Skip to content

Pilne!

1234579

Komentarz

  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Kasia dzisiaj wyszła ze szpitala. Szybko się męczy i czeka ją rehabilitacja kardiologiczna, ale żyje.
    Jeszcze raz bardzo dziękujemy Wam za szturm i ciągłe modlitwy.
    Bóg zapłać +
  • Szybkie męczenie to normalna rzecz po zabiegu na serduszku.

    +++
  • Cyrylica napisal(a):
    Kasia dzisiaj wyszła ze szpitala. Szybko się męczy i czeka ją rehabilitacja kardiologiczna, ale żyje.
    Jeszcze raz bardzo dziękujemy Wam za szturm i ciągłe modlitwy.
    Bóg zapłać +
    Normalka, że się męczy. Pewnie schudła ze 7 kg, mięśnie jej zwiotczały... Ja, w wieku 38 lat dostałam ospy wietrznej, przez dwa tyg. spałam, budzili mnie tylko na połknięcie leku i na siusiu, nie mogłam jeść, schudłam 10 kg. Po miesiącu chorowania z trudem wchodziłam na 3 piętro w redakcji, kiedy zepsuła się winda. I wtedy- uwaga! - zaczęłam łykać szwajcarską Multibiontę. Dobra forma wróciła szybciutko.
    Pozdrowienia dla Kasi :-)
    +++
  • :)
    Bogu dzięki!
    I Wam za wytrwałą modlitwę.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Co u Kasi? Przybywa sił?
    +++
  • Mania napisal(a):
    Co u Kasi? Przybywa sił?
    +++
    Jest lepiej, ale wyniki krwi nie są najlepsze. Coś z gęstością krwi nie tak. Czeka na rehabilitację kardiologiczną, dopiero coś w czwartek będzie wiadomo. Przekazuję serdeczne pozdrowienia od Kasi dla wszystkich.
    +++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.