Skip to content

Pszyjaciułko pomusz - czy do aux można kupić adapter pozwalający używać słuchawek

2»

Komentarz

  • Ale jak się podoba to może obejrzeć dokładnie i znaleźć słuchawki?
  • edytowano November 2019
    Takie radyjka BT też mają tylko do odbioru, nie do nadawania. Czyli może pracować jako "głośnik bluetooth" sparowane z telefonem czy z komputerem, ale na pewno nie "zobaczy" słuchawek i nie będzie do nich wysyłać dźwięku.

    Ogólna reguła dla tych chińskich radyjek - jak nie ma normalnego gniazda słuchawkowego, to nijak nie "wyprowadzisz" z niego dźwięku. I wszystkie są budowane mniej-więcej z tych samych gotowych modułów, różnią się tylko designem obudowy ;)
  • edytowano November 2019
    adamstan napisal(a):
    nijak nie "wyprowadzisz" z niego dźwięku.
    Niestety.
    Przerożne sloty, a gupiego standardowego wyjscia na słuchawki brak. Az wierzyc mi sie nie chce.
  • uhrr napisal(a):
    adamstan napisal(a):
    nijak nie "wyprowadzisz" z niego dźwięku.
    Niestety.
    Przerożne sloty, a gupiego standardowego wyjscia na słuchawki brak. Az wierzyc mi sie nie chce.
    Mi też. No ale mamy nauczkę na przyszłość. A wszystkim dziękuję za chęć pomocy :)
  • edytowano November 2019
    uhrr napisal(a):
    adamstan napisal(a):
    nijak nie "wyprowadzisz" z niego dźwięku.
    Niestety.
    Przerożne sloty, a gupiego standardowego wyjscia na słuchawki brak. Az wierzyc mi sie nie chce.
    powoli standardem staje staje się

    USB-C

    jak w moim smartfonie

    za Wiki
    USB-C connectors and cables connect to both hosts and devices, replacing various electrical connectors including USB-B and USB-A, HDMI, DisplayPort and 3.5 mm audio cables and connectors.
    czyli to nie jest zwykły następca USB, ale zastępuje kilka innych wtyczek, w tym popularne dżeki.
  • chichi dostałam fajne radio w prezencie :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.