Skip to content

Spirytus potrzebny!

Ma ktoś może pod ręką tak z 80-90 ton spirytusu?
Może macie jakieś zaprzyjaźnione gorzelnie?

Komentarz

  • W sklepach po 60 zeta za połówkę, biada.
  • Czy to w celach spożywczych?
  • Na eksport do Japonii? ;)
  • Kuba_ napisal(a):
    W sklepach po 60 zeta za połówkę, biada.
    mam nadzieję, że do sesonu nalewkowego przejdzie ta fala
  • Mam litr w domu. Miałem zrobić nalewkę z pigwy, ale tak się opóźniłem że pigwa zgniła.
  • edytowano March 2020
    Exspectans napisal(a):
    Czy to w celach spożywczych?
    Po prawdzie, to do walki z wiadomym wirusem. Oficjalnie się to nazywa -- cele kosmetyczne.

    Ale dziękuję za to pytanie, gdyż cóż lepszego nad imprezę, na której spożyte zostaną trzy cysterny spirytu z sokiem pomarańczowym!
  • Bardzo sprytnie, Panie Prezydencie ;)
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Ale dziękuję za to pytanie, gdyż cóż lepszego nad imprezę, na której spożyte zostaną trzy cysterny spirytu z sokiem pomarańczowym!
    Ano właśnie dlategom się zainteresował, gdyż żal byłoby przegapić taki iwent.

  • Rafał napisal(a):
    Mam litr w domu. Miałem zrobić nalewkę z pigwy, ale tak się opóźniłem że pigwa zgniła.
    Podesłać Koledze? Będę zlewał po poście, bo teraz pokusa nazbyt wielką by byłła
  • Kuba_ napisal(a):
    W sklepach po 60 zeta za połówkę, biada.
    zobaczywszy cene 21 zet za 200ml oczy przecieralam, a to okazuje sie, tanio!
  • edytowano March 2020
    Wszelki duch!
    Kolega to f czapce urodzony.
    Zniosą akcyzę na spirytus.....co prawda ten do produkcji środków dezynfekcyjnych ale zawsze to coś...
  • uhrr napisal(a):
    Kuba_ napisal(a):
    W sklepach po 60 zeta za połówkę, biada.
    zobaczywszy cene 21 zet za 200ml oczy przecieralam, a to okazuje sie, tanio!
    Nie należy przecierać oczu spirytusem, szczypie.
  • Niebieska się nie nada? Denaturat znaczy . Nie do picia przecież ;).
  • tylko później trudniej wykorzystać. Tzn wciąż można do mycia, ale zapach jest mocno kryzysowy. A taki biały spirytus spokojnie na naleweczki. więc wstydu nie będzie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.