Skip to content

Koledze losowi kajanie & kadzenie

edytowano March 2015 w Forum ogólne
bo jak pisał, że Brązowy jest niestabilny, to se w skrytości heheszkowalem, a tenże jest normalnie pojebany.

Także przeprosiny składam najserdeczniejsze

Komentarz

  • Nosz kurde, ile razy mam upraszać Waszmościów, że jeśli mają jakąś tam łamiącą wiadomość, to tło historyczne, koreferat, dwa zdania komentarza OCB albo chociaż goły link svp.

    Bo na przykład założę se taki wątek: "A mienia wałnujet Gonduras". Jico? Ji też nikt nie ogarnie.
  • jajusz ja obaczyłem Brałna opowiadającego o podziemnym bunkrze eskimosów pod portem lotniczym to już wiedziałem co to za jeden
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Nosz kurde, ile razy mam upraszać Waszmościów, że jeśli mają jakąś tam łamiącą wiadomość, to tło historyczne, koreferat, dwa zdania komentarza OCB albo chociaż goły link svp.

    Bo na przykład założę se taki wątek: "A mienia wałnujet Gonduras". Jico? Ji też nikt nie ogarnie.
    Nie biega o żaden brejknius o całokształt. Gość jako bublicysta i reżyser był śmieszny. Jako potylik /-:
  • trep napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Nosz kurde, ile razy mam upraszać Waszmościów, że jeśli mają jakąś tam łamiącą wiadomość, to tło historyczne, koreferat, dwa zdania komentarza OCB albo chociaż goły link svp.

    Bo na przykład założę se taki wątek: "A mienia wałnujet Gonduras". Jico? Ji też nikt nie ogarnie.
    Nie biega o żaden brejknius o całokształt. Gość jako bublicysta i reżyser był śmieszny. Jako potylik /-:
    W sumie brejknjusem może być fakt, że powyższy całokształt był widziany przez los/owych/ uzyszkodnikow w okolicach etapu protestanckiego. Tylko tyle.


    Pomyśleć: ile jutubogodzin można by lepiej wykorzystać???
  • Strasze są te skutki braku dostaw świeżego śniegu do Polski, a szczególnie Warszawy :(
    (Wyjaśnienie: śnieg - we współczesnym slangu metafora określająca substancje psychoaktywne, mające najczęściej postać białego proszku przyjmowanego drogą inhalacji górnych dróg oddechowych)
  • Nie wiem osohozzi, ale przyznam że gdy na jutubce wyskoczyła mi propozycja długiego filmu pt. "Grzegorz Braun wyjawia całą prawdę o koronawirusie" czy jakoś w ten deseń, to na wszelki wypadek nie skorzystałem z propozycji.
  • macsoc napisal(a):
    Koledze losowi kajanie & kadzenie, bo jak pisał, że Brązowy jest niestabilny, to se w skrytości heheszkowalem, a tenże jest normalnie pojebany.
    Nuale percepcja pojebania Browna to nie jest długi a wyrafinowany proces myślowy tylko postrzeganie naoczne - paczy się i widzi. Jak nadjeżdżający tramwaj, jak skurwysyństwo Mikkego.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Strasze są te skutki braku dostaw świeżego śniegu do Polski, a szczególnie Warszawy :(
    (Wyjaśnienie: śnieg - we współczesnym slangu metafora określająca substancje psychoaktywne, mające najczęściej postać białego proszku przyjmowanego drogą inhalacji górnych dróg oddechowych)
    Poważenie ? Braun wciąga ? No żesz to już zalatuje Wielką Hipkryzją, wszyscyśmy upadli alt to ...
  • Jeśli Brown wciąga, to pod wpływem kontaktu z jego mózgiem kokaina może mieć odloty.
  • los napisal(a):
    Jeśli Brown wciąga, to pod wpływem kontaktu z jego mózgiem kokaina może mieć odloty.
    Chuck Norris lubi to
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Strasze są te skutki braku dostaw świeżego śniegu do Polski, a szczególnie Warszawy :(
    (Wyjaśnienie: śnieg - we współczesnym slangu metafora określająca substancje psychoaktywne, mające najczęściej postać białego proszku przyjmowanego drogą inhalacji górnych dróg oddechowych)
    A słyszał Kolega, że z najnowszych badań wynika, że 5G w zasadzie nie szkodzi, ale nie można ich wciągać jednym machem?
  • edytowano April 2020
    =))
    Chociaż tak do końