Skip to content

The star is born

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Dr Hab. B. wojewoda lubelski, konstytucjonalista - Przemysław Czarnek. Nazwany przez opozycję homofobem, bo nie stosuje się do polit-poprawności. Stosuje konkretny, jasny przekaz bez lania wody. Opanowany, nie daje się sprowokować, z poczuciem humoru. Powierzchowność sympatyczna - co nie jest bez znaczenia. Ma jaja.
Coraz więcej widzi go jako następcę PAD lub JK.



Kojarzą go Szanowni?
«1

Komentarz

  • Raczej PADa. Następca Kaczyńskiego jest już znany, a pozycja przygotowywana. Kaczor nie odejdzie do momentu kiedy nie uzna, że Morawiecki jest już gotowy.
  • Niestety mam przykre doświadczenia z PC. Polityk jak każdy.
  • Notto napisal(a):
    Niestety mam przykre doświadczenia z PC. Polityk jak każdy.
    Dajesz.
  • edytowano January 2020
    Podejrzewam że wątek jest nie tylko o tej jednej osobie więc zgłaszam także kandydatkę do bycia gwiazdą.
    Zapewnie nie na miarę następnego Prezydenta czy Premiera.

    Prof. Ewa Budzyńska, która odeszła z ŚUMu na znak protestu wobec nagonki jaką na nią przeprowadzili studenci i macierzysta Uczelnia (zapewne nie wszyscy studenci i nie cała Kadra ale ci byli najgłośniejsi).

    Stało się to za m.in. te słowa w których opisywała rodzinę m.in. w chrześcijaństwie. Podczas wykładu Budzyńska uznała, że dzieckiem można nazwać „dziecko w łonie matki". Mówiła też, że według klasycznej definicji rodzina składa się z „męża, żony, ojca, matki, dzieci, krewnych i powinowatych"

    https://www.tvp.info/45548182/pracownik-uczelni-zwolniony-po-odczycie-na-temat-homoseksualizmu
  • "Podejrzewam że wątek jest nie tylko o tej jednej osobie więc zgłaszam także kandydatkę...".

    Tak. Nowych, ciekawych twarzy w polityce nigdy za dużo.
  • A kogoś od nas? Można?
  • edytowano January 2020
    Moja uwage zwrocil facet, kt naazywa sie Bortniczuk (chyba). Dobrze, spokojnie argumentuje, dobrze wyglada. Nie watpie, ze niezly cwaniak.

    No i małopolska kuratoka oswiaty, odwaznie przeciw PC (nie chodzi o w/w Przemyslawa)
  • uhrr napisal(a):
    Moja uwage zwrocil facet, kt naazywa sie Bortniczuk (chyba). Dobrze, spokojnie argumentuje, dobrze wyglada. Nie watpie, ze niezly cwaniak.

    No i małopolska kuratoka oswiaty, odwaznie przeciw PC (nie chodzi o w/w Przemyslawa)
    Ten ło?
    image
    Kamil Bortniczuk,37 lat.
  • christoph napisal(a):
    A kogoś od nas? Można?
    Wylącznie.
  • edytowano January 2020
    marniok napisal(a):
    Podejrzewam że wątek jest nie tylko o tej jednej osobie więc zgłaszam także kandydatkę do bycia gwiazdą.
    Zapewnie nie na miarę następnego Prezydenta czy Premiera.

    Prof. Ewa Budzyńska, która odeszła z ŚUMu na znak protestu wobec nagonki jaką na nią przeprowadzili studenci i macierzysta Uczelnia (zapewne nie wszyscy studenci i nie cała Kadra ale ci byli najgłośniejsi).

    Stało się to za m.in. te słowa w których opisywała rodzinę m.in. w chrześcijaństwie. Podczas wykładu Budzyńska uznała, że dzieckiem można nazwać „dziecko w łonie matki". Mówiła też, że według klasycznej definicji rodzina składa się z „męża, żony, ojca, matki, dzieci, krewnych i powinowatych"

    https://www.tvp.info/45548182/pracownik-uczelni-zwolniony-po-odczycie-na-temat-homoseksualizmu
    Ten link dotyczy chyba kogoś innego. Daty się nie zgadzają.

    👣

    🐾
    🐾

  • edytowano January 2020
    uhrr napisal(a):
    Moja uwage zwrocil facet, kt naazywa sie Bortniczuk (chyba). Dobrze, spokojnie argumentuje, dobrze wyglada. Nie watpie, ze niezly cwaniak.

    No i małopolska kuratoka oswiaty, odwaznie przeciw PC (nie chodzi o w/w Przemyslawa)
    Bortniczuk?
    Chyba jako delfin Gowina
  • u Ociepa to delfin Gowina
  • Mania napisal(a):
    Notto napisal(a):
    Niestety mam przykre doświadczenia z PC. Polityk jak każdy.
    Dajesz.
    Pan wojewoda wziął ochoczy udział w medialnym ataku na mój zakład pracy. Bo takie było podówczas zapotrzebowanie polityczne. Przykro było patrzeć, jak człowiek jego poziomu wtóruje pseudopatriotycznej szurii.

