Skip to content

Jedynki Kaczora

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Prezes PiS przedstawił „jedynki” list wyborczych. Jest kilka niespodzianek
https://www.tvp.info/43481275/prezes-pis-przedstawil-jedynki-list-wyborczych-jest-kilka-niespodzianek
Co mnie zszokowało?
Szkodliwa idiotka Lichocka = brak Piotra Naimskiego.
«1

Komentarz

  • W południowej Polsce listy w kilku okręgach układała osobiście Pani Szydło. Nawet sobie sprawy nie zdajecie jakie granaty tam wsadziła.
  • w Poznaniu kobita, która Poznania pewnie musi szukać na googlemaps, politog, dyrektor muzeum PRL, psiapsiółka Gowę. Taka lokomotywa wyborcza, że nie wiadomo, czy sama wejdzie. Głupie zabawy w ustawianie pionków. Polska to nie szachownica.
  • KazioToJa napisal(a):
    w Poznaniu kobita, która Poznania pewnie musi szukać na googlemaps, politog, dyrektor muzeum PRL, psiapsiółka Gowę. Taka lokomotywa wyborcza, że nie wiadomo, czy sama wejdzie. Głupie zabawy w ustawianie pionków. Polska to nie szachownica.
    Jagdlamię, akurat Elektromobilna Jadźka pasuje do Miasta Doznań jak ulał i przyklepał.
  • Morfeusz napisal(a):
    W południowej Polsce listy w kilku okręgach układała osobiście Pani Szydło. Nawet sobie sprawy nie zdajecie jakie granaty tam wsadziła.
    W jakim sensie granaty?
  • W tym sensie że kiedyś wybuchną w szambie.
  • peterman napisal(a):
    KazioToJa napisal(a):
    w Poznaniu kobita, która Poznania pewnie musi szukać na googlemaps, politog, dyrektor muzeum PRL, psiapsiółka Gowę. Taka lokomotywa wyborcza, że nie wiadomo, czy sama wejdzie. Głupie zabawy w ustawianie pionków. Polska to nie szachownica.
    Jagdlamię, akurat Elektromobilna Jadźka pasuje do Miasta Doznań jak ulał i przyklepał.
    jeśli się krechę postawiło na Poznań to tak. Nawet sama na siebie nie może zagłosować.
  • Spoko! Od dwóch dni tvp info (telewizja informacyjna) na czerwonym pasku "pilne" wyswietla wszystkie nazwiska pisowskich jedynek. Sukces gwarantowany
  • Morfeusz napisal(a):
    W tym sensie że kiedyś wybuchną w szambie.
    A jakież to niby przełożenie na rzeczywistość ma poseł, by coś dobrego/złego zrobić? Już sprzedawca w warzywniaku więcej może.
  • Poseł może: wziąć łapówkę, seks skandal uprawiać, zdradzić żonę i partię, przejechać na pasach. Odpowiednia siłę rażenia zapewnia "zaprzyjaźnione media".
  • los napisal(a):
    Morfeusz napisal(a):
    W tym sensie że kiedyś wybuchną w szambie.
    A jakież to niby przełożenie na rzeczywistość ma poseł, by coś dobrego/złego zrobić? Już sprzedawca w warzywniaku więcej może.
    smutna nieprawda
    Gdyby nie mógł, to posłami zostawali by ludzie z warzywniaka.
  • loslos
    edytowano July 2019
    Mruk napisal(a):
    Poseł może: wziąć łapówkę, seks skandal uprawiać, zdradzić żonę i partię, przejechać na pasach. Odpowiednia siłę rażenia zapewnia "zaprzyjaźnione media".
    Czyli to samo co każdy inny przedstawiciel rasy ludzkiej. W pytaniu "co może poseł?" był zawart domyślny warunek "takiego, czego nie może inny."
    KazioToJa napisal(a):
    los napisal(a):
    Morfeusz napisal(a):
    W tym sensie że kiedyś wybuchną w szambie.
    A jakież to niby przełożenie na rzeczywistość ma poseł, by coś dobrego/złego zrobić? Już sprzedawca w warzywniaku więcej może.
    smutna nieprawda
    Gdyby nie mógł, to posłami zostawali by ludzie z warzywniaka.

