Skip to content

1 II 2019

edytowano March 2015 w Forum ogólne
My i Oni. Czyli my kontra komuchy
Jak za komuny. Jak w stanie wojennym.
Codziennie się modlę, żeby Duch Święty natchnął zrozumieniem ludzi uszkodzonych przez zorganizowane kłamstwo, żeby Archanioł Michał przegonił złe duchy, żeby Polska.... , żeby sczeźli zaprzedani złemu itp.
I wczoraj nastąpił znak: bezideowa PO zawarła sojusz z SLD, czyli PO zakończyła grę pozorów, na scenie politycznej został sojusz lewicy i PiS. Oni i My.
Ślepy i głuchy by to zobaczył i zrozumiał; pytanie ilu stumanionych peowców zrozumie?
image

Komentarz

  • Nie łudź się. Beton nie skruszeje. A młodsi tego nie łapią.
  • Na beton i kretynów nie liczę. Liczę na 50- latków, którzy w jakimś stopniu otarli się o Solidarność, manifestacje w stanie wojennym, hasła "precz z komuną", na ludzi z polskich, patriotycznych rodzin, którzy dali się kiedyś uwieść Tuskowi i uwierzyli w liberalizm.
  • Tylko że teraz karmią się antykaczyzmem i poczuciem własnej intelektualnej wyższości nad ciemnym ludem pisowskim.
    A komusze dzieci były ich kumplami z klasy.
    Nie, ja nie mam żadnych nadziei.
  • Serio sami nazwali się Parkiem Jurajskim?
  • OT; zachwyciło mnie krótkie hasło rzucone przez twitterowicza, skierowane do Polskiej Policji i ministra Brudzińskiego, po napaści na M. Ogórek:

    NIE BÓJCIE SIĘ RZĄDZIĆ!

  • edytowano February 2019
    PO zbiera popluczyny a Biedroń postępowych i nowoczesnych. Do tego mają zielony PSL. O to chodzi. A KE to sygnał dla postkomuchow gdzie jest ostatnia reduta.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Serio sami nazwali się Parkiem Jurajskim?
    No jak nie jak tak? Bedą rzucac kamieniami w dinozaury
  • Sami w siebie?
  • Mania napisal(a):
    OT; zachwyciło mnie krótkie hasło rzucone przez twitterowicza, skierowane do Polskiej Policji i ministra Brudzińskiego, po napaści na M. Ogórek:

    NIE BÓJCIE SIĘ RZĄDZIĆ!

    Kiedy apel dociera do Joja, jakis tajemny twitterowy algorytm zmienia go na:
    NIE BÓJCIE SIE ROBIC POD SIEBIE!
  • los napisal(a):
    Sami w siebie?
    A nie?
    Klasyczne seppuku.
    :-j

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • se puku
  • los napisal(a):
    se puku
    Właśnie.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.