Skip to content

Ataka na Magdalenę Ogórek - tchórzliwe kanalie w akcji

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Sprawa zapewne znana, natomiast moje uwagi:
1. Atak na kobietę - w kilka osób atakować samotną kobietę, poziom żuli.
2. Czy delikatność interwencji policji była spowodowana 'resortowością' protestujących? (zobaczcie filmy, na dobrej imprezie jest więcej osób, a patrol potrafi to sprawnie spacyfikować)
3. Kurski, czy zamiast lamentować ruszycie z kontratakiem? macie przecież środki do tego.
«1

Komentarz

  • Nie rozumiem zachowania policji.
  • Czego ty chcesz od byłego rzecznika HGW?
  • KODziarnia z ku..., przepraszam, z serduszkiem "Jurka" na czole.

    To jak będzie, panie JoJo?
  • edytowano February 2019
    Gargas na tt:
    Przepisy, kt. powinny być użyte przez @PolskaPolicja zaraz po ataku na dziennikarza @TVP: art.191 kk (zmuszanie do określ. zachowania), art.288 kk (niszczenie mienia), art.90 kw (tamowanie ruchu drog.), art.216 kk (znieważanie). @Jbrudzinski: czy komuś wręczono chociaż mandaty?

  • ... powinny być użyte, zwłaszcza, że ta chuliganeria to recydywiści.
  • Nic nowego. Od ponad trzech lat w "tym kraju" tak wolno. Bez konsekwencji. Żule w społeczeństwie są zawsze. Ci są bardziej widoczni, bo mogą. Państwo pozwala, to o co chodzi?
  • edytowano February 2019
    O koniunkturalizm i strach. Do tego chaos informacyjny i niepewność sondażowa czyli walka pseudoekspertów pijarowych o ucho Prezeza.

    Na szczęście po stronie totalnej jeszcze większa rozpierducha.
  • Lubię Magdę Ogórek. Więcej- myślę, że jej uczciwa w sumie i nieco wycofana kampania prezydencka była czynnikiem demobilizującym wyborców SLD i miała duży wpływ na nieprzekroczenie przez nich progu. Myślę, że nie zdajemy sobie sprawy ile możemy pośrednio jej zawdzięczać.
  • Ta akcja z pewnością zapobiegła "kanonizacji" Adamowicza.
    To też zawdzięczamy dzielnej Magdalenie.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Atak na dziennikarkę - do potępienia i jednocześnie do wytłumaczenia się Policja,
    Atak chyba miał być na Rachonia, nie doczytali, że go (chwilowo/już?) nie ma.

    A pani kandydatce postPZPR jakoś nie mogę zapomnieć homo-małżeństw...
    Choć dzielnie walczy z hitlersynami o skradzione mienie a i o samym Kościele z sympatią mówi.

    laicka lewica polska
    ? (coś jak B. Wildstein?) - jeszcze poczekam parę lat....
  • peterman napisal(a):
    KODziarnia z ku..., przepraszam, z serduszkiem "Jurka" na czole.

    To jak będzie, panie JoJo?
    Po to te identyfikatory, żeby Wujnia łatwo mogła zobaczyć agresorów atakujących pokojową manifestację. I odebrać nam jakoweś fundusze uzależnione od przestrzegania praworządności.
    Że też Kuleżeństwu czeba kawe na ławe.
    Wytrzymajcież do wiosny i wygrajmy wybory. Rzekłam ;)
  • Do Wiosny to chyba będzie za późno...
  • Maria napisal(a):
    peterman napisal(a):
    KODziarnia z ku..., przepraszam, z serduszkiem "Jurka" na czole.

    To jak będzie, panie JoJo?
    Po to te identyfikatory, żeby Wujnia łatwo mogła zobaczyć agresorów atakujących pokojową manifestację. I odebrać nam jakoweś fundusze uzależnione od przestrzegania praworządności.
    Że też Kuleżeństwu czeba kawe na ławe.
    Wytrzymajcież do wiosny i wygrajmy wybory. Rzekłam ;)
    Może dobrze by było kiedyś poświęcić wreszcie te fundusze i wybić się na niepodległość...

  • Byłoby...
    Zgadzam się nad wyraz bardzo.
  • A Italopolonia to nie ma potencjału na przejęcie tego biznesu na własność?
  • Toż napisałam - wyczymać do wiosny - jest nadzieja.
  • edytowano February 2019
    Do "nienawistnego milczenia" doszedł nowy termin - "nienawistny uśmiech" i "nienawistny buziak". Kodziarzy rozsierdziło, że pani Magdalena "zachowywała się prowokacyjnie", tzn. uśmiechała się i rozdawała buziaczki.
  • Twarda baba. Szacun.
  • Na MG w ogóle jest ciut sporo ataków. Ja coś kojarze jakies zaczepki przed/w kościele ?
  • los napisal(a):
    Twarda baba. Szacun.
    Chyba się chwilę później poryczała. Czyli raczej normalna. To dobrze.
  • 0:34 3lut2019 Joahim Brudziński
    @jbrudzinski:

    Szanowna Pani Redaktor @ogorekmagda proszę przyjąć moje wyrazy ubolewania, za brak stanowczej reakcji @Policja_KSP wobec tej dziczy która zaatakowała Panią przed budynkiem @tvp_info. Poleciłem analizę materiałów operacyjnych i podjęcie niezwłocznie wszelkich stosownych działań.

    ----
    Ale jojo! ale jojo!
    :))


    ----
    Wiecie co? Gardze nimi. Do tego już doszło.
  • Z tego co widzę na tt, to chyba jedyne skuteczne działania podjął Kurski, pokazując podobno twarze i dane atakujących.
  • Exspectans napisal(a):
    Z tego co widzę na tt, to chyba jedyne skuteczne działania podjął Kurski, pokazując podobno twarze i dane atakujących.
    Fakt.
    Uderzył celnie, aż szczujnia zawyła.
    https://www.wykop.pl/link/4783015/wiadomoscitvp-ujawniaja-wizerunek-i-nazwiska-podejrzanych/
  • Exspectans napisal(a):
    Z tego co widzę na tt, to chyba jedyne skuteczne działania podjął Kurski, pokazując podobno twarze i dane atakujących.
    Raczej ryje.
  • Exspectans napisal(a):
    Z tego co widzę na tt, to chyba jedyne skuteczne działania podjął Kurski, pokazując podobno twarze i dane atakujących.
    Gdyby miał jaja, to by na Wiertniczą i Czerską wysłał ekipę do przeprowadzenia ulicznych wywiadów z pracownikami tych zakładów pracy.
  • Na razie więcej jaja ma kura niż yoyo. Także ten ...
  • Jojo umie tylko w odbytnicę włazić, jest pomyłką na swoim miejscu. Postarzał się car ojczulek, postarzał...
  • Czyli co? Cała nadzieja w narodowcach?
  • Exspectans napisal(a):
    Z tego co widzę na tt, to chyba jedyne skuteczne działania podjął Kurski, pokazując podobno twarze i dane atakujących.
    "polska politolog i menedżer kultury", byla dyrektor Muzeum PRLu, obecna matoluszkowa specjalistka od przyszlosci, technologii i rowoju, osoba najwidoczniej wszechstronnie uzdolniona, dala glos:
    To nie jest ten standard, który jest mi bliski



    Nie, nie chodzi o standardy motłochu, ktory rzucil sie na Ogorek

    https://wpolityce.pl/m/polityka/432556-emilewicz-krytykuje-tvp-publikowanie-wizerunkow-niestosowne
  • To jest chyba najobrzydliwsza postać z tego rządu. Przy napiętej konkurencji.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.