Skip to content

Prawicowcy to tchórze, niewdzięcznicy i indolenci!

2

Komentarz

  • ba!

    Haps!Burgi używają tytułów Zator, Krakau, Galizien und Lodomerien , Nieder und Oberlausitz , Nieder und Oberschlesien do dziś
    vide supra
    Haps!Burgi żywieckie się przeorientowały na nową władzę.jak większość arystokracji to czyni (to jest dopiero prawdziwa Miezynarodówka!) bo wiedzą że jedyna prawdziwa mapa to mapa fizyczna

    królowa angielska ma pseudonim artystyczny Windsor, a tak naprawdę to Saxo-Coburg_Gotha
  • los napisal(a):
    A ten z Piętnastki to nie po Poznaniu szastał?
    Ale aż takich, żeby mieć sentyment do Kajzera Wilema, to chyba w Poznaniu nie ma.
  • Bartyzel czy Wielomski?
    bo jakoś tak te dwa nazwiska tłuką sie po mojej pustey głowie
  • christoph napisal(a):
    Bartyzel czy Wielomski?
    bo jakoś tak te dwa nazwiska tłuką sie po mojej pustey głowie
    Ser B.
  • christoph napisal(a):
    ba!

    Haps!Burgi używają tytułów Zator, Krakau, Galizien und Lodomerien , Nieder und Oberlausitz , Nieder und Oberschlesien do dziś
    vide supra
    Haps!Burgi żywieckie się przeorientowały na nową władzę.jak większość arystokracji to czyni (to jest dopiero prawdziwa Miezynarodówka!) bo wiedzą że jedyna prawdziwa mapa to mapa fizyczna

    królowa angielska ma pseudonim artystyczny Windsor, a tak naprawdę to Saxo-Coburg_Gotha
    und Auschwitz
  • leobulero napisal(a):
    christoph napisal(a):
    ba!

    Haps!Burgi używają tytułów Zator, Krakau, Galizien und Lodomerien , Nieder und Oberlausitz , Nieder und Oberschlesien do dziś
    vide supra
    Haps!Burgi żywieckie się przeorientowały na nową władzę.jak większość arystokracji to czyni (to jest dopiero prawdziwa Miezynarodówka!) bo wiedzą że jedyna prawdziwa mapa to mapa fizyczna

    królowa angielska ma pseudonim artystyczny Windsor, a tak naprawdę to Saxo-Coburg_Gotha
    und Auschwitz
    susz!nie!

    dzięki, zapomniało mnie się
  • christoph napisal(a):
    los napisal(a):
    A ten z Piętnastki to nie po Poznaniu szastał?
    Nazbyt zawilec
    Nie nadanżam.
    Żurawiejki znać to prawie obowiązek ;)

  • edytowano May 2019
    Ja z rzemieślników
    Nie ze szlachty
    Nawet nie z tej zubożałej

    tagwięc raczej piechota, artylerja bardziej niż z wysokiego konia
  • loslos
    edytowano May 2019
    Na początku Hapsburgowie byli istotnie dość jadowici ale z czasem się cywilizowali, choć końcówkę istotnie mieli paskudną, swych poddanych sporo wymordowali.

    A w kwestii polskiej Fox wyliczył, że w zasadzie Polacy to w Wiedniu sprawowali wszystkie ważniejsze urzędy: premier, minister finansów, szef tajnych służb, Niemcom zdarzało się to rzadziej. Nazywa się to reverse takeover.
  • loslos
    edytowano May 2019
    leobulero napisal(a):
    christoph napisal(a):
    ba!

    Haps!Burgi używają tytułów Zator, Krakau, Galizien und Lodomerien , Nieder und Oberlausitz , Nieder und Oberschlesien do dziś
    vide supra
    Haps!Burgi żywieckie się przeorientowały na nową władzę.jak większość arystokracji to czyni (to jest dopiero prawdziwa Miezynarodówka!) bo wiedzą że jedyna prawdziwa mapa to mapa fizyczna

    królowa angielska ma pseudonim artystyczny Windsor, a tak naprawdę to Saxo-Coburg_Gotha
    und Auschwitz
    Chwali się miszczowi ceremonii, mógł delikatnie pominąć.
  • edytowano May 2019
    image
    Plaszcz koronacyjny z BudaPesztu
    Do zobaczenia w tamtejszym muzeju
  • los napisal(a):
    Czy wszyscy prawicowcy świadomie nawiązują do tego wszystkiego, czy tylko idzie im o wodę w miejskich rurach?
    Po zastanowieniu, to oni są jak mieszkańcy wsi galicyjskich, którzy pod koniec dziewiętnastego wieku, na pytanie o narodowość odpowiadali, że są tutejsi, a dopytywani, że katolikami.
    W mojej ocenie, sporo współczesnej prawicy, to paczłorkowcy, bez zrozumienia tego co robią.

