Skip to content

Turkofagos

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Nie dziwne, ze Grecy zaraz podchwycili temat.
image

Ale sa i inne napisy

Komentarz

  • Coś mięsie wydawa że Wielka Czystka w merdiach społecznościowych o której od dawna marzą cukierbergi nastąpi właśnie teraz.
  • loslos
    edytowano March 2019
    Mejnstrumowe doniesienia o jatce istotnie rozszerzają naszą wiedzę o świecie. O samym wydarzeniu mniej, o merdiach więcej.
  • edytowano March 2019
    Moją uwagę, na ile przekazy są wiarygodne, zwrócił spory udział społeczności indonezyjskiej w liczbie ofiar.

    Można się zastanawiać czy ironią losu czy przypadkiem gwardyjskim było wystrzelanie akurat Indonezyjczyków, a nie jakichś salafickich ludojadów.
  • loslos
    edytowano March 2019
    Ci akurat tam bywają.
  • Geografia, zgadza się.
  • A swojo szoso, gdzie można o rzeczy przeczytać łacińskimi literami? Od greckiego pisma wykręcają mi się oczy. I tak dobrze, że nie po gruzińsku.
  • ?
    nie w temacie, o co chodzi?
  • Niby stało się co się stać musiało ale podejrzany jest i śmierdzący służbami (wiadomo czyimi) jest taki bezpieczny atak na meczety akurat w NZ
  • Wyłonienie się kacapa z całego obrazka jest tylko kwestią czasu, mnie się wydawa.
  • edytowano March 2019
    Jakoś mnie nie żal. Przecież muzułmanie chcą tej wojny z niewiernymi. Tylko niektórzy się trochę boją wprost powiedzieć. To jest taki precedens, że walnęło w ich świątynie,
  • edytowano March 2019
    Teraz dostali listek figowy
    Erdogan grzmi przeciw islamofobji
  • Tim Basen w tomacie, jest i o merdiach.

  • Ostateczny dowód na to, że bitcoiny i podróżowanie w dużych ilościach nie prowadzi do niczego dobrego: https://sejmlog.pl/manifest-zamachowca-z-christchurch-tlumaczenie/
  • edytowano March 2019
    .
    peterman napisal(a):
    Coś mięsie wydawa że Wielka Czystka w merdiach społecznościowych o której od dawna marzą cukierbergi nastąpi właśnie teraz.
    Akt Oskarzenia juz gotowy
    https://sejmlog.pl/verhofstadt-wzrost-nacjonalizmu-i-populizmu-efektem-mediow-spolecznosciowych/
  • ktoś powiedział, że od czasu do czasu Chiny próbują pewnych nowych rozwjązań społecznych (kontroli społeczeństwa) na Nowej Zeelandji
    (fatus?)

    We wrześniu 2017 roku profesor Anne-Marie Brady z nowozelandzkiego Uniwersytetu Canterbury opublikowała raport ujawniający chiński wpływ na działania zagranicznych rządów. Za przykład posłużyła jej Nowa Zelandia, która dla Pekinu była wygodnym poligonem doświadczalnym do budowania sieci nowych wpływów w XXI wieku.

    Podobnie jak dla informatyków Nowa Zelandia jest idealna do testowania nowych funkcjonalności serwisów – kraj nie za duży, nie za mały, o kilkuset tysiącach potencjalnych użytkowników, z wysokim PKB, wreszcie na tyle odległy i jednocześnie połączony ze światem, że ewentualne braki systemu ujawnią się szybko i nie zakłócą działania usługi w globalnym wymiarze.

    Facebook na Nowej Zelandii testuje nowości, Google z jej Wyspy Południowej wysyłał w chmury swoje balony z routerami WiFi w Projekcie Loon. Słowem Kraj Długiej Białej Chmury (tak dosłownie brzmi w języku maoryskim nazwa kraju – Aotearoa) to prawdziwy nowoczesny poligon do testów. Także geopolitycznych i szpiegowskich.

    Oczy i uszy
    Dla Chin Nowa Zelandia przydaje się także jako jeden z pięciu krajów inicjatywy zwanej „sojuszem pięciorga oczu” (po ang. Five Eyes). Pięć par oczu powinno co prawda nosić miano uszu, ponieważ chodzi o system globalnego podsłuchiwania, jednak istota działania sojuszu pozostaje niezmienna. Szeroko rozumiana inwigilacja elektroniczna prowadzona pomiędzy USA, Wielką Brytanią, Kanadą, Australią oraz Nową Zelandią zapewnia wgląd we wszystko, co może być potrzebne dla państw Zachodu. Jakiekolwiek nadszarpnięcie tajnego porozumienia i wkupienie się w łaski Nowej Zelandii byłoby dla Pekinu uchyleniem drzwi do niedostępnego dotychczas świata agentów drugiej strony.

