Skip to content

Pouczające

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
https://wpolityce.pl/polityka/432761-mastalerek-dla-wpolscepl-frekwencja-bedzie-rekordowa

To są bzdury. Byłem zaangażowany w kampanię w 2015 roku. Myślę, że swoją pracę wykonałem dobrze. Później spotkało mnie to, co spotkało. Ja syndromu sztokholmskiego nie mam

— podkreślił Marcin Mastalerek.

Komentarz

  • edytowano February 2019
    Nie tylko on nie ma. Coraz więcej takich. Parobów jednak też nie brakuje. Ci zniosą wiele mnąc czapki w rękach ze spuszczoną głową wysłuchując bury i czekając na polecenia. Trochę irytujące że polecenia muszą być szczegółowe ale przynajmniej wykonywane są bez pytań i szemrania. A szczegółowe muszą być bo ze zrozumieniem słabo i własnej oceny sytuacji nie ma się co spodziewać. Takich jednak Prezesowi i Panu Mateuszowi potrzeba, a nie jakichś samodzielnych i pyskatych Mastalerków.
  • Nadal nie wiem za co wylecial Mastalerek.
  • Wersja oficjalna jest taka, że coś odburknął przez telefon Cesarzowi Wszechświata. Za to się zabija.
  • Ja nawet nie wiedziałem że wyleciał.
  • edytowano February 2019
    To była ważna postać w PiS. Miał duży udział w zwycięstwie Dudy. Przewróciło mu się w głowie i panoszył się arogancko w łódzkim PiS. Takie rzeczy jednak w PiS uchodzą i wyleciał dopiero jak ośmielił się urazić żoliborskie maniery Prezesa.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Ja nawet nie wiedziałem że wyleciał.
    Nuale wiedziałeś, że go nie było.
  • Rafał napisal(a):
    To była ważna postać w PiS. Miał duży udział w zwycięstwie Dudy. Przewróciło mu się w głowie i panoszył się arogancko w łódzkim PiS. Takie rzeczy jednak w PiS uchodzą i wyleciał dopiero jak ośmielił się urazić żoliborskie maniery Prezesa.
    Nie no bez jaj, za jakiś cmoknonsens go posunęli?
  • Tyranie znają przypadki egzekucji za błahsze wykroczenia.

    Nie zapominajmy kto zacz - to Mastalerek zdobył prezydenturę dla Dudy i większość dla PiSu. Kto pamięta Didżeja powinien pamiętać Mastalerka. Ksywa Breivik.
  • los napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Ja nawet nie wiedziałem że wyleciał.
    Nuale wiedziałeś, że go nie było.
    Sorewicz. Ja nawet nie do końca ogarnąłem że był.
  • Nieno, to chyba każdy pamięta, bo nastał po wyrzuceniu Hofmana.
  • edytowano February 2019
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    To była ważna postać w PiS. Miał duży udział w zwycięstwie Dudy. Przewróciło mu się w głowie i panoszył się arogancko w łódzkim PiS. Takie rzeczy jednak w PiS uchodzą i wyleciał dopiero jak ośmielił się urazić żoliborskie maniery Prezesa.
    Nie no bez jaj, za jakiś cmoknonsens go posunęli?
    Nie no bez jaj, od kiedy to musi być istotny powód żeby w armii Satrapy powiesić własnego żołnierza?
    Profilaktycznie, na postrach, za szto nibud', na prydumku, itd.
  • Mawiają że czasem na prigliadku, a inagda sawsiem ni za szczo.
  • Natomiast nie ukrywam, że takie rozstrzeliwanko za byle howno uważam za stosunkowo howienny sposób zarządzania zespołem.
  • Nie. On akurat wyleciał za poważną rzecz. Za samodzielne układanie kolejności nazwisk na listach. Był rzeczywiście wiernym żołnierzem pą prezidenta i zaczął grilowanie Antuana i jego popleczników zanim zaczęło to być linią modną na wierchuszkach.
    Zdecydowanie nie żal mi tego pana. Ot, jeszcze jeden mały klocek w układance LEGO.
  • Wszyscy płaczą jak bałdzo go posunięto, a nikt nie współczuje, że musi biedak pożywać gorzki chleb prezesa Extraklasy.
  • Chyba wiceprezesa.
  • Tak czy inaczej, swoi mu nie pozwolili zginąć, nieprawdaż?
  • Interesujace. A za co poleciał Jackiewicz?
  • Nie wiem czy swoi czy nieswoi. Bez wątpienia ma gość talent marketingowy. To się chyba Ekstraklasie S.A. przyda. Niekoniecznie trzeba być kumotrem jak ów Austriak. Jakie on miał referencje z branży nieruchomości komercyjnych? A Ekstraklasa to chyba nie jest spółka pisowska więc kim byli owi swoi?
  • uhrr napisal(a):
    Interesujace. A za co poleciał Jackiewicz?
    Stał na drodze.
  • Rafał napisal(a):
    A Ekstraklasa to chyba nie jest spółka pisowska więc kim byli owi swoi?
    Oto jest pitanie #-o ;)
    Bo rzeczywiście, raczej nie pisowska...
  • edytowano February 2019
    A powinna:
    Fatima
    Fado
    Football

    Co się tłumaczy z portugalskiego
    Czestochowa
    Disco polo
    Skoki extraclassa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.