  • christoph napisal(a):
    ba!

    Haps!Burgi używają tytułów Zator, Krakau, Galizien und Lodomerien , Nieder und Oberlausitz , Nieder und Oberschlesien do dziś
    vide supra
    Haps!Burgi żywieckie się przeorientowały na nową władzę.jak większość arystokracji to czyni (to jest dopiero prawdziwa Miezynarodówka!) bo wiedzą że jedyna prawdziwa mapa to mapa fizyczna

    królowa angielska ma pseudonim artystyczny Windsor, a tak naprawdę to Saxo-Coburg_Gotha
    Sachsen-Coburg-Gotha
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    W mojej ocenie, sporo współczesnej prawicy, to paczłorkowcy, bez zrozumienia tego co robią.

    Owszem, ale nie wiem za bardzo czego tu Panowie oczekujecie.
    Imho oczywiste jest że większość ludzi NIE WIE i NIE ROZUMIE.
    I co więcej NIGDY SIĘ NIE DOWIE.

    Ani katolicy nie zrozumieją (w swojej masie) na czym tak naprawdę polega wiara i religia, ani prawicowcy - czym jest prawica, itp.

    Większość ludzi jest dość prosta (wcale niekoniecznie w negatywnym znaczeniu) i jesli daj Boże jest przyzwoita to wie tyle że tak należy a najlepej jeśli wie że Bóg tego wymaga i to jest potrzebne do zbawienia.

    Prawica niech i będzie prawicą w opozycji do opozycji wobec normalności - też wystarczy. Wyłącznie jednostkom jest dane rozumieć to wszystko i chodzi tylko o to by iść za właściwymi.
  • Tak bajdełej, to w słusznie odbudowywanym Pałacu Saskiem nie ma komu zasiąsc bowiem nastepca tronu zszedł
    był. A 3 Maja mowi ze to Sas w domu Wettynow ma byc krolem. Nie Korwin. https://www.dw.com/en/german-prince-dies-in-riding-accident/a-44195082
  • TecumSeh napisal(a):
    Ani katolicy nie zrozumieją (w swojej masie) na czym tak naprawdę polega wiara i religia, ani prawicowcy - czym jest prawica, itp.
    Katolicyzm jest dobrze zdefiniowany i tak definicja jest znana każdemu, kto zechce zadać sobie trud jej poznania. Nie jest to trud wielki i całkiem wielu ludzi go poniosło. Prawica zaś ma definicję podwójnie negatywną - prawicowcy to ci, którzy się sprzeciwiają destrukcji tradycyjnego społeczeństwa. Z samej definicji wynika, że panu Janipulisu (who the f*ck is Alice?) nie przeszkadza pedałowanie ale przeszkadza co innego, czort wie co. Z definicji prawica nie może być spójna.
  • los napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    Ani katolicy nie zrozumieją (w swojej masie) na czym tak naprawdę polega wiara i religia, ani prawicowcy - czym jest prawica, itp.
    Katolicyzm jest dobrze zdefiniowany i tak definicja jest znana każdemu, kto zechce zadać sobie trud jej poznania. Nie jest to trud wielki i całkiem wielu ludzi go poniosło. Prawica zaś ma definicję podwójnie negatywną - prawicowcy to ci, którzy się sprzeciwiają destrukcji tradycyjnego społeczeństwa. Z samej definicji wynika, że panu Janipulisu (who the f*ck is Alice?) nie przeszkadza pedałowanie ale przeszkadza co innego, czort wie co. Z definicji prawica nie może być spójna.
    "MILO: Catholics Are Right About Everything"
  • W kwestii pedałowania też.
  • https://www.youtube.com/watch?time_continue=176&v=k3VkTVprN0Q
    ostatni filmik na jego stronie jest ze stycznia
    nie widać, że się skarży
  • los napisal(a):
    W kwestii pedałowania też.
    W kwestii pedałowania też.

