Skip to content

Szukam pomocy

edytowano March 2015 w Poradnik
Szukam przewodnika duchowego w Małopolsce.

Komentarz

  • czy spowiednika stałego, to różnica
  • Jaka? Proszę o wyjaśnienie.
  • stały spowiednik zajmuje się stanem podstawowym sumienia i często jest od prostowania tegoż sumienia i wyprowadzania na ścieżkę wiary
    przewodnik duchowy jest od niuansów natury duchowej czyli level dużo wyżej od spowiednika stałego
    lepiej modlić się o laskę spowiedzi u stałego spowiednika który zna petenta
  • Ok. Proszę o namiar na stałego.
  • módl się o swego, serio
  • proś po prostu "Boze nie wiem co mam czynić w tej sprawie a widzisz że potrzebuję, proszę zaradz mojej biedzie"
  • Za duźo razy Go oszukałem w ten sposób. Potrzebuję pomocy od konkretnego zawodnika.
  • no to proś o konkretnego,
    możesz tez słowa przekuć w czyny:
    - idz do jezuitów i przy spowiedzi poproś aby był stałym spowiednikiem, oni do takich prośb teoretycznie są przyzwyczajeni
    - idz do dominikanów bo ci zazwyczaj mają stałe godziny spowiedzi i poproś przy spowiedzi o to samo co wyżej , też teoretycznie są do tego przygotowani
    - idz do kapucynów bo ci też potrafią mieć stałe godziny
    a jak nie mozesz iśc bo zakonów takich nie ma wokól ciebie to módl się jak najprościej nie tam takie "Panie ty wiesz" albo " w inetncji Bogu wiadomej" tylko konkretnie "Boże czuję że nie wytrzymam i proszę postaw na mojej drodze stałego spowiednika i daj mi dar rozeznania że to on aby go nie przeoczył"
  • Ok. Dziękuję. Ale jak ktoś ma namiar na twardego gościa w okolicach Nowego Sącza, to proszę o cynk.
  • to proś "Boże daj mi twardego stałego spowiednika z okolic Nowego Sącza, ty wiesz że dłużej nie dam rady"
    proś rano, pros wieczorem, proś
  • margerytka napisal(a):
    to proś "Boże daj mi twardego stałego spowiednika z okolic Nowego Sącza, ty wiesz że dłużej nie dam rady"
    proś rano, pros wieczorem, proś
    Koleżanka to chyba wierząca!
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    margerytka napisal(a):
    to proś "Boże daj mi twardego stałego spowiednika z okolic Nowego Sącza, ty wiesz że dłużej nie dam rady"
    proś rano, pros wieczorem, proś
    Koleżanka to chyba wierząca!
    czasem
  • +++
    Boże, Ty wiesz, co dla nas najlepsze. Daj Kalainowi osobę, której potrzebuje.
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.