Skip to content

polska sztuka użytkowa - książki dla dzieci i komiksy

edytowano March 2015 w Forum ogólne
https://live.artinfo.pl/katalogi-aukcyjne/komiks-i-ilustracja?page=1
komu nie szkoda trochę grosza na wspomnienia
mamy raczkujący rynek sztuki
dziś wyjątkowa recz - aukcja ilustracji z książek na których część z nas się wychowała
piękne
wzruszony jestem (nie zmięszany)
indżoj

pozdrowienia dla @notto
«1

Komentarz

  • I Filutek :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Dzięki!! Cudeńka. :-*
    image
  • Zadziwiająco niskie ceny dla Szarloty. Tylko Tytus szaleje
  • Nisko też Mikulski, choć godzien wyższej ceny, polski Margitte, prekursor Olbinskiego, piękne akty sur real
  • kolejna aukcja, tem razem komiks,
    w USA to kopalnia złota
    u nas dopiero początek drogi
    warto nabyć, bo to jescze ręczna robota
    https://artinfo.pl/katalogi-aukcyjne/komiks-suberbohaterowie
    nieustająco pozdrowienia dla @notto
    image
    estymacja 4- 6 ooo
    są i tańsze
  • Ma kolczyk. Czyli pedał.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Ma kolczyk. Czyli pedał.
    YMMD!
  • Albo pirat.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Ma kolczyk. Czyli pedał.
    na ktorym uchu pedał czyli kolczyk?
  • edytowano June 2020
    O tak.

    Szkoda że komiks jako zjawisko masowe umiera właśnie w USA. Kino, tv i streaming osłabiały go latami, a ostatecznie dobił masowy napływ postępaków na wszystkich szczeblach decyzyjnych i wśród autorów. Teraz doszedł jeszcze wirus i upadek branży sklepowej z tym asortymentem.

    Gdy opadnie kurz, być może na placu boju zostaną tylko artyści z droższymi albumami, rozprowadzanymi bezpośrednio, w ofercie crowdfundingowej.
  • next generation spojrzało przez ramię i twierdzi, że komiksy może umierają, ale webtoons górują
  • KazioToJa napisal(a):
    next generation spojrzało przez ramię i twierdzi, że komiksy może umierają, ale webtoons górują
    Webtoons i komiksy cyfrowe. Rękodzieło traci rację bytu.
  • peterman napisal(a):
    O tak.

    Szkoda że komiks jako zjawisko masowe umiera właśnie w USA. Kino, tv i streaming osłabiały go latami, a ostatecznie dobił masowy napływ postępaków na wszystkich szczeblach decyzyjnych i wśród autorów. Teraz doszedł jeszcze wirus i upadek branży sklepowej z tym asortymentem.

    Gdy opadnie kurz, być może na placu boju zostaną tylko artyści z droższymi albumami, rozprowadzanymi bezpośrednio, w ofercie crowdfundingowej.
    Niekoniecznie. Komiks jest tani. To powoduje, że może go wykonać i wydać byle Nawet na papierze, bo czarno-biały druk jest tani. Underground zawsze był czarno-biały.

    To wielkie wytwórnie pierwsze stracą rację bytu. Im się wydaje, że mają wielką wajchę i mogą dzięki niej srać ludziom do głowy. Ale to tak nie działa. Komiks jest albo dobry albo zły, i tylko za dobry lud zapłaci.

    Natomiast film jest z konieczności drogi, i to bardzo. Film kosztuje setki milionów dolków, więc mogą go zrobić tylko wielkie wytwórnie.

    Istnieje taki biznes model: kolo wydaje zeszyty komiksowe i albo coś chwyta albo nie. Jak nie, to mała strata. Ale jeśli komiks serio chwyci, to jest to realna podstawa do zbierania hajsiwa na film, który ma szansę chwycić.
  • los napisal(a):
    Albo pirat.
    Czytałem, że marynarski obyczaj noszenia złotego kolczyka ma takie uzasadnienie, że kto znajdzie ciało na plaży, ma moralny obowiązek zapewnić chrześcijański pochówek, a w zamian może zatrzymać złoto.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    los napisal(a):
    Albo pirat.
    Czytałem, że marynarski obyczaj noszenia złotego kolczyka ma takie uzasadnienie, że kto znajdzie ciało na plaży, ma moralny obowiązek zapewnić chrześcijański pochówek, a w zamian może zatrzymać złoto.
    amen!
    trudno trzymać w takiej pracy obola w ustach
  • @Ignac

    Stęże baza kliencka dla taniego masowego komiksu się kurczy, z powodów które wyłuszczyłem. Rozbicie tradycyjnego modelu konsumenckiego "nowy zeszyt w każdą środę", co jest zasługą pospołu wirusa i niekompetencji Diamond Distribution (mafijnego dystrybutora-monopolisty na rynku) też obrotom nie posłuży.
  • peterman napisal(a):
    @Ignac

    Stęże baza kliencka dla taniego masowego komiksu się kurczy, z powodów które wyłuszczyłem. Rozbicie tradycyjnego modelu konsumenckiego "nowy zeszyt w każdą środę", co jest zasługą pospołu wirusa i niekompetencji Diamond Distribution (mafijnego dystrybutora-monopolisty na rynku) też obrotom nie posłuży.
    No to za karę będą mieli komiksy o pedziach i śnieżynkach.
    image
    https://www.marvel.com/articles/comics/introducing-the-new-new-warriors
  • To jakiś sajens ficktshyn
  • edytowano June 2020
    Eee tam.. popierdułki. . W uniwersum Ratmana (Niewiadomski, Nowa Fantastyka) to był nawet człowiek-wódka.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    los napisal(a):
    Albo pirat.
    Czytałem, że marynarski obyczaj noszenia złotego kolczyka ma takie uzasadnienie, że kto znajdzie ciało na plaży, ma moralny obowiązek zapewnić chrześcijański pochówek, a w zamian może zatrzymać złoto.
    A jeśli ciało jest nadal żywe choć obolałe, kolczyk zapewni mu wikt, opierunek i opiekę medyczną do powrotu do pełnej formy.
  • edytowano June 2020
    christoph napisal(a):
    To jakiś sajens ficktshyn
    Premiera tej katastrofy została właśnie przełożona po raz czwarty. Jej trailer jest jednym z najbardziej znienawidzonych filmów w historii YouTube: 237.000 łapek w dół (na dziś).

  • Ale szajs.
  • Snołflejki, grubasy, internet dżunkies to się nie może udać.
    Z tym się nie można identyfikować jak z Funky Kovalem.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Snołflejki, grubasy, internet dżunkies to się nie może udać.
    Z tym się nie można identyfikować jak z Funky Kovalem.
    No nie, właśnie problem jest taki, że z tym się każdy grubas, pojeb i internetowy zjeb identyfikuje wprost.

    Natomiast z Funkim Kowalem każdy identyfikuje się aspiracyjnie, i dlatego z drżeniem rossskoszy oczekuje następnego epizodu swoich przygód w udoskonalonym wydaniu. Swoje przygody jako spasionego zjeba to ja mam na co dzień i przyjmuję pigułki antykoncepcyjne, żeby to wogle znieść.
  • los napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    los napisal(a):
    Albo pirat.
    Czytałem, że marynarski obyczaj noszenia złotego kolczyka ma takie uzasadnienie, że kto znajdzie ciało na plaży, ma moralny obowiązek zapewnić chrześcijański pochówek, a w zamian może zatrzymać złoto.
    A jeśli ciało jest nadal żywe choć obolałe, kolczyk zapewni mu wikt, opierunek i opiekę medyczną do powrotu do pełnej formy.

    A nie nie, kolczyk rzecz święta. Lepiej odpękać parę dni na wodzie z kałuży i kradzionych kurach niż przeputać kolczyk. First things first. Choć może raczej last things first, as all things should be.
  • Kocham Pana, Panie Sułku!
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    Eee tam.. popierdułki. . W uniwersum Ratmana (Niewiadomski, Nowa Fantastyka) to był nawet człowiek-wódka.
    I butny Butman, i Mad Marx. Eh to byli prawdziwi bohaterowie!
  • The New New Warriors po cichu zdjęci z oferty przedsprzedażowej. Na razie brak oficjalnego potwierdzenia, że październikowa data premiery nie zostanie dotrzymana, ale i tak jest śmiesznie.

  • Teraz będzie inny superhiroł
    image
  • Widziałem to i padłem ze śmiechu, ale nie odważyłem podać dalej na Twitterze. Amerykanie nie są na to jeszcze gotowi. No chyba że sami czarni puszczą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.