    https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/chinscy-szpiedzy-i-metody-ich-dzialania-na-przykladzie-nowej-zelandii/710mtj1
  • Z manifestu zamachowca z Christchurch:
    "kiedy byłem młody byłem komunistą, później anarchistą potem libertarianinem by na końcu zostać eco-faszystą"
  • nazwa miejsca
    Christ Church
    programowa?
    sterowany czy wyrachowany?
  • leobulero napisal(a):
    Z manifestu zamachowca z Christchurch:
    "kiedy byłem młody byłem komunistą, później anarchistą potem libertarianinem by na końcu zostać eco-faszystą"
    Dalej.
    "W większości zgadzam się z poglądami Sir Oswalda Mosleya i uważam się za
    Eko-faszystę z natury. Naród z najbliższymi mi wartościami politycznymi i społecznymi to naród Chińskiej Republiki Ludowej."
  • Czas na głos foxmuldera.
  • SigmundvonBurak napisal(a):
    leobulero napisal(a):
    Z manifestu zamachowca z Christchurch:
    "kiedy byłem młody byłem komunistą, później anarchistą potem libertarianinem by na końcu zostać eco-faszystą"
    Dalej.
    "W większości zgadzam się z poglądami Sir Oswalda Mosleya i uważam się za
    Eko-faszystę z natury. Naród z najbliższymi mi wartościami politycznymi i społecznymi to naród Chińskiej Republiki Ludowej."
    Szwedzki stół ideologii
    Wybieram to, co akurat mnie się podoba
  • Psoferor Jajeczny nabiera turboobrotów w grobie, heh.
  • Ze strony "Światowy dzień walki z hoplofobią" (link):
    Jednym z głównych, wyartykułowanych bezpośrednio zamiarów terrorysty, który zaatakował dwa meczety w Nowej Zelandii, BYŁO ZAINICJOWANIE PROCESÓW POLITYCZNYCH, MAJĄCYCH NA CELU WPROWADZENIE ZAKAZU POSIADANIA BRONI PALNEJ - zarówno na miejscu, jak i w Stanach Zjednoczonych. Poniżej cytaty z jego "manifestu":

    Pytanie: "Czy twoje działania nie poskutkują usunięciem prawa do posiadania broni w Nowej Zelandii?"

    Odpowiedź: "Zwolennicy broni palnej z Nowej Zelandii to banda żałosnych nieudaczników, którzy nie potrafią walczyć o swoje. Ich klęska była nieunikniona. Ja tylko ją trochę przyśpieszyłem."

    Pytanie: "Czy twoje działania nie poskutkują odebraniem białym obywatelom USA prawa do posiadania broni?"

    Odpowiedź: "Tak, taki jest właśnie cały plan. Biali utrzymują, że będą bić się o swoje konstytucyjne swobody. No cóż, wkrótce się przekonamy."

    Premier Nowej Zelandii zapowiedziała wczoraj, że spełni żądania terrorysty, zaś prokurator generalny potwierdził dzisiaj, iż zakaz sprzedaży broni samopowtarzalnej jest w fazie przygotowań.

    Wygląda na to, że morderca częściowo "wynegocjował" co chciał.

    Mój komentarz:
    Powyższe pomija kwestię, że zaostrzenie prawa jest celem krótkoterminowym. Długoterminowo chodzi o polaryzację poglądów i rozpierduchę cywilizacyjną.
  • ferb napisal(a):
    Premier Nowej Zelandii zapowiedziała wczoraj, że spełni żądania terrorysty, zaś prokurator generalny potwierdził dzisiaj, iż zakaz sprzedaży broni samopowtarzalnej jest w fazie przygotowań..
    Jeśli to prawda i jeżeli potraktują to literalnie, może to oznaczać wyjęcie spod prawa nie tylko karabinów i sztucerów półautomatycznych, ale praktycznie całej broni krótkiej (z wyjątkiem bębenkowców Single Action).

  • " rodzice zabitego dżihadi powiedzieli abc news, że ich syn zradykalizował się właśnie w tym meczecie (imam zaprzeczał)"

    https://mobile.twitter.com/wszewko/status/1106989880394088449
  • Thomas Wictor twierdzi, że to przypadek trollowania w realu: https://quodverum.com/2019/03/75/a-new-form-of-atrocity-.html
  • Na czym jak na czym, ale na trollach pan "Wictor" zna się na pewno jak niewielu.
  • image

    "Sąd w Nowej Zelandii orzekł dożywocie bez możliwości zwolnienia warunkowego dla samozwańczego zwolennika białej supremacji, który przyznał się, że w zeszłym roku w dwóch meczetach w Nowej Zelandii zabił 51 wyznawców islamu.

    Australijczyk Brenton Tarrant nie zabrał głosu, gdy sędzia Sądu Najwyższego Christchurch Cameron Mander wydał wyrok w czwartek, ostatniego dnia czterodniowej rozprawy. Po raz pierwszy w Nowej Zelandii orzeczono dożywocie bez możliwości zwolnienia warunkowego."

    https://www.newzealandnews.net/news/266216527/new-zealand-mosque-shooter-gets-historic-life-sentence-without-parole


    Obszerniejszy artykuł i więcej szczegółów: https://www.bbc.com/news/world-asia-53919624

    👣

    🐾
    🐾

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.