Skip to content

Wyborczo-Meczowa teoria spiskowa

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Jak powszechnie wiadomo, dzisiaj jest jeden z najważniejszych meczy w eliminacjach. Co oznacza, że gdy część osób będzie liczyło głosy znaczna część wyborców będzie zaangażowana emocjonalnie gdzie indziej.
Jeżeli mecz zakończy się zwycięstwem Polski, to radość przykryje dowolne oszustwo wyborcze!!!
Przypadek? nie sądzę, zbyt podobne aby spać spokojnie.
;)

Komentarz

  • Lisie Tomaszu, to Ty? ;)
  • Ważny mecz już się odbył - z Brazylią. Ten wieczorem w kopaną ma, mniej więcej, takie znaczenie emocjonalne dla mnie jak odejście Kubicy z Williamsa: niech to się wreszcie skończy.

    Najważniejszy jest oczywiście mecz wyborczy. Jeśli kogoś bardziej interesuje ten z Łotwą to zasłużył sobie na Brzęczka Premiera i Bońka Prezydenta.
  • Rafał napisal(a):
    Ważny mecz już się odbył - z Brazylią. Ten wieczorem w kopaną ma, mniej więcej, takie znaczenie emocjonalne dla mnie jak odejście Kubicy z Williamsa: niech to się wreszcie skończy.

    Najważniejszy jest oczywiście mecz wyborczy. Jeśli kogoś bardziej interesuje ten z Łotwą to zasłużył sobie na Brzęczka Premiera i Bońka Prezydenta.
    Mecz z Łotwą już się odbył ;-) Dziś gramy z Macedonią, od niedawna zwaną Północną.
  • No tak z Macedonią. Tamten miałem w pamięci. Sens ten sam. Mogę dodać że Macedończykom zapewne chce się grać i lubią to. Nasi nie za bardzo. To przecież profesjonaliści - "nothing personal", bez emocji. Kiwka owszem ale o kasę. Przecież "są jej warci".
  • o rany, a Dzień Papieski i wszędy cytaty z Jana Pawła II?
  • No nie wiem, ja tam właśnie z kościoła wyjszłem i idę głosiować, mecz i tak wieczorem.
  • Kremowki w kościele to nie kantor i gołębie w Świątyni
  • Na Mszy Św. bylim, ubogie a zdolne dzieci wsparlim, obowiązku obywatelskiego dopełnilim.
    Ale co wam powiem to wam powiem, takich tłumów jak dzisiaj (pierwszy raz w kolejce stalim) to w komisji wyborczej nie było.
  • Czyli Konfitury nie wejdą, skoro ma być oszustwo.
  • Jak dotąd, konfitury nad progiem, ale to się może zmienić.
  • Jeżeli mecz zakończy się zwycięstwem Polski, to radość przykryje dowolne oszustwo wyborcze!!!
    A wqrw po przegranej da podobny efekt? :D
  • Rano znowu będzie 4,76
  • Kuba_ napisal(a):
    Rano znowu będzie 4,76
    Żeby PiS tak dzielnie spuszczał PSL :)
  • qiz napisal(a):
    Kuba_ napisal(a):
    Rano znowu będzie 4,76
    Żeby PiS tak dzielnie spuszczał PSL :)
    Będzie przynajmniej brudna Kałuża do łowienia w niej...
  • Wolałbym żeby zamienili się wynikami :/
  • edytowano October 2019
    Oczywiście cały czas liczę, że Konfederacja nie wejdzie, tak jak się wydarzyło podczas ostatnich wyborów. Oni nie są do niczego potrzebni.
  • No są ewentualnie do wyjmowania posłów, ale lepiej aby nie weszli.
  • JORGE napisal(a):
    Oczywiście cały czas liczę, że Konfederacja nie wejdzie, tak jak się wydarzyło podczas ostatnich wyborów. Oni nie są do niczego potrzebni.
    Nie to co pedały, komuchy, mordercy księży, przewalarze na Vat i ci ze wsi.

    Gratuluję priorytetów.
  • qiz napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Oczywiście cały czas liczę, że Konfederacja nie wejdzie, tak jak się wydarzyło podczas ostatnich wyborów. Oni nie są do niczego potrzebni.
    Nie to co pedały, komuchy, mordercy księży, przewalarze na Vat i ci ze wsi.

    Gratuluję priorytetów.
    Się Kolega nie denerwuje. Tamci mają tyle że niestety nie ma szans aby nie weszli. Do 5 % mają znacznie powyżej błędu statystycznego a Konfa nie.
  • qiz napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Oczywiście cały czas liczę, że Konfederacja nie wejdzie, tak jak się wydarzyło podczas ostatnich wyborów. Oni nie są do niczego potrzebni.
    Nie to co pedały, komuchy, mordercy księży, przewalarze na Vat i ci ze wsi.

    Gratuluję priorytetów.
    To co człony z Konfederacji mówili na temat PiSu niczym się nie różniło od totalnych. A momentami było gorsze. Nie ma zlitowania, brzydzę się Bosakiem, Sztywnym, Braunem i korwinowcami.
  • edytowano October 2019
    Jakby w konfie nie było Korwina to bym nawet nic do nich nie miał. Ale Korwin dla mnie to jest to samo g.. co SLD Biedronie PSL i PO. Wyjątkowo obleśna postać.
  • loslos
    edytowano October 2019
    +1

    A z drugiej strony nic tam poza Mikkem nie ma.
  • los napisal(a):
    +1

    A z drugiej strony nic tam poza Mikkem nie ma.
    Zaraz zaraz, a dzielny wojownik z Mazowieckiej się nie załapał do tego rozdania?

  • O kim mowa? Późno jest, nie kojarzę.
  • Pałowanie Wiplera
  • Kuba_ napisal(a):
    Pałowanie Wiplera
    Dokładnie ;)

  • A był taki... Za Tadeusza Mazowieckiego albo trochę później. A może mu Konrad było?
  • No to teraz się zacznie, tu się cieszą z awansu, a tu PIS+3%, Konfederacja -2%, a KO - 2%! Zobaczycie te cuda nad liczeniem ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.