Skip to content

Nasi dawni Koledzy promują grę

edytowano March 2015 w Forum ogólne
O Powstaniu Warszawskim:



Od 13:26

Komentarz

  • Gnycha?
  • Nie. A co - nie da się obejrzeć?
  • A sam obejrzałeś? I co o niej sądzisz?
  • Ja nic nie sądzę, nie jestem autorytetem od gier ;-) Nie jest to moja estetyka. Musiałbym się zapytać młodszego pokolenia.
  • Gra wygląda mało ciekawie ale oryginalnie. Chociaż ja już od dawna w nic nie grywam ( poza sporadycznie doomem ) to i moja ocena raczej nie jest wiele warta.

    Jeżeli faktycznie ma to przybliżyć tematykę powstania to jest to jakaś droga.
  • edytowano August 2019
    Mój syn mówi że na pierwszy rzut oka to kicha... Ale ocena ostateczna zależy od sprawdzenia jej w praktyce. Tak że jeśli ją zanabyjemy to powiem jaką młódź ocenę wystawiła twórcom.
  • edytowano August 2019
    Ma chrzesnica również
  • Siostrzeniec, który trochę gra rozmawiał z jednym z "testerów". Tamten twierdzi, że gra pod względem rozwiązań strategii-taktyki jest na poziomie sprzed circa 10 lat, albo i więcej. Ale generalnie "da się grać z przyjemnością". Podobno najmocniejszą stroną są klejące fabułę filmiki, z których część ponoć może występować jako samodzielne etiudy...
  • Skoro tak twierdzą 'nasi', to strach pomyśleć co napiszą niemieckie pachoły z CD-Action...
  • peterman napisal(a):
    Skoro tak twierdzą 'nasi', to strach pomyśleć co napiszą niemieckie pachoły z CD-Action...
    Ja nie wiem czy "tester", z którym rozmawiał Bartek jest "nasz" czy wrost naprzeciwnie...
  • Miałem na myśli potomstwo z powyższych wpisów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.