  • edytowano January 2020
    Notto napisal(a):
    Pan wojewoda wziął ochoczy udział w medialnym ataku na mój zakład pracy. Bo takie było podówczas zapotrzebowanie polityczne. Przykro było patrzeć, jak człowiek jego poziomu wtóruje pseudopatriotycznej szurii.

    Wiesz Notto, tym wpisem mało, że nie przedstawiłaś konkretnych argumentów przeciwko temu człowiekowi to jeszcze mocno poddałaś w wątpliwość obiektywność twojej oceny.

  • Nie będę się tu silić na obiektywność i detalicznosc opisu. Wybaczcie
  • edytowano January 2020
    Notto napisal(a):
    Nie będę się tu silić na obiektywność i detalicznosc opisu. Wybaczcie
    Ależ doskonale rozumiem. Natomiast musisz ty też zrozumieć, że wobec powyższego nie można twoich zarzutów brać pod uwagę w ocenie tego pana.
  • @Mordechlaj_Mashke

    Ztcw Pani prof. zrezygnowała z pracy na Uczelni w styczniu tego roku, a jaj wykład miał miejsce chyba w listopadzie ubiegłego.

    Coś pomyliłem?

  • Ależ doskonale rozumiem. Natomiast musisz ty też zrozumieć, że wobec powyższego nie można twoich zarzutów brać pod uwagę w ocenie tego pana.
    Oczywiście. Nie oczekuję tego.

  • Jeśli o mnie idzie, to świadectwo znanej mi osoby waży tak z grubsza milion razy więcej niż cały papier.
  • marniok napisal(a):
    @Mordechlaj_Mashke

    Ztcw Pani prof. zrezygnowała z pracy na Uczelni w styczniu tego roku, a jaj wykład miał miejsce chyba w listopadzie ubiegłego.

    Coś pomyliłem?
    Nie wiem, może ja coś pomyliłem. W Psychiatryku był wpis z 21 stycznia https://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/comment/316309/#Comment_316309 , że rzecznik wciąż rozpatruje sprawę a kolegi link z listopada (w którym nie podają o kogo chodzi) mówi, że już tą osobę zwolnili.
    Ważne o tyle, że może dwie osoby straciły pracę przez poprawność polityczaną uczelni.

    👣

    🐾
    🐾

  • edytowano January 2020
    O ile się orientuję to Pani prof. sama zrezygnowała z pracy nie czekając na rozwój wypadków związanych z dyscyplinarką wobec niej. Link który podałem nie podawał danych osoby o którą chodzi. Powiem szczerze że jeszcze początkiem stycznia nie mogłem znaleźć danych wykładowcy o którego chodziło. Zapewne studenci i pracownicy ŚUM-u wiedzieli o kogo chodzi ale media milczały na ten temat.
  • edytowano January 2020
    los napisal(a):
    Jeśli o mnie idzie, to świadectwo znanej mi osoby waży tak z grubsza milion razy więcej niż cały papier.
    Moje doświadczenie życiowe jest inne. Jeżeli ocenia osoba bezpośrednio związana z tematem czy to emocjonalnie, czy lojalnościowo, czy istnieje możliwość rozbieżności interesów, liczą się tylko fakty i konkrety. Tak robię wobec wszystkich, nawet swoich najbliższych. Jesteśmy tylko ludźmi losie.
  • To nie jest kwestia argumentów tylko zaufania do użyszkodniczki. Mnie negatywna rekomędacja Notto wystarcza.
    los napisal(a):
    Jeśli o mnie idzie, to świadectwo znanej mi osoby waży tak z grubsza milion razy więcej niż cały papier.
    trep lubi to

    W zasadzie napisałem to samo, ale jakoś nie chciało mi wysłać. Może Półmisiek coś doradzi. Tak mam od dłujszego czasu. Srajfon, Safari
    To nie jest kwestia argumentów tylko zaufania do użyszkodniczki. Mnie negatywna rekomędacja Notto wystarcza.
  • JORGE napisal(a):
    Jeżeli ocenia osoba bezpośrednio związana z tematem czy to emocjonalnie, czy lojalnościowo, czy istnieje możliwość rozbieżności interesów, liczą się tylko fakty i konkrety.
    Fakty i konkrety w formie pisanej? No daj pan spokój...
  • Chciałam podkreślić: polityk jak każdy. Nic więcej.
  • los napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Jeżeli ocenia osoba bezpośrednio związana z tematem czy to emocjonalnie, czy lojalnościowo, czy istnieje możliwość rozbieżności interesów, liczą się tylko fakty i konkrety.
    Fakty i konkrety w formie pisanej? No daj pan spokój...
    O masz. No dobra, to jak jest w końcu Czarnek brat czy nie ?
  • ad rem
    chciałem zobaczyć, któż ów pan polityk
    klikam link, a tam TV Republika (wyłączyłem)
    eeee, u siebie w domu to można i gieroja zgrywać
    dawać go np. do Stokrotki!
  • no, skoro ten kwiatuszek zostal wywołany...
    https://m.facebook.com/watch/?v=511576699632550&_rdr
  • Myślę, że jest doskonały kandydat dla twardego elektoratu.
  • Mam wrażenie, że po epoce, kiedy to radio było najważniejszym medium mamy już casting na polityków.
    Zdjęcie, filmik, etc.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.