsypce bo może coś lepszego powstanie na jego miejsce.
    Inna rzecz, już pisałem, że pokolenie obecnych 40-to latków jest bardzo niebezpieczne - bardzo wielu cienkich merytorycznie, pozbawionych empatii egocentryków i narcyzów.
  • Zajmujący jest sposób obrony bankstera przez fanzin imć Karnowskich. Zamiast pracowicie lać literki w szpalty założyliby fabrykę taniego lukru i zawojowali nim rynek.
  • Natomiast co do meritum to za frankowiczów nikomu włos z głowy nie spadnie.
  • Istotnie. Królowej Bony łysej nie pochowali.
  • Rafał napisal(a):
    Wystarczy zmienić Pana Mateusza.
    Może Beatka?
    Matełusz dostanie kwiaty, buziaka w rączkę i na pewno z godnością przyjmie swój los...

  • Świat bez marzeń byłby nic nie wart.
  • Mam nową ksywkę dla Prezesa: Michael Atiyah polskiej polityki.
  • (podpinając się pod wątkowe hasło: Szykują kolejny atak na PMM)

    image

    I o co chodzi z tą piątką zeta?
  • No i jest odpowiedź na swędzące pytanie: ile jest wart sposób rozumowania podobnych kpiarzy? 5 zł.
  • tam obrabiają takie tematy
    fb
    https://www.facebook.com/groups/aieplus/
    advertising is exciting
  • edytowano January 2022
    christoph napisal(a):
    tam obrabiają takie tematy
    fb
    https://www.facebook.com/groups/aieplus/
    advertising is exciting
    Wyrzucono mnie z tej Grupy! (A piszę grzecznie. Nie zaczepiam. Nie prowokuję.I rzadko bardzo piszuję...)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.