Skip to content

Czekam na kogoś chętnego do XV Róży ŻRFF

edytowano March 2015 w ŻRFF - modlitewnik
Jak w tytule. Bo mi się wykruszyła jedna osoba.
Dziękuję za uwagę.
Z Bogiem
Maria

PS. Przyjmę również więcej chętnych :)

Komentarz

  • To jest na bardzo poważnie.

    Tylko 5-7 minut modlitwy - ja odmawiam akurat rano przed wstaniem z łóżka - a satysfakcja ogromna.
  • Jestem już w dwóch różach.
    Miałam wczoraj podbić, do góry, ale jak się nikt nie zgłosił to dam radę odmawiać trzecią dziesiątkę.
    Poproszę w inf.
  • Są braki.
    W kilku Różach.
    Chętnych brak.....
  • Michała5 już sobie zaklepałam:)))
  • Proponuję, by Róże 20-osobowe, w których są nieobsadzone Tajemnice, zamienić na 15-osobowe (bez Tajemnic światła). Jeśli ktoś zostanie, przejdzie do Róży 15-osobowej z wakatem.
    Od dawna jesteśmy zbiorem zamkniętym, a ludzi nam ubywa.
    Smutne to, ale w miarę rozsądne.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Smutne tym bardziej że to październik, miesiąc Różańca i takie Panie rzeczy......
  • Mnie jest niezręcznie tu pisać, bo nie chcę pouczać, czy stawiać się jakoś wyżej...ale wystarczy choćby obraz z dzisiejszego wieczora , z Krakowa... z czarnych marszów.
    Siłę do przeciwstawienia się temu złu , daje modlitwa. Wspólna.
    Odmawiajcie Różaniec
  • Michał5 napisal(a):
    Mnie jest niezręcznie tu pisać, bo nie chcę pouczać, czy stawiać się jakoś wyżej...ale wystarczy choćby obraz z dzisiejszego wieczora , z Krakowa... z czarnych marszów.
    Siłę do przeciwstawienia się temu złu , daje modlitwa. Wspólna.
    Odmawiajcie Różaniec
    No cóż. Z pustego i Salomon nie naleje.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano October 2019
    Moja przyjaciółka za której solidność ręczę chetnie chciałaby się włączyć do naszego ŻR. Bardzo chętna na różaniac z tajemnicami światła. Gdy uzyska akceptację podam komu trzeba jej e-majla. Ma na imię Maria ale mówimy do niej Miśka i pod taką ksywką można ją zapisać.
    Czekam na odp. i pozdrawiam :)

    Gdyby chciała mieć dostęp do wątków różańcowych to trzeba by było ją tutaj chyba zarejestrować. Myślę, że nie powinno to być problemem, bo światopoglądowo jest z grubsza nasza czyli mówiąc wprost pisior na 100%. Nie wiem jak bardzo jej by na tym zależało, ale jeśli miałaby być w ŻRFF to i dostęp do wątków modlitewnych były wskazany, prawda?
  • No jest wręcz konieczne aby się zarejestrowała na ExC. Myślę że problemu Administracja robić nie będzie, a wręcz expresowo przyjmie jej podanie.
    Jak już się zarejestruje to zapraszam do poniższego wątku.
    https://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/7426/zgloszenia-do-zywego-rozanca-ff#latest
    Tam będą szczegóły co dalej.
  • Ok, zarejestruje się pod ksywką Miśka. Po tym ją poznacie ;)
  • marylka1 napisal(a):
    Ok, zarejestruje się pod ksywką Miśka. Po tym ją poznacie ;)
    Marylko1, fantastycznie. Czekamy na Miśkę. :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.