Skip to content

Modlitwa Pańska.

edytowano March 2015 w Kulinaria
O prawdziwy chleb trudno. W marketach praktycznie nieosiągalny.

Komentarz

  • Samemu piec?
  • a na przykład w (niemieckim) Lidlu jest PRAWDZIWY!
    serio

    te nazwane "BIO"
    pochodzą od piekarza spod Kędzierzyna-Koźla, który jest nieżle zakręcony w temacie tradycyjnego wypieku ze starych odmian pszenicy (znalazł rolnika, który takie zasiiewa, skuouje i mieli w młybie dla siebie)
    chyba dwa lata temu nazwiązał kontakt z innym piekarzem z Pomorza, który juz miał umowy z sesiami sklepów (piekł i taki i taki chleb)

    poszukam na FB, bo dawno go nie widziałem (prowadził też sprzedaż swoich chlebów przez internet)

  • christoph napisal(a):
    Samemu piec?
    jednak piec chlebowy to nie piekarnik, czy piekacz (zamykany "chlebowiec")....
    no i zaczyn.... cuchnie :)

    oglądam dwa profile na instagramie faknych piekarzy - jakie zdjęcia!
  • romeck napisal(a):
    a na przykład w (niemieckim) Lidlu jest PRAWDZIWY!
    serio

    te nazwane "BIO"
    pochodzą od piekarza spod Kędzierzyna-Koźla, który jest nieżle zakręcony w temacie tradycyjnego wypieku ze starych odmian pszenicy (znalazł rolnika, który takie zasiiewa, skuouje i mieli w młybie dla siebie)
    chyba dwa lata temu nazwiązał kontakt z innym piekarzem z Pomorza, który juz miał umowy z sesiami sklepów (piekł i taki i taki chleb)

    poszukam na FB, bo dawno go nie widziałem (prowadził też sprzedaż swoich chlebów przez internet)

    No to muszę spróbować. Ja w sumie nie to, że wiem jak smakuje prawdziwy chleb, ale mam teorię, że to co jest w hipermarketach, to jest takie dlatego, że tych pseudo bułek trzeba zjeść dużo i dzięki temu mają sprzedaż innych produktów "do chleba". Jak zacząłem kupować w piekarni to nie muszę tyle jeść i nie czuje się ciągle głodny.
  • Benedykt w Jezusie z Nazaretu klarował, że ten chleb z Modlitwy Pańskiej jest dostępny. Codziennie, ale najczęściej jest spożywany wtedy, gdy sklepy są pozamykane.
  • trep napisal(a):
    Benedykt w Jezusie z Nazaretu klarował, że ten chleb z Modlitwy Pańskiej jest dostępny. Codziennie, ale najczęściej jest spożywany wtedy, gdy sklepy są pozamykane.
    Podobie mnie się ten koment.

    👣

    🐾
    🐾

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.