    Pyta go Petersonu: Nu, Milo, ciebie ktoś tam zdybał jak miałeś 14 lat, deko młody człowień, panie tego. Jak myślisz, od jakiego wieku byłoby to właściwe?
    Na co Milo: Jak to właściwe? Przecie całe to pedałowanie to jedna wielka degeneracja i dno moralne, a pan się mnie pytasz od jakiego wieku degeneracja jest właściwa, noż puknij się pan we własny łeb.
  • Nie można ganić słowem pochwalając czynem. O wyższości świadka (grecki μάρτυς, łacina martyr) nad kaznodzieją Kościół Święty też naucza.
  • Dobra, pogadaliśmy se o pedałach, co jakoś tam rozumiem, bo wiadomo, że pedał to najlepszy klikbejt.

    Wszelako, ja nie o tem chciałem, a zaś o tem, że jak gwiazda śmierci wskaże na kogokolwiek po naszej stronie, to nikt mu ręki nie poda, nikt nie pomoże i wszyscy będą mówić "No tak, bzitko powiedział, więc logiczne że mu się należy śmierć cywilna, panie tego".

    A jeśli nasi próbują swą gwiazdką śmierciątka strzelać do kogoś z ichnich, to ichni natychmiast się rzucają do obrony, zapraszają na różne konferansjerki, nie pozwalają wypaść z obiegu.

    Ło, to jest clue. Tak trzeba żyć!
  • los napisal(a):
    Nie można ganić słowem pochwalając czynem. O wyższości świadka (grecki μάρτυς, łacina martyr) nad kaznodzieją Kościół Święty też naucza.
    Wiadomo, że μάρτυς jest lepszy od kogokolwiek innego, ale co z tego.

    Przecie Milo nie pozycjonuje się jako mędrzec a nauczyciel, tylko trickster, błazen, wyśmiewacz; warto o tem pamiętać, gdyż można wtedy uniknąć stosowania niewłaściwych narzędzi krytycznych.

    Sam o se mówi, że jest jedną z siedmiu osób kluczowych dla wyniesienia Trumpu na stolec. No ale Trump to rozwodnik i do tego ateista, a więc wał korbowy. Dobrze myślę?
  • Trickster (pol. szachraj, przechera) – w religioznawstwie nazwa archetypu boga-żartownisia, przechery, czasem również półboga lub śmiertelnika, który przeciwstawia się ustalonym normom, działa wbrew ustalonemu porządkowi.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Trickster
  • UO!
    Tu więcej o religji i religiach niż na lekcji w szkole
  • loslos
    edytowano May 2019
    Wracamy do tematu: podwójne przeczenie. Logicznie podwójne przeczenie to to samo co afirmacja ale w życiu jednak nie.

    I w tym momencie olśniło mnie jakeśmy wspaniali i na czym polega nasza wyższość nad ich niższością. Lewica na Zachodzie rozpierdala a prawica nieśmiało i w ograniczonym zakresie temu się sprzeciwia albo choć wykazuje się ograniczonym entuzjazmem. My budujemy, bo rozpierdalać już nie ma co, wszystko zostało rozpierdolone wcześniej.
  • edytowano May 2019
    Esopowe zdanie ostatnie
  • A dany Milo to dalij jes aktywny anusolub?
    No bo jeśli tak to jego gadki o kant potłuc.
    A jeśli on abstynent w tym zakresie któren umoczył się w szambie ale wyszedł, wypłukał we krwi baranka i teraz świadczy o swojej nikczemności dawnej no to chwałcia mu.
    Byleby tylko nie umoczył znowu bo to wiadomo że lew krąży i ryczy wokoło i szuka...
  • Milo to taki Rafał Ziemkiewicz, który się rozwiódł ma nową nałożnicę i mówi, że obowiązkiem Kościoła jest go za to potępiać a nie głaskać po główce i mówić, że wszystko ok.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Dobra, pogadaliśmy se o pedałach, co jakoś tam rozumiem, bo wiadomo, że pedał to najlepszy klikbejt.

    Wszelako, ja nie o tem chciałem, a zaś o tem, że jak gwiazda śmierci wskaże na kogokolwiek po naszej stronie, to nikt mu ręki nie poda, nikt nie pomoże i wszyscy będą mówić "No tak, bzitko powiedział, więc logiczne że mu się należy śmierć cywilna, panie tego".

    A jeśli nasi próbują swą gwiazdką śmierciątka strzelać do kogoś z ichnich, to ichni natychmiast się rzucają do obrony, zapraszają na różne konferansjerki, nie pozwalają wypaść z obiegu.

    Ło, to jest clue. Tak trzeba żyć!
    Ignaś gada Brownem:-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.