Skip to content

Zmarł Bartek Niedzielski

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Bohater. Ocalił wielu ludzi w Strasburgu. Miał 36 lat.
image
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie,
a swiatłość wiekuista niech Mu świeci
na wieki wieków. Amen.
+++

Komentarz

  • wieczny odpoczynek
    racz Mu dać Panie
    +++
  • Godzi się dodać, że w piątek zmarł Jego włoski przyjaciel, 28- letni Antonio Megalizzi.
    Wspólnie uniemożliwili terroryście wejście do klubu.
    RIP
    +++
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • + R.I.P.

    a dla kontrastu nalezy pamietać wpis posła Lewandowskiego że na szczęscie są daleko od zajścia...
  • Mania napisal(a):
    Godzi się dodać, że w piątek zmarł Jego włoski przyjaciel, 28- letni Antonio Megalizzi.
    Wspólnie uniemożliwili terroryście wejście do klubu.
    RIP
    +++
    +

    ===
    dopiero wczoraj, przez tweet, poznałem historię tych dwóch dziennikarzy (?)

    wyszli z klubu zapalic papierosa,
    kiedy zobaczyli idącego w ich stronę już uzbrojonego (w sensie: z załadowaną bronią gotową do strzelania) terrorystę
    mieli trzy wyjścia:
    - uciekać i dostać kulkę w plecy,
    - nic nie zrobić i dostać kulkę w głowę
    - spróbować się ratować przez kontratak, podnieść szanse na przeżycie o kilka procent...

    ==
    to kolejny Polak, po kierowcy TIRa, który znalazł się w takiej sytuacji - próbował coś zaradzić, w sytuacji realnej groźby (prawie 100 %) śmierci.

  • +
    Boże, kiedy to się skończy?
  • Może wtedy, gdy tacy, jak śp. bohater Bartek przestaną zwalczać islamofobię i walczyć o lewackie ideały?
  • Tak mi się skojarzyło, że jak widzę zdjęcia z Berlina, Paryża czy Brukseli zabezpieczeń, barier i betonowych zasieków chroniących np jarmarki bożonarodzeniowe to wygląda mi to na początki gett chrześcijańskich.
  • marniok napisal(a):
    Tak mi się skojarzyło, że jak widzę zdjęcia z Berlina, Paryża czy Brukseli zabezpieczeń, barier i betonowych zasieków chroniących np jarmarki bożonarodzeniowe to wygląda mi to na początki gett chrześcijańskich.
    ja bym powiedział: początek rezerwatów dla rdzennych Europejczyków
  • edytowano December 2018
    G..no pomogą te zasieki i te karabiny. One są przede wszysttkim po to aby robić wrażenie na mediach i w mediach dla tubylców pokojowo i liberalnie nastawionych - jest bezpiecznie, państwo wysłało profesjonalistów którzy tym się zajmą - to nie nasza sprawa. Byłem dziś (wczoraj) na lotnisku w Brukseli i chodzili tam tacy profesjonaliści z długą bronią po dwóch. Nota bene obaj w jednej z par byli w sporych okularach bez gumki z tyłu więc nie wiem jak tam u nich z profesjonalizmem w walce wręcz.
    Nie jestem specem od specjalsów, ale zdaje mi się że parka takich profesjonalistów widoczna z każdego kierunku i z daleka stwarza większe niebezpieczeństwo niż bezpieczeństwo. Tak jest bo własnie uspokaja, zwalnia z uwagi i świetnie ułatwia kamuflowanie się prawdziwych terrorystów którzy nie prezentują ostentacyjnie pasów szachida oraz islamskich ubiorów tylko przemykają cichcem boczkiem z bombami w eleganckich teczkach lub pod tweedowymi płaszczami. Takich dwóch to dość łakomy kąsek do zabrania tej długiej broni. Na mój rozum znacznie lepiej jakby mieli krótką do strzelania z bardzo bliska i długą nie do strzelania seriami tylko precyzyjnie. Nie bardzo widzę zastosowanie broni automatycznej do strzelania seriami w tłumie. Chętniej więc widział bym takich kilku lżej uzbrojonych a poza tym ukrytych gdzieś snajperów do wyłuskania w razie czego tych terrorystów z zamaskowanych stanowisk gdy wezmą zakładników albo będę się kryć w tłumie. A najlepsza byłaby samoobrona pasażerów i nieznośna islamofobia polegająca na śledzeniu wzrokiem i nie tylko wszystkich podejrzanych, doprowadzaniu ich do ochrony, otaczaniu, legitymowaniu, a w razie czego dawaniu wpierdzielu jak się stawiają.
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.