Skip to content

O co innego idzie z dwiema wieżami

loslos
edytowano February 2019 w Forum ogólne
Nie o umoczenie Manitou w przekręty ale o pokazanie go jako grubego biznesmena. I jednocześnie wyskakuje Biebroń jako pszyjaciel najbiedniejszych. Pszypadek? Celownik.

Komentarz

  • Twarz socjalna Pana Mateusza będzie wymagała liftingu któremu mogą nie podołać najlepsze szwajcarskie kliniki.
  • edytowano February 2019
    Jak dla mnie to kult kargo wiary w sprawczą moc taśm i owego środowiska. Zapomnieli biedaczyska, że to nie rok 2004 ale 2019 ;)
    Miało zabić, a jak nie to może to będzie jeden z tych kamieni rzucanych w dinozaura ;)
  • peterman napisal(a):
    Twarz socjalna Pana Mateusza będzie wymagała liftingu któremu mogą nie podołać najlepsze szwajcarskie kliniki.
    Obawiam się.
  • W najgorszym razie pojedzie do kliniki we Widniu
  • Tej od baraniny czy tej od kluczyka?
  • Oczywiście że o to chodzi.
  • To sobie obejrzyjcie imponujące osiągnięcia Biebronia w Słupsku. Zwłaszcza listę zrealizowanych obietnic wyborczych.
    Kij samobij.
  • edytowano February 2019
    Kogo obchodzi Supsk skoro nawet supszczan nie.
    To jesd najmniejszy problem.

    No chyba że się obecny reżym pochyli nad ową wiedzą celem walenia nią w medialny bęben, ale pewnym, że się nie pochyli i nie będzie walił, gdyż boli go kręgłosłup, a w dodatku mu się nie chce nitz ponad spokojne delektowanie rządowo brukwio w ustronnym zakątku KPRM czy innego przybytku władzy.
  • edytowano February 2019
    No więc chodzi o to co Kolega los twierdzi.

    Dla mnie ciekawsze jest pytanie o czym cała ta sprawa, a przynajmniej to co o niej wiemy z mediów, świadczy.

    Dla jasności i ułatwienia ataku na moje niesłuszne poglądy, wyznam że dla mnie świadczy źle o obozie PiS. Nie że złodzieje czy nawet grube ryby biznesu. Świadczy że to grupa posłusznych bezgranicznie wodzowi i służących bezrefleksyjnie jego kumotrom dworaków i przybocznych. Oczywiście to totalni przeciwnicy PiS są złodziejami, kłamcami, oszczercami i zdrajcami.

    Ja jednak nie jestem estetą więc bez wstydu i stresu zagłosuję na tych dworaków i przybocznych z braku lepszego i bezpieczniejszego wyboru. Nazwałbym ich parobami, ale nie pasuje do tego plejada profesorów i ludziów mediów, kultury i sztuki wśród nich.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.