Skip to content

Czy otwarte ?

edytowano March 2015 w Powitania
Dobry wieczór.

Tak z ciekawości wchodzę, bo na FF całkowicie mnie skasowali. Może tutaj będzie lepiej i będzie kasowany tylko wątek, a nie cały dorobek (na FF byłem chyba od 2005 roku)

Komentarz

  • edytowano January 2020
    Uznaj, że nie ma mejnstrimu. Tu, Publicznie.

    10
  • edytowano January 2020
    9
  • Oj dolaż moja
    Nie ma mejnstrimoja
  • edytowano January 2020
    Uznaj. Uznaj !
    8
  • Dzień dobry wieczór!
  • Jest ale soft. Nie mordują, nie kasują, czasem karencja, zwykle pobłażanie z domieszką irytacji lub irytacja z domieszką pobłażania.
  • Cześć! :-) A jaką miałeś ksywkę na FF?
  • A nie mosiu właśnie?
  • edytowano January 2020
    7
  • Welcome!
  • edytowano January 2020
    Zara zara, to jak to jest ? Założył wątek powitalny i nie czeka z wypiekami przed komputerem, żeby ktoś odpowiedział i on odpowie natychmiast tez na to ?

    Coś mnie tu śmierdzi. Uznaj.
  • Wstrzymać odliczanie. Wstrzymać ! Nas tu obrażono. Założono wątek i niemawypieków, nieczekano. Za to my poczekamy.
  • Rafał napisal(a):
    Jest ale soft. Nie mordują, nie kasują, czasem karencja, zwykle pobłażanie z domieszką irytacji lub irytacja z domieszką pobłażania.
    Czy jesteś z użytkownikiem mosiu w zmowie ?
  • ;))

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Co tu się qwa odpinkala?
  • edytowano January 2020
    marniok napisal(a):
    Co tu się qwa odpinkala?
    witają chlebem i solą!
  • marniok napisal(a):
    Co tu się qwa odpinkala?
    Pogoń za własnym ogonem.
  • romeck napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Co tu się qwa odpinkala?
    witają chlebem i solą!
    HORHE robi za Rafała.
  • JORGE napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Jest ale soft. Nie mordują, nie kasują, czasem karencja, zwykle pobłażanie z domieszką irytacji lub irytacja z domieszką pobłażania.
    Czy jesteś z użytkownikiem mosiu w zmowie ?
    Oczywiście. Domyślnej i nieuświadomionej. Jak to zmanipulowany piętnastolatek.
  • mosiu napisal(a):
    tutaj będzie lepiej i będzie kasowany tylko wątek
    Rafał napisal(a):
    Oczywiście.
    :)
    czy już kasować???
  • romeck napisal(a):
    mosiu napisal(a):
    tutaj będzie lepiej i będzie kasowany tylko wątek
    Rafał napisal(a):
    Oczywiście.
    :)
    czy już kasować???
    Tak.
  • Tak tak, zamykaj, właściwie nie trzeba było zbyt długo pajacować, ani cisnąć. Osoba nam się przedstawiła nowymi wątkami. Dawno klasyki nie było. To jest.
  • JORGE napisal(a):
    Tak tak, zamykaj, właściwie nie trzeba było zbyt długo pajacować, ani cisnąć. Osoba nam się przedstawiła nowymi wątkami. Dawno klasyki nie było. To jest.
    Jorga to pamiętam z FF, ale chyba nie był taki zajadły. Nawet czasami dyskutowaliśmy, chociaż już nie pamiętam o czym.
  • mosiu napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Tak tak, zamykaj, właściwie nie trzeba było zbyt długo pajacować, ani cisnąć. Osoba nam się przedstawiła nowymi wątkami. Dawno klasyki nie było. To jest.
    Jorga to pamiętam z FF, ale chyba nie był taki zajadły. Nawet czasami dyskutowaliśmy, chociaż już nie pamiętam o czym.
    Ty mnie pamiętasz doskonale. Był nawet taki okres, że ciebie broniłem.
  • JORGE napisal(a):
    mosiu napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Tak tak, zamykaj, właściwie nie trzeba było zbyt długo pajacować, ani cisnąć. Osoba nam się przedstawiła nowymi wątkami. Dawno klasyki nie było. To jest.
    Jorga to pamiętam z FF, ale chyba nie był taki zajadły. Nawet czasami dyskutowaliśmy, chociaż już nie pamiętam o czym.
    Ty mnie pamiętasz doskonale. Był nawet taki okres, że ciebie broniłem.

    No, fakt, że bardzo dobrze cię pamiętam, ale dyskusji i o tym przed czym mnie broniłeś to już zupełnie nie. Właściwie to pamiętam tylko dwie dyskusje. O raju i o pieniądzu (z losem).
  • No i nicków też już nie pamiętam. Pamiętam Brzosta, Jorga, losa.
  • Dziękuję za powitanie. Chyba trochę się za bardzo rozgościłem, bo widzę, że mi wątki zamykają. Nie przyszło mi do głowy, żeby sprawdzać, czy na chyba w sumie prawicowym portalu ktoś przede mnie chwalił Stalina :) jak tu to stoi https://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/10849/pochwala-wielkiego-stalina/p1 Postaram się być ostrożniejszy. Trochę może za dużo napisałem, ale żeby mnie brać za trolla to prawie mi się nie podoba.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.