Skip to content

Asia Bibi uniewinniona!

edytowano October 2018 w Forum ogólne
Uniewinniona przez sąd po 8 latach spędzonych w celi śmierci. Co oczywiście nie oznacza że jest bezpieczna, bo do końca życia musi się liczyć z zemstą muzułmańskich fanatyków.

https://www.pch24.pl/asia-bibi-uniewinniona--ale-to-nie-koniec-jej-dramatu--islamisci-nadal-chca-jej-smierci-,63823,i.html
Otagowano:
«1

Komentarz

  • Ciekawe co skłoniło sąd najwyższy Pakistanu do tego. Trudno mi uwierzyć że sumienie i poczucie sprawiedliwości

    Tak czy siak Chwała Panu.
  • +
    Moze azyl w Polsce?
    Choć mogła by oberwać za kolor skory
  • edytowano October 2018
    Prędzej mogłaby być dopadnięta przez jakieś czeczeńskie komando.
  • a został kto jeszcze z pierwszej Wielkiej Emigracji Dudajewych?
  • Chwala Bogu!
  • christoph napisal(a):
    +
    Moze azyl w Polsce?
    Choć mogła by oberwać za kolor skory
    He?
    Pracuję z murzynką z Afryki, w Polsce od 15 lat. Nie oberwała ani razu.
    Gości z Indii, Omanu, i innych intensywnie opalających się nacji mamy regularnie. Mieszkają tu po parę miesięcy i nikt się na nic nie skarży.
  • A dom niedaleko mojego w dość odludnym miejscu wynajmuje od ponad roku hinduska para - chyba pracują w Infosysie. Auto zostawiają w ciemnej uliczce. Nikt ich nie rusza. Ja kilka lat temu wynajmowałem mieszkanie Chińczykom. Straszne brudasy z nich były, ale im nie nałożyłem po buzi, sąsiedzi też nie. Zęby leczyłem kiedyś, już wiele lat przed wojna tam, u Syryjczyka który mieszkał w zwykłym bloku, a ostatnio byłem u Hindusa chirurga szczękowego w mojej dzielnicy. Żadna z tych osób nie wyglądała na zaszczutą czy zastraszoną. Rasizm to jest na zachód od Odry i dalej.
  • Ja w pracy zetknąłem się z Ukraincami. Każdy był grzeczny i bardzo wdzięczny, zszokowany wręcz poziomem polskiej służby zdrowia. Oczywiście na plus. Żaden nie był leczony na koszt podatnika, wszyscy mieli ubezpieczenia. Z kolei prywatnie Ukraińcy to brudasy i syfiarze ale biorę poprawkę na to że to same chłopy byly, robotnicy i raczej nie przywiązywali wagi do schludności.
    Z kolei lekarz z Nigerii (lub Czadu), nie pamiętam, pracujący u nas to przykład typowej kultury afrykańskiej. Bardzo chamski wobec kobiet, uniżony wobec mężczyzn nawet niżej stojących w hierarchii pracowniczej na przykład. Zero poczucia obowiązku wobec pracodawcy i nielojalność.
  • @Rafal

    dokladnie. rasis jest tam, gdzie walcza z nim najbardziej. czyt.: najglosniej.
  • edytowano November 2018
    marniok napisal(a):
    Z kolei prywatnie Ukraińcy to brudasy i syfiarze ale biorę poprawkę na to że to same chłopy byly, robotnicy i raczej nie przywiązywali wagi do schludności.
    Nie miał kolega okazji oglądać jak żyje ~połowa polskich pracowników fizycznych na delegacjach i co po sobie zostawiają albo jak wyglądają użytkowane na bieżąco kwatery po roku od remontu. To prawie na pewno nie jest cecha narodowa tylko gatunkowa.
  • image
    wiece w całym Paki Stanie z tej okazji
  • Niestety rząd ją przytrzymał i złożył jakieś odwołanie do SN. Wystraszyli się braci islamskiej.
  • Jeśli USańcy jej nie wykradną, żywa stamtąd nie wyjedzie :(
  • Po ogłoszeniu wyroku jej adwokat co prędzej zbiegł za granicę.
  • edytowano November 2018
    Tymczasem wyznawcy religii pokoju proponują obwiesić wszystkich sędziów głosujących za zwolnieniem pani Asi.

    http://www.atimes.com/article/pakistan-surrenders-to-radical-mobs-demands-in-blasphemy-case/
    “Someone in their house – their security guard, driver or cook – should kill them,” he added.
  • Pani Asia została wywieziona samolotem w nieznane miejsce. Rząd twierdzi, że nadal przebywa w PK.
  • Bogu dzięki! +++
  • +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Chwała Panu!
  • Ps 34, 8-9 - Anioł Pana zakłada obóz warowny wokół bojących się Jego i niesie im ocalenie. Skosztujcie i zobaczcie, jak dobry jest Pan, szczęśliwy człowiek, który się do Niego ucieka.
  • Chwała Panu!
    I o dalsze bezpieczeństwo całej Jej rodziny
    +++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.