Skip to content

Prośba o modlitwę

135

Komentarz

  • Po wrzesniowym pobycie w szpitalu dorobiłem się problemów jelitowych, z których nie umiem wyjść od dwóch miesięcy. Robię się coraz słabszy i jestem zagrożony powiklaniami pierwszej przypadłości. Czeka mnie jeszcze jedna operacja niepowiązana z w/w sprawami, której nie można umówić za sprawą nierozwiązanych problemów z jelitem grubym.

    Pokornie proszę o wsparcie modlitewne w intencji wyzdrowienia, którego potrzebuje jak nigdy wcześniej w swoim życiu. Bóg zapłać z góry.
  • +++ za randolpha

    👣

    🐾
    🐾

  • randolph napisal(a):
    Po wrzesniowym pobycie w szpitalu(...)
    Nie wiem dlaczego pobyt w szpitalu tak działa.
    Leczysz jedno, zachoruje drugie. Bieda, Panie i poważna sprawa.
    Oby Waści pomogły leki, ziółka i lekarze.
    Wszystko i tak w ręku Dobrego Boga.
    +

    Matko Boska Nieustającej Pomocy, cierpię wiele i cierpię już długo. Wraz z ciałem słabnie też siła ducha mego. Już i modlić się nie mogę. Nic mi ulgi nie przynosi. Nawet rozmowa z krewnymi i przyjaciółmi mnie zasmuci. Powoli zanika w mym sercu odwaga i nadzieja, a ich miejsce zajmuje zgryzota, ból i smutek.

    W Tobie o Maryjo pokładam całą moją nadzieję.Ty nie zapominasz o cierpiących dzieciach Swoich.Wspomóż mnie Matko Nieustającej Pomocy, daj siłę, bym z ręki Jezusa cierpliwie przyjął każdą dolegliwość, a raczej, o ile to nie zaszkodzi sprawie mego zbawienia, przywróć mi zdrowie, bym z radością mógł Cię wychwalać za życia i po śmierci.

    Amen.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • randolph napisal(a):
    Po wrzesniowym pobycie w szpitalu dorobiłem się problemów jelitowych,..... Pokornie proszę o wsparcie modlitewne w intencji wyzdrowienia, którego potrzebuje jak nigdy wcześniej w swoim życiu. Bóg zapłać z góry.
    +
  • właśnie kilka godzin temu dowiedziałem się, że nie przedłużą mi umowy w pracy (co prawda tymczasowej, ale.... idą święta!).
    od 1. grudnia

    więc pokornie poproszę o modlitwę, o to, by wyszło, co lepsze dla mnie (jest szansa, mała ale jest, na przedłużenie lub o znalezienie nowej, już w grudniu)

  • + za randolpha
    + za romecka
  • jesienna napisal(a):
    + za randolpha
    + za romecka
    +++
  • +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • za Was obu
    Jezu ufam Tobie...
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.