Skip to content

XII rocznica powstania ŻRFF

edytowano March 2015 w ŻRFF - modlitewnik
Zbliża się.
Zapewne jak co roku wypadnie początkiem marca, do ustalenia dokładny termin.

Co powiecie na 14 marca?

Skontaktuje się z ks Marcinem.
W zasadzie jesteśmy uzależnieni od decyzji naszego księdza. Na bieżąco będę podawał istotne wiadomości.

Myślę że zostawimy formułę poprzednich spotkań rocznicowych czyli Msza Święta na Jasnej Górze, a potem spotkanie w restauracji na obiedzie, tak?
Restauracja ta sam co w zeszłym roku - myślę że nie ma zastrzeżeń?

Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych.

Komentarz

  • Postaramy się być. Najlepiej by było w niedzielę, rzecz jasna.
  • Wiem.
    W zeszłym roku obowiązki uniemożliwiły ks. Marcinowi niedzielną obecność i przełożyliśmy spotkanie na sobotę.
    Napisałem już do niego i czekam na odpowiedź.
  • Mam info od ks. Marcina że najlepszą datą byłaby jednak sobota (w jego przypadku niedziela odpada, za dużo obowiązków) 14 marca.
    Msza o godzinie 11.00, zbiórka o godz. 10.00-10.30 pod pomnikiem Stefana kardynała Wyszyńskiego.
    Tak samo jak w zeszłym roku.
  • Ten termin już można podać Płatkom Róży?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Tak, oczywiście.
  • marniok napisal(a):
    Tak, oczywiście.
    Marku, może powiadom cały Zarząd ŻRFF o ustaleniach na temat Rocznicy, bo nie wszyscy zelatorzy zaglądają na ExC. Info może dotrzeć do Płatków wraz z wymianą Tajemnic.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Mail wysłany.
  • Super. Na fb też dałem info już jakiś czas temu.
  • Przypominajka
  • Nowy dar od
    @Pontifex_pl
    dla #JasnaGóra. Sanktuarium otrzymało przywilej odpustu zupełnego in perpetuo czyli na stałe dla wszystkich wiernych nawiedzających to święte miejsce. To odpowiedź Stolicy Apostolskiej na prośbę #Paulini ze względu na dobro duchowe pielgrzymów.
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Już za tydzień z haczykiem.
  • W przyszłą sobotę się widzimy, przypominam.
  • Macie dzisiaj wolne?
    Przemyślcie przyjazd.
  • My grzejemy już silnik.
  • By kto jechał z Łodzi, możemy zabrać w obie strony.
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Jeszcze tylko 3 dni.
  • No suchejcie bo mnie jakieś czarne myśli naszły. A na fali ograniczania liczby wiernych w kościołach na mszach będą jakieś limity na JG?
  • Sprawdziłbym możliwość przełożenia spotkania. Serio serio.
  • Przedstawiłem nasze obiekcje ks Marcinowi.. Czekam na odpowiedź.
  • Również ks Marcin jest za przesunięciem spotkania w Częstochowie. Na razie czekam na informacje dotyczącą konkretnej daty która by mu pasowała. Zapewne będzie to sobota.
  • Napisałem maila do Zelatorów.
  • Rozsądna decyzja.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Ks. Marcin pisał że zapewne spotkanie odbędzie się po świętach wielkanocnych.
  • Powiadom Jolę K. Nie wiem co z tortem

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Tak, dałem jej znać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.