Skip to content

No i odkryli się bracia Judajczykowie

2

Komentarz

  • edytowano April 2019
    peterman napisal(a):
    Ja zaś w 100% nie. JoJo nie potrafi inaczej.
    A ja się zgadzam z tym: " idiotyczną, pseudoreligijna hucpę".

    to nie Tradycja, nie tradycja, tylko zwykłe lokalne przegięcie zwyczaju (wieszania zdrajców jako kukły)

    =
    rozumiem, że wątek jest o czymś innym.
    i tu racja po stronie kol. losa - coś za bardzo żydów boli ta sekta ich religii. Czy my wogóle znamy jakieś niuanse-szczegóły u moromonów na przykład?
    Jest ponad 10.000 parafii w Polsce. I w jednej, w Wielkoczwartkowym misterium Męki Pańskiej spalono kukłę Judasza, od od razu cały katolicki naród jest be i antysemicki!
  • A nie macie wrażenia, że jestto testowanie zaludnienia terenu między Odrą a Bugiem? Pac z jednej strony! Oblizał się. Pac z drugiej strony! Oblizał się i uśmiechnął. Kopa w jaja albo przynajmniej w to miejsce, gdzie być powinny! Ukłonił się grzecznie i przeprosił. Kopa w dupę! Padł na pysk i zaczął się łasić.

    Zadziwieni Moskale, Prusacy, Judajczykowie i inni zachodzą w głowę - co takiemu zrobić, by wreszcie wydał z siebie ludzki dźwięk? Albo przynajmniej zwierzęcy.
  • Nie ma takiego bólu pacjenta którego personel szpitala nie byłby w stanie znieść.
  • Ciekawe, ile p. minister dostanie głosów w nadchodzących eurowyborach.
    Nie spodziewam się zbyt wielu.
    Co martwi moją osobę, bo jeszcze, nie daj Bóg, ostanie się w Ojczyźnie na jakimś ważnym stanowisku?! 8-X

    A, właśnie, właśnie - przed świętami miała być rekonstrukcya rządu chiba, c'nie?
  • edytowano April 2019
    los napisal(a):
    A nie macie wrażenia, że jestto testowanie zaludnienia terenu między Odrą a Bugiem?
    Nie. Wg mnie mamy negocjacje i w ten sposób Żydzi obniżają naszą pozycję negocjacyjną. Nieustannym szczuciem, wzbudzaniem winy i czarnym piarem na całym świecie. Tak się robi, używając odpowiednich narzędzi w skali mikro i makro. Trzeba kalkulować będąc po drugiej stornie. Co mi się opłaca, co moją pozycję bardziej obniży, czy strategia uników i bagatelizowania, czy wejście w otwarty konflikt, reakcja na zaczepki ?

    Nie sądzę, że jesteśmy w stanie ocenić, która strategia jest lepsza, nie mamy danych. Nawet nie wiemy o co te negocjacje ...

  • Kissinger w 2012 dawał Izraelowi jeszcze 10 lat istnienia. Pewnie chodzi o żydowski raj nad Wisła i Dnieprem
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Kissinger w 2012 dawał Izraelowi jeszcze 10 lat istnienia. Pewnie chodzi o żydowski raj nad Wisła i Dnieprem
    Ale można poważnie traktować taką ewentualność ?
  • JORGE napisal(a):
    los napisal(a):
    A nie macie wrażenia, że jestto testowanie zaludnienia terenu między Odrą a Bugiem?
    Nie. Wg mnie mamy negocjacje i w ten sposób Żydzi obniżają naszą pozycję negocjacyjną. Nieustannym szczuciem, wzbudzaniem winy i czarnym piarem na całym świecie. Tak się robi, używając odpowiednich narzędzi w skali mikro i makro. Trzeba kalkulować będąc po drugiej stornie. Co mi się opłaca, co moją pozycję bardziej obniży, czy strategia uników i bagatelizowania, czy wejście w otwarty konflikt, reakcja na zaczepki ?

    Nie sądzę, że jesteśmy w stanie ocenić, która strategia jest lepsza, nie mamy danych. Nawet nie wiemy o co te negocjacje ...

