Skip to content

Czy lubicie practical jokes?

loslos
edytowano March 2015 w Kultura
Jak to jest po polsku?

Podobno ich miszczami są Kitajce

Oglądając ten filmik kilka razy się posikałem.

Komentarz

  • W Japonii Dzień Śmiechały trwa okrągły rok ;)
  • peterman napisal(a):
    W Japonii Dzień Śmiechały trwa okrągły rok ;)
    W stylu zbójcerskim?

    image
  • edytowano May 2019

    👣

    🐾
    🐾

  • "W jednym z teatrów na próbie Kalina Jędrusik zapaliła papierosa. Na scenie nie wolno palić papierosów. Zbliżył się do niej strażak i powiedział: "Proszę zgasić papierosa, bo tu nie wolno palić". A Kalina, jak to Kalina, z wdziękiem odparła: "Odpierdol się strażaku". I on strasznie się zamyślił, poszedł za kulisy i tam trwał jakiś czas. Potem nabrał powietrza, wrócił na scenę, ale tam już nie było Kaliny, tylko Basia Rylska. On jednak tego nie zauważył i krzyknął do Rylskiej: "Ja też potrafię przeklinać, ty kurwo stara!". Kompletnie zdumiona Basia pobiegła do Edwarda Dziewońskiego, który był reżyserem tego spektaklu i powiedziała mu, że strażak zwariował, bo ją zwyzywał bez żadnego powodu. Dziewoński strasznie się zezłościł, poszedł do strażaka i powiedział: "A pan jest chuj!". Ale to był już zupełnie inny strażak"
  • Ja chcę to wypróbować domowniczkach:



  • Praktical jokes to nam z żoną kiedyś zrobili nasi starsi synowie. Ja byłem w pracy, chłopcy z komórki żony napisali do mnie żebym im podał hasło na komputer "bo zapomniałam".
    Zhakowali mnie bezbłędnie, byłem wqu....rzony jak mało kiedy.... ale i trochę dumny, o czym im oczywiście nie powiedziałem.....
  • My na budowie wierciliśmy wiertełkiem dziurkę w butelce wody, niedaleko korka. Delikwent przechylał w czasie picia i wiecznie się zalewał. Zwykle nie kapował o co biega i dalej próbował a my mieliśmy zlewę, komentując jego nieporadność.
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Ja chcę to wypróbować domowniczkach:


    image
    Może i żarcik fajny, ale sam pomysł filmowania w toalecie niesmaczny. A co jeśli ktoś sciągnie gacie przed otwarciem sedesu?
  • O to chodzi
  • ja bym nie filmował, wystarczyłyby mi efekty dźwiekowe
  • Kurczę, ustawione gagi śmieszą mnie bardziej jeśli nie próbują udawać prawdziwości. Jakoś nie wierzę w zabawne filmy z ukrytej kamery :-/
  • Kuba_ napisal(a):
    Kurczę, ustawione gagi śmieszą mnie bardziej jeśli nie próbują udawać prawdziwości. Jakoś nie wierzę w zabawne filmy z ukrytej kamery :-/
    +1
  • edytowano May 2019
    Tutaj trudno podważyć autentyczność reakcji.

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Tutaj trudno podważyć autentyczność reakcji.

    imageObrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Jak to było? "Jak chcesz prawdziwego przyjaciela to kup sobie psa". Papuga też może być B-)
  • papuga moim fanem!
    padłem :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.