Skip to content

Smogorzewski, burmistrz Legionowa, z PO oczywiście, przedstawia kandydatów do rady

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Nonszalancki luzaczek, chyba pod wpływem czegoś mocniejszego popisuje się niewyrafinowanym dowcipasem. Mocno usadzony w układach sądowych, bo skargi kierowane na niego lądują w koszu.
Ten film wrzucony przez Tyszkę robi karierę na tt.

Komentarz

  • edytowano October 2018
    "Zbójcerze również obchodzili Dzień Śmiechały..."

    BTW, Smogorzewski to "partia władzy" w Legionowie od około 20 lat.
  • No i to sie nazywa "gemczendżer".
  • edytowano October 2018
    Właśnie przeczytałem że go wywalili z PO. Ciekawe1 czy Grabcowi się oberwało.
  • edytowano October 2018
    Dokładnie takie są chłopaki z PO. A że naród uważał i dalej uważa, że takie chłopaki mają nim rządzić to już kompletnie inna sprawa. Dało się iść w politykę to poszli, zmienić się nie dadzą rady (bo i nie ma potrzeby), grać na dłuższą metę nie potrafią to zachowują się zgodnie ze swoją naturą. Właśnie tak jak na filmiku.

    Żeby Polska była spójna dalej powinna rządzić PO. Piszę to bardzo poważnie, obecnie mamy zgrzytnięcie, jedno nie pasuje do drugiego. Bardzo spokojnie już do tego podchodzę, w każdym układzie da się się żyć, chyba już nie ma o co walczyć. Jak wróci PO do władzy nie będę już pomstował, ani się irytował.
  • Mnie tylko dziwi, że żadna z tych obrażanych kobiet nie zareagowała odpowiednio. Chichotały, jakby to były świetne żarty.
  • Cyrylica napisal(a):
    Mnie tylko dziwi, że żadna z tych obrażanych kobiet nie zareagowała odpowiednio. Chichotały, jakby to były świetne żarty.
    Człowiek przywyknie do wszystkiego, nawet życia w gnojówce.
  • Cyrylica napisal(a):
    Mnie tylko dziwi, że żadna z tych obrażanych kobiet nie zareagowała odpowiednio. Chichotały, jakby to były świetne żarty.
    Bo to były świetne żarty. Tak to towarzystwo się bawi.

  • JORGE napisal(a):
    Dokładnie takie są chłopaki z PO. A że naród uważał i dalej uważa, że takie chłopaki mają nim rządzić to już kompletnie inna sprawa. Dało się iść w politykę to poszli, zmienić się nie dadzą rady (bo i nie ma potrzeby), grać na dłuższą metę nie potrafią to zachowują się zgodnie ze swoją naturą. Właśnie tak jak na filmiku.

    Żeby Polska była spójna dalej powinna rządzić PO. Piszę to bardzo poważnie, obecnie mamy zgrzytnięcie, jedno nie pasuje do drugiego. Bardzo spokojnie już do tego podchodzę, w każdym układzie da się się żyć, chyba już nie ma o co walczyć. Jak wróci PO do władzy nie będę już pomstował, ani się irytował.
    Ten dysonans likwiduje właśnie pan Mateusz, to człowiek z samego jądra PO, krew z krwi, kości z kości. Dzięki niemu rządzi PO a że tym razem się nazywa PiS, to już znaczenie ma trzeciorzędne.
  • peterman napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Mnie tylko dziwi, że żadna z tych obrażanych kobiet nie zareagowała odpowiednio. Chichotały, jakby to były świetne żarty.
    Człowiek przywyknie do wszystkiego, nawet życia w gnojówce.
    To nie jest kwestia przywyknięcia. Tu chodzi o konstrukcję tych ludzi. Oni po prostu tacy są. Nie należy też dramatyzować, ot takie tam, było, jest i będzie. A że u władzy ? No cóż, napisałem parę postów powyżej, że tak być musi.
  • TW Znak zachęca do głosowania na Smogorzewskiego

  • Jarek Olechowski
    @OlechowskiJarek

    „Wszyscy zazdroszczą nam Romka Smogorzewskiego” - te słowa zostaną z @JanGrabiec na długo. Chyba nawet dłużej niż te o „moim proboszczu” ;))
    01:00 - 6 paź 2018
  • rdrrdr
    edytowano October 2018


    1:15 to jest seksizm, za to na Zachodzie by pan wylecial z takiego studia [...] nie wolno tak mowic, to jest sprzeczne z Konstytucja

    a tu brawa
  • Wesoły Romek uderza w skruchę i prezentuje się jako ofiara wrogich mediów. Rzyg...

  • JORGE napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Mnie tylko dziwi, że żadna z tych obrażanych kobiet nie zareagowała odpowiednio. Chichotały, jakby to były świetne żarty.
    Bo to były świetne żarty. Tak to towarzystwo się bawi.

    też się zastanawiałem - i to jest najlogiczniejsze wytłumaczanie!
  • Mania napisal(a):
    Wesoły Romek uderza w skruchę i prezentuje się jako ofiara wrogich mediów. Rzyg.
    Usmialam sie do łez. Jakieś zgromadzenie smutnych wampirów, czy co?
  • uhrr napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Wesoły Romek uderza w skruchę i prezentuje się jako ofiara wrogich mediów. Rzyg.
    Usmialam sie do łez. Jakieś zgromadzenie smutnych wampirów, czy co?
    Obawiam się, że wesoły Romek jest niezatapialny i nie zdziwmy się jeśli wygra kolejną kadencję.
  • uhrr napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Wesoły Romek uderza w skruchę i prezentuje się jako ofiara wrogich mediów. Rzyg.
    Usmialam sie do łez. Jakieś zgromadzenie smutnych wampirów, czy co?
    Jedna kobieta się głaskała kciukiem po wierzchu drugiej dłoni, druga nieco zmieniła położenie palców no i kilku zdarzyło się mrugnąć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.