Skip to content

Zadanie z treścią z geometrii

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Gross wczoraj na konferencji w Paryżu finansowanej przez Glińskiego a transmitowanej na całą galaktykę w 120 językach powiedział, że Polacy zamordowali więcej Żydów po wsiach niż hitlerowcy w obozach.

Tego samego dnia Izrael Katz pytany przez dziennikarza Czannel 13 odpowiedział, że Polaków nie przeprosi -
[BREAKING: Israel's Acting Foreign Minister @Israel_katz says he doesn't regret his comments about Poles "imbibing anti-Semitism with their mother's milk." Rather, he repeats that "many Poles" cooperated with the Nazis]

Oblicz pole trójkąta pomiędzy polskim ministerstwem kultury w Warszawie, polskim MSZ w Warszawie a siedzibą banku Chcewasz Hajs.


Komentarz

  • 300.000.000.000
  • korekta, myślałem, że konferencję finansował polski rząd, nie, to francuska inicjatywa niemniej całe to grono jedzie na pieniądzach z ministerstwa nauki - Engelking, Leociak, Gross, Grabowski, Bikont itd.
    przed chwilą oglądałem fragment jak Leociak drze sie do sali wypełnionej Żydami, że trzeba wykopać (Polacy muszą) kości z grobów i włożyć tam kamienie, - dosłownie drze się,
    nie polecam tedy, można się zrzygać

  • W doskonałym świecie już dziś nastąpiłby koniec projektu "Polin".

    W naszej rzeczywistości zadowoliłoby mnie odcięcie od polskich środków publicznych wszystkich paszkwilantów biorących udział w tej "konferencji" - jak również instytucji, które nie zerwą współpracy z owymi osobami.

    Ale zaraz, tę hucpę zorganizował PAN...
  • peterman napisal(a):
    W doskonałym świecie już dziś nastąpiłby koniec projektu "Polin".

    W naszej rzeczywistości zadowoliłoby mnie odcięcie od polskich środków publicznych wszystkich paszkwilantów biorących udział w tej "konferencji" - jak również instytucji, które nie zerwą współpracy z owymi osobami.

    Ale zaraz, tę hucpę zorganizował PAN...
    no właśnie, czy organizatorem tego jest PAN?
  • Jednak impreza zorganizowana była z inicjatywy PANu warszawskiego. Ja p.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.