    A to nie przypadkiem (a jakże!) fort im . Mr. Trumpa jest aktualnie w delikatnym, bliskim finału, momencie negocjacyjnym?
  • edytowano April 2019
    Nie wiadomo. Wiadomo, że w Kissingerowi :1. nie można wierzyć 2.ale poważnie traktować trzeba.

    Moim zdaniem teraz jest prowadzona wielka gra o kształt Międzymorza. Każdy gra o swoją wizję. Amerykanie, Żydzi, Polacy, wszyscy inni naciągają w swoja stronę. Jest dużo zauroczenia ideą, czasami nawet przejściowo wspólne interesy ale w gruncie rzeczy to taka Gra o Tron. Bezustanna kalkulacja, która np. w przypadku PiS budzi zniecierpliwienie- ale oni musza non stop kalkulować. Warto byłoby rozpisać jaka kto ma kartę w ręku i jak może nią grać.
  • natenczas napisal(a):

    A to nie przypadkiem (a jakże!) fort im . Mr. Trumpa jest aktualnie w delikatnym, bliskim finału, momencie negocjacyjnym?
    Możliwe. A może też być tak, że po prostu stajemy się bardzo istotnym partnerem dla USA, negocjujemy wiele aspektów i Żydzi się zaniepokoili o swoje interesy z USA, ale też i o pewne sprawy związane z Polską. Nie wiem, generalnie my mało wiemy, w tego typu sytuacjach opinia publiczna nie powinna zbyt dużo wiedzieć. Na pewno widać ewidentne poruszenie u Żydów i bardzo spokojną reakcję polskiego rządu. Dla mnie ten spokój to bardziej świadectwo siły niż uległości. Jeżeli wiesz, że wygrywasz, to takie niuanse cię nie ruszają.

  • edytowano April 2019
    Dla mnie największym konkretem z początku roku jest zamówienie przez US Army 700 wyrzutni samej tylko artylerii rakietowej ( do 2023 roku) i podpięcie pod to polskiego Homara. Bo jak myślicie gdzie to będzie stało?
  • JORGE napisal(a):
    natenczas napisal(a):

    A to nie przypadkiem (a jakże!) fort im . Mr. Trumpa jest aktualnie w delikatnym, bliskim finału, momencie negocjacyjnym?
    Możliwe. A może też być tak, że po prostu stajemy się bardzo istotnym partnerem dla USA, negocjujemy wiele aspektów i Żydzi się zaniepokoili o swoje interesy z USA, ale też i o pewne sprawy związane z Polską. Nie wiem, generalnie my mało wiemy, w tego typu sytuacjach opinia publiczna nie powinna zbyt dużo wiedzieć. Na pewno widać ewidentne poruszenie u Żydów i bardzo spokojną reakcję polskiego rządu. Dla mnie ten spokój to bardziej świadectwo siły niż uległości. Jeżeli wiesz, że wygrywasz, to takie niuanse cię nie ruszają.

    Tym bardziej Kapitan Bomba wychodzi na tępego ch***.
  • los napisal(a):
    A nie macie wrażenia, że jestto testowanie zaludnienia terenu między Odrą a Bugiem? Pac z jednej strony! Oblizał się. Pac z drugiej strony! Oblizał się i uśmiechnął. Kopa w jaja albo przynajmniej w to miejsce, gdzie być powinny! Ukłonił się grzecznie i przeprosił. Kopa w dupę! Padł na pysk i zaczął się łasić.
    +

  • peterman napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    natenczas napisal(a):

    A to nie przypadkiem (a jakże!) fort im . Mr. Trumpa jest aktualnie w delikatnym, bliskim finału, momencie negocjacyjnym?
    Możliwe. A może też być tak, że po prostu stajemy się bardzo istotnym partnerem dla USA, negocjujemy wiele aspektów i Żydzi się zaniepokoili o swoje interesy z USA, ale też i o pewne sprawy związane z Polską. Nie wiem, generalnie my mało wiemy, w tego typu sytuacjach opinia publiczna nie powinna zbyt dużo wiedzieć. Na pewno widać ewidentne poruszenie u Żydów i bardzo spokojną reakcję polskiego rządu. Dla mnie ten spokój to bardziej świadectwo siły niż uległości. Jeżeli wiesz, że wygrywasz, to takie niuanse cię nie ruszają.

