Skip to content

Czy lubicie radio? Dziś międzynarodowy dzień radia.

edytowano February 2019 w Forum ogólne
Jw
Bo ja tak
Od lat słucham radio.amalia.fm
Z Lizbony

A portugalskiego ni hu uu ;-)

Komentarz

  • RM.
    No i w samochodzie wszystkie te głupawe muzyczne.
  • Radio w samochodzie służy mi do odtwarzania mp3 z pendrive'a. Zakresu FM nie używam bo (wyjąwszy dwójkę i PR24) nie ma tam czego szukać. Znakomita większość współczesnych rozgłośni via internet również nie nadaje się do słuchania. Na szczęście z tego co zostaje bez trudu udaje się wybrać coś dla siebie.

    Radio Chopin
    solopianoradio.com
    antenasatelor.ro
    folkradio.hu
  • Ryjo Kraków od lat.

    Straszne kodziarstwo, ale inni są jeszcze gorsi.
  • Ja pracowałem w tym radyju tzn. to jest rozgłośnia przy restauracji. Jak ktoś jest starym ramolem lubiącym standardy to polecam!
    http://www.radio-minerva.be/
  • edytowano February 2019
    Nie jestem typem radiowym, slucham radia jedynie podczas jazdy samochodem.
    RAM, PR24 itp
    W zapisanych mam tez (nawet mjie to samą zaskakuje) radio "Pogoda" - zapodaje melodyjne nieskomplikowane starocie, ktore nie przeszkadzaja w jezdxie. Ostatnio slyszalam w nim nawet

    :)
    Jesli chodzi i net to lubie Radio Paradise- zero gadania, fajna muzyka



  • Pogoda to okołowyborcze, ale grają istne wykopaliska. Nawet Wandę Warską i Fogga słyszałem. U znajomej w biurze na okrągło.
    Mówi, że innych już nie wytrzymuje ;-)
  • Nie słucham. W samochodzie wyłącznie do słuchania muzyki z płyt lub pendriva. Ostatnio na okrągło Cohena na CD.
    Ze słuchania radia wyleczyły mnie reklamy. Nad wyraz skutecznie.
  • edytowano February 2019
    Maria napisal(a):Ze słuchania radia wyleczyły mnie reklamy. Nad wyraz skutecznie.
    Tak, reklamy radiowe to w większości coś naprawdę okropnego... Z jakiegoś powodu są dla mnie dużo gorsze od telewizyjnych (których też nie trawię). Większość radiowej gadaniny też jest dla mnie nieznośna - jednym z wyjątków były niektóre programy muzyczne w PR2 (ale nie wiem jak teraz, bo też dawno nie słuchałem).

  • Nie
    Jednak reklama w tv jest bardziej wkurzająca
  • Słucham na dabie programów kulturalnych. Dwójka może być.
    Noji fakt. Mptrzy w aucie, ale lekkie, jakaś Gloria Maria Estefan po hiszpańsku, klez merzy, jakiś muzyka ludowa z USA,
  • christoph napisal(a):
    Nie
    Jednak reklama w tv jest bardziej wkurzająca
    Ale z TV sobie łatwiej radzić - w końcu zwykle ogląda się jakiś konkretny program czy film, więc na reklamie można wyłączyć głos i przeczekać, albo iść nastawić wodę na herbatę czy coś ;)

    A radio częściej bywa stosowane jako tło (np w pracy), i wtedy od kilku tych samych reklam tłuczonych co 15 minut idzie pierdolca dostać...

    Na marginesie - TV stosowany w tej samej roli, czyli brzęczący cały czas w tle, to absolutny horror.
  • jakis czas słuchałem tego jako tła
    pobozne, melodyjne, czasem jak ukr/rus disco - bo to wspólne korzenie i muzyki i muzyków / muzykantów
    http://radio.breslev.co.il/
  • edytowano February 2019
    Normalnie radia nie słuchałem, bo kiepskie mi się wydawało, ale ostatnio kupiłem samochód a w nim radio. No i stojąc w korku włączyłem i jak na razie słucham WNETa, jest znośne.
  • Gdy jadę w dłuższą trasę, to słucham Jedynki, bo jest tam radio kierowców.
    W pracy kiedyś miałem, ale okazało się że trzeba płacić abonament więc zrezygnowałem.
  • Dwójkę, ale w zasadzie tylko pasma koncertowe, wybrane.
  • Kiedyś dużo więcej słuchałem, bo nie było netu. A potem jak był, to nie było w nim tego, co jest teraz. Od strony informacyjnej RM i okresowo PR1, a od strony muzycznej Dwójkę, potem też radia internetowe, zagraniczne, głównie Stephansdom z Wiednia i NRK Klassiks z Norwegii.
  • O! DomRadio! Fajnie, że ktoś słucha stacji katolickiej
    Wolę jednak nagrane konferencje. Kiedyś w polskim i katolickim
    radio plus usłyszałem Steczkowską i Dziewczynę szamana
  • To pewnie po znajomości. Klan Steczkowskich ma jakieś powiązania z klanem Pospieszalskich chyba.
  • Noale to o kochance diabła!
    Po katolickiej stronie spodziewam się odrobiny czujności na wezwania tego, którego podobno nie ma
  • Od lat licealnych nie zdarzyło mi się słuchać radia.
  • Proszę spróbować! ;-)
  • Radio Maryja i deutschlandfunk, kiedyś Dwójka PR
  • christoph napisal(a):
    Nie
    Jednak reklama w tv jest bardziej wkurzająca
    e, reklama w TV nie ma głosu!
  • Ma często głos taki jak w radio
    Ale jest bardziej wkurzajaca
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.