Skip to content

Komentarz

  • edytowano October 2019
    .
  • Z tym, że nie tylko w naszym pięknym kraju.
    Chyba Żydom całkiem odbiło, albo czegoś kompletnie nie rozumiem (co już by mnie nie dziwiło raczej).
  • Państwo prawa
    Jak oni wygrali wojnę Jom Kippur?
  • edytowano October 2019
    mój ulubiony Efraim Kiszon pisał

    uzasadniony niepokój obywateli Izraela wywołuje fakt, że większa część kapitału znajduje się w rękach żydowskich
  • Kiszon. Jeden z niewielu pisarzy, który doprowadza mnie do płaczu.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Kiszon. Jeden z niewielu pisarzy, który doprowadza mnie do płaczu.
    Toś mi brat!
  • Szczerze zazdraszczam, ja niepohamowanie rechotałam jako nastolatka przy Joannie Chmielewskiej....
    Teraz tylko wątło się smiecham.
  • czy moja osoba poprawnie zrozumiała?

    - żydowski minister żydowskiegor rządu łamie jakś umowę z żydowskimi dyplomatami żydowskiego państwa,
    więc ci ostatni oburzeni piszą o tym po polsku na polskim pejsbóku, żeby Polacy mieli ubaw po pachy???

  • Izrael zbudowany na polskich wzorach.
    Tu czy u Cyrusa bylo


  • Spór dotyczy kwot wypłacanych izraelskim dyplomatom i attache wojskowym pełniącym misję za granicą, pokrywających szeroki zakres wydatków, w tym poniesionych w związku z organizowanymi wydarzeniami czy transportem. Ministerstwo Finansów dąży do zmiany sposobu zwracania poniesionych kosztów i do naliczania podatków od tych sum. Taki ruch - pisze portal - poważnie uderzyłby w dyplomatów i attache, którzy od dawna skarżą się na niskie zarobki i złe warunki pracy.

    Resort chce też, by nowy system działał wstecz, co wiązałoby się z koniecznością wypłaty przez dyplomatów tysięcy dolarów - dodaje The Times of Israel.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.