Skip to content

Z cyklu: forumowa ankieta

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
Gest Kozakiewicza czy Lichockiej?

Komentarz

  • Kozakiewicza
  • Kozakiewicza, zdecydowanie.
  • edytowano February 2020
    Żodyn. Mniej nacechowana figa z makiem.
    Erudyci zinterpretują kresowo.
    B-)
  • Jest jeszcze "zyg, zyg."
  • los napisal(a):
    Jest jeszcze "zyg, zyg."
    Marcheweczka!
  • edytowano February 2020
    Kozakiewicz:
    To byl mój gest wyzwolenia. Wyzwoliłem złość, która się we mnie kłębiła. Wtedy chyba każdy Polak marzył o tym, żeby coś takiego pokazać
    Lichocka:
    Nic takiego nie pokazałam. Nic takiego nie pokazałam. Przepraszam, tych, którzy się poczuli urażeni, bo myśleli, że pokazałam to, czego nie pokazałam.
    werdykt: KOZAKIEWICZ
  • Seksista!
  • Ankieta chyba tylko dla mężczyzn, bo kobietom takie gesty absolutnie nie przystoją.

    PS. Kozakiewicz usprawiedliwiony.
  • romeck napisal(a):
    Kozakiewicz:
    To byl mój gest wyzwolenia. Wyzwoliłem złość, która się we mnie kłębiła. Wtedy chyba każdy Polak marzył o tym, żeby coś takiego pokazać
    Lichocka:
    Nic takiego nie pokazałam. Nic takiego nie pokazałam. Przepraszam, tych, którzy się poczuli urażeni, bo myśleli, że pokazałam to, czego nie pokazałam.
    werdykt: KOZAKIEWICZ
    Wicie, Kozakiewicz... Po latach take kocopały opowiada, ale w ów czas:
    Polskie władze tłumaczyły gest skurczem mięśnia tyczkarza, który miał być spowodowany sporym wysiłkiem. Kolejne tłumaczenie mówiło, że gest ten pokazywał pokonanie poprzeczki, inne, że w ten sposób Kozakiewicz okazał radość.
  • edytowano February 2020
    Do marcheweczki i figi dodaję jeszcze pokazanie języka i angielskie nana nanana:



    Co do ankiety to definitywnie Kozakiewicz rządzi. Jestem przeciwny małpowaniu cudzoziemskich gestów. Dlatego fakulec, tak samo zresztą jak ''Booooo" zamiast gwizdów, co nie jest polską tradycją, makes me mad!!! >:)

    👣

    🐾
    🐾

  • A że Kozakiewicz przeszedł wszystkie główne partie (startował z list) poza PIS się liczy?
    Znaczy się czy un lepszy bo ruskim pokazał a Lichocka totalnym czyli ruskim i mniemcom?
  • marniok napisal(a):
    A że Kozakiewicz przeszedł wszystkie główne partie (startował z list) poza PIS się liczy?
    Znaczy się czy un lepszy bo ruskim pokazał a Lichocka totalnym czyli ruskim i mniemcom?
    Przecież tu chodzi o choreografię, a nie kto co komu...
  • No to w takim razie Kozakiewicz.
  • edytowano February 2020
    Lichocka - w ramach plemiennej wspólnoty.
  • A nie wydaje się wam, że te gesty znaczą co innego? Gest Kozakiewicza jest ekspresyjny, gest Lichockiej flegmatyczny - nie chce mi się z wami gadać, nawet na gest Kozakiewicza nie zasługujecie.
  • Kończy się czas gestów. Trza chyba mocniej. Sami dopraszają się sądząc po idiotycznym posądzaniu o gryzienie.
  • Lichocka, lecz gest Kozakiewicza, który uważam za staropolski.
  • ale że sala sejmu jest jak moskiewski stadion?
  • O to, to ! A jeszcze bardziej Senatu, a już najbardziej sale SN w składzie wyznaczanym po uważaniu przez Prezes Gersdorf. Taka wizję mam: nowy Prezes SN po wyborze pokazuje starszym kolegom gest Lichockiej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.