    Nie no. Nie każdy może sprzedawać w warzywniaku, do tego potrzebne są kwalifikacje. Każdy może być posłem.
  • poznałam kiedyś posłankę - szwaczkę z fabryki koszul. Pani skupiała się w rozmowie na wysokości uposażeń poselskich i należała do odpowiedniej partii, zupełnie jak pani, na którą nie zagłosuję.
  • No właśnie, a ile to uposażenie posła obecnie wynosi? (Polecam sprawdzić i porównać z zarobkami w przemyśle na średnim poziomie zarządzającym lub technicznych specjalistów, pomogę 10k brutto to nie jest jakaś super pensja).
  • loslos
    edytowano July 2019
    W bankowości specjalista prychnie mi śmiechem na propozycję 10K brutto. O średnim personelu zarządzającym w ogóle nie mówię.

    Sprawdziłem w statystykach. 10K brutto zarabia obecnie 800 000 ludzi, prawie milion.Posłowie finansowo mieszczą się w klasie średniej, nawet nie górnej klasie średniej.
  • Rozkład zarobków jest bardzo ciekawy, jest straszy przeskok pomiędzy do 10k, do 15k a powyżej 20k.
    Ale to oznacza, że nikt rozsądny po przeanalizowaniu przypadku DJ pchał się w to nie będzie.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Rozkład zarobków jest bardzo ciekawy, jest straszy przeskok pomiędzy do 10k, do 15k a powyżej 20k.
    Ale to oznacza, że nikt rozsądny po przeanalizowaniu przypadku DJ pchał się w to nie będzie.
    Tylko wariat albo złodziej.
  • Albo przegryw / nieudacznik.

    @Maria - Lichocka idiotka wiadoma, a Naimskiego sam jestem psychofanem. Ten przechrzta ;) jest odwiecznym funflem Macierewicza i już od 2005 r. robił porządek w energetyce (btw- to u niego pracował młody i ambitny... Wipler). Naimski musi mieć chyba jakiś specjalny parasol ochronny, że robi swoje i go 'friendly fire' nie trafił. Najcenniejszy człowiek PiSu i jeden z niewielu zaufanych ludzi amerykańców...
  • los napisal(a):
    W bankowości specjalista prychnie mi śmiechem na propozycję 10K brutto. O średnim personelu zarządzającym w ogóle nie mówię.(...) Posłowie finansowo mieszczą się w klasie średniej, nawet nie górnej klasie średniej.
    do gołej pensji poselskiej trzeba jeszcze doliczyć dodatki niepensyjne, a np. darmowe przeloty samolotem, pkp
    i kilka jeszcze innych rzeczy "niematerialnych" gotówkowo-pensjowych

    ale i tak za bogato nie jest...

  • Jedynka w Sosnowcu tradycyjnie wymiata.
  • Konfederata napisal(a):
    Jedynka w Sosnowcu tradycyjnie wymiata.
    Ktototaki?
  • Aż kusi, żeby wstawić popularne zdjęcie uśmiechniętego Kaczora z widocznymi jedynkami, dwójkami, trójkami itd ;)
  • Pamiętam jak dentyści cierpieli nad fotą Lecha K, gdzie było widać że nie ma czwórek.
  • los napisal(a):
    Mruk napisal(a):
    Poseł może: wziąć łapówkę, seks skandal uprawiać, zdradzić żonę i partię, przejechać na pasach. Odpowiednia siłę rażenia zapewnia "zaprzyjaźnione media".
    Czyli to samo co każdy inny przedstawiciel rasy ludzkiej. W pytaniu "co może poseł?" był zawart domyślny warunek "takiego, czego nie może inny."
    Wydaję mię się, że seksskandal w mojem wykonaniu miałby nieco mniejszą siłę rażenia niż w wykonaniu posła - jedynki PiS.
  • christoph napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Raduję się, że nie jestem dentystą, gdyż musiałbym cierpieć.
  • sztuczna szczena lepsza?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Raduję się, że nie jestem dentystą, gdyż musiałbym cierpieć.
    Cierpienie jest rzemiosłem dentysty.
  • KazioToJa napisal(a):
    sztuczna szczena lepsza?
    So tysz pimplanty i wogule.

  • los napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Raduję się, że nie jestem dentystą, gdyż musiałbym cierpieć.
    Cierpienie jest rzemiosłem dentysty.
    Chibasz wewtę sęsie isz obserwa jakosz insze cierpio. I kiedysz wyjo to sie ino uśmienchnie isz sie wreszty dowiercieł do nerwa.

  • W Częstochowie na jedynce półgłówek, który obiecał przywrócenie województwa.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.