Skip to content

80 000 Polaków trolluje za rosyjskie pieniądze w mediach społecznościowych. Niebawem ukaże się lista

Komentarz

  • Mozliwe jakaś prowokacja ale 80 tysięcy, jak to technicznie możliwe?
  • Były trzy miliony.
  • Nie żebym nie doceniał zapału Bugodrzan, ale ta liczba bezpośrednio opłacanych ciut za sroga chyba. Jedno zero mniej - to już bardziej.

    Oczywiście czekam z ciekawością, stemże pamiętajmy, jak GuPol lubi odpalać kapiszony, niestety.
  • A co to za strona i jaki ma interes w ujawnianiu trolli?
  • Brzost napisal(a):
    A co to za strona i jaki ma interes w ujawnianiu trolli?
    Co za strona, oczywiście nie wiem. Ale podejrzewam kolejną prowokację z cyklu jn walącą w naszych. Bardzo mi to źle pachnie, a dokładniej cuchnie na odległość.
    O ile rzeczywiście zaczną publikować jakieś nazwiska.
  • Tak czy owak bagno, do którego chyba nie warto wchodzić.
  • Ja i bez tego wiem kto ruski troll
  • To może po to aby Koledze utrudnić poszukiwanie w tłumie 80-cio tysięcznym.
  • To na pewno prowokacja, bo dlaczego ruscy maja tropić swoich trolli a nie my?
    My powinniśmy sklasyfikować tych trolli. Zacząć od youtuberów. I tutaj po mojemu Stasio z Bełżyc byłby wysoko.
  • Sakiewicz ze swoimi mentalnymi ż. zaraz przywalą i w nas, bo nie dość pokornie liżemy buty mateuszowe...
  • Troll pewnie tkwi w szczegółach.
    Gdyby sugerowano 80 tys. etatowych pracowników propagandy to trudno byłoby w to uwierzyć.
    Ale gdyby w tej liczbie zawierał się każdy młodzianek, który w ciągu paru lat miał choćby chwilowy epizod z dorabianiem drobnych kwot za "niewinne" pisanie komentarzy na zamówienie - wówczas czemu nie, brzmi prawdopodobniej.
  • A potem się okaże, że 79900 osób rzeczywiście pracowało dla kacapów, a pozostałe 100, to prawicowi blogerzy/twitterowicze/etc. wrzuceni tam, żeby zrobić zamieszanie.
  • Exspectans napisal(a):
    A potem się okaże, że 79900 osób rzeczywiście pracowało dla kacapów, a pozostałe 100, to prawicowi blogerzy/twitterowicze/etc. wrzuceni tam, żeby zrobić zamieszanie.
    W razie czego pani Jabłońska wytłumaczy to Amerykanom.
  • być może chodzi o 80 tys. aktywnych trollowskich kont
  • Dziennikarz znalazł gniazdo trolli, w których powstaje content przerzucany na FB, Twittera i inne bardziej mainstreamowe rzeczy:

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.