    Tym bardziej Kapitan Bomba wychodzi na tępego ch***.

    Na tym tle jednak Morawiecki jednak radzi sobie o niebo lepiej. On nigdy nie dał się zbić z tropu przy okazji tych żydowskich prowokacji.
  • Do tego nagłe nadanie najwyższego priorytetu zakupowi przez Polskę samolotu F-35. Moim zdaniem jest to ściśle zzwiązane z planami rozbudowy artylerii w Polsce, bo jest to platforma zdolna do wskazywania celów artyleryjskich-
    bardzo zwiększa zakres możliwości artylerzystów, bo mogą oni zwalczać już nie tylko cele „widziane” przez wysuniętych obserwatorów, bezzałogowce czy wskazane przez radary kontrbateryjne, ale także wykryte przez myśliwce mogące pozostawać na dużym pułapie i dysponujące zaawansowanymi sensorami, ale też zdolnością przetrwania w warunkach przeciwdziałania przeciwnika.
    "Amerykanie zasugerowali nawet, że F-35 mogłyby trafić do Polski już w 2024 roku."
    https://wiadomosci.wp.pl/zaskoczenie-mysliwce-f-35-moga-trafic-do-polski-juz-w-2024-r-6367167403075201a
  • Jeśli tak by było, to można spodziewać się grzania kolejnych dupereli mających obniżyć wiarygodność sojuszniczą.
    Grzanie będzie mimo wszystko bardziej zalatywać onucą niż czosnkiem.
  • natenczas napisal(a):
    Jeśli tak by było, to można spodziewać się grzania kolejnych dupereli mających obniżyć wiarygodność sojuszniczą.
    Grzanie będzie mimo wszystko bardziej zalatywać onucą niż czosnkiem.
    Czosnkowe onuce najmodniejsze niezależnie od pory roku!
  • edytowano April 2019
    Moim zdaniem to już są za poważne strategiczne sprawy zaangażowane , żeby te trzy grosze Żydków miały jakoś odwrócić reguły gry choć oczywiście jakimś elementem wpływu i ugrywania korzyści są. Na przykład mogli uznać, że można się podpiąć to oni będą tu zarządzać interesem. Na pewno dla nas są uprzykrzone, bo my dopiero uczymy się polityki, mamy miękką skórę i wszystkie przykrości nas obchodzą 10 razy więcej niż innych.
  • Fajna impreza - trochę tradycji troszkę okrucieństwa, troszkę brutalności.
    Symbolicznie skopano bydlaka.
  • JORGE napisal(a):
    peterman napisal(a):
    YA YEBIE.

    https://mobile.twitter.com/Matka_Kurka/status/1120630147781156865

    Kruwa. Od dziś Brudziński przestaje być dla mnie JoJo. Nazywa się teraz Kapitan Bomba.

    https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kapitan_Bomba
    Brudziński uważa, że w politykę powinien bawić się cały naród. Obecnie sytuacja z Żydami to poruszanie się po polu minowym. Wszystko może być wykorzystane przeciwko nam. Rozsądek wskazuje, że lepiej kukieł Żyda nie kopać, jeżeli pójdzie w świat nikt nie będzie pytał o kontekst. Naród jednak w politykę się nie chce bawić. Problem tylko, że to tak nie działa, tak czy inaczej zabawią się z nami.

    Osobiście uważam obyczaj kopania kukły Judasza za kretyński, pomijając nawet aspekt napiętych stosunków z Żydami. Chrześcijaństwo, w odróżnieniu od islamu czy judejczyków, takich szopek nie potrzebuje.
    Aha, taaaaa....
    Żydzi nie identyfikują się z Jezusem, ani z apostołami, ale bronią czci i godności Judasza. Paradne.

    Wybacz JORGE, ale Twoje sny o potędze z następnych postów są li tylko projekcjami. Nasza pozycja jest taka, że ambasador Mosbacher pilnuje nietykalności Ubera na terytorium Polski. Ubera, który ściągnął do Polski chyba już więcej Kirgizów, Tadżyków i innych środkowoazjatyckich muzułmańców, niż nam chciała wrzucić mutti Merkel.

    To nie deszcz pada, to ślina.

  • qiz napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    peterman napisal(a):
    YA YEBIE.

    https://mobile.twitter.com/Matka_Kurka/status/1120630147781156865

    Kruwa. Od dziś Brudziński przestaje być dla mnie JoJo. Nazywa się teraz Kapitan Bomba.

    https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kapitan_Bomba
    Brudziński uważa, że w politykę powinien bawić się cały naród. Obecnie sytuacja z Żydami to poruszanie się po polu minowym. Wszystko może być wykorzystane przeciwko nam. Rozsądek wskazuje, że lepiej kukieł Żyda nie kopać, jeżeli pójdzie w świat nikt nie będzie pytał o kontekst. Naród jednak w politykę się nie chce bawić. Problem tylko, że to tak nie działa, tak czy inaczej zabawią się z nami.

    Osobiście uważam obyczaj kopania kukły Judasza za kretyński, pomijając nawet aspekt napiętych stosunków z Żydami. Chrześcijaństwo, w odróżnieniu od islamu czy judejczyków, takich szopek nie potrzebuje.
    Aha, taaaaa....
    Żydzi nie identyfikują się z Jezusem, ani z apostołami, ale bronią czci i godności Judasza. Paradne.

    Wybacz JORGE, ale Twoje sny o potędze z następnych postów są li tylko projekcjami. Nasza pozycja jest taka, że ambasador Mosbacher pilnuje nietykalności Ubera na terytorium Polski. Ubera, który ściągnął do Polski chyba już więcej Kirgizów, Tadżyków i innych środkowoazjatyckich muzułmańców, niż nam chciała wrzucić mutti Merkel.

    To nie deszcz pada, to ślina.



    JORGE myśli politycznie a Kolega nie- dlatego Kolega wiecznie jojczy na ślepo.
  • qiz napisal(a):
    Żydzi nie identyfikują się z Jezusem, ani z apostołami, ale bronią czci i godności Judasza. Paradne.
    A co w tym dziwnego albo nietypowego?
    Przecież to jeden z nich - nieważne czy jest Richardem Pipesem, Mordechajem Gebirtigiem czy Judaszem, Zapomnieliśmy o Helenie Wolińskiej czy Stefanie Michniku?
    Bronienie Judasza jest wręcz konsekwentne.
  • edytowano April 2019
    Szysko rozumiem no ale trzeba przyznać, ze św. Piotra z pejsami nie rysujemy. A pewnie nosił się wg tej samej mody co Judasz.
  • Dziś w Krakowie przed synagogą na Miodowej parkował samochód milicyjny, a drugi co chwilę robił w pobliżu niej kółko.
  • Nudne jest to wieczne żydowskie targowanie się. Wciąż coś negocjują i niestety prawie zawsze nieczysto. Per saldo mają z tego duże krótkotrwałe korzyści i od czasu do czasu potworne straty. Pan Bóg jednak ich wybrał więc resztę jakoś chroni w takich razach.
  • W 2010 roku na wniosek Narodowego Instytutu Dziedzictwa w Pardubicach zwyczaj topienia Judasza, praktykowany w 29 okolicznych miejscowościach, został oficjalnie wpisany na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO.

    https://wpolityce.pl/polityka/443977-topienie-judasza-na-liscie-unesco
  • Zwróćcie uwagę na jedno - całe zdarzenie jest dowodem nie do obalenia, że jesteśmy innym narodem niż ten w podręcznikach historii określany mianem "Polacy." Wiele można było zarzucić dawnym Polakom ale nie upodobanie do potulnego brania w papę.
  • Rafał napisal(a):
    Pan Bóg jednak ich wybrał więc resztę jakoś chroni w takich razach.
    "Królestwo Boże będzie wam zabrane, a dane narodowi, który wyda jego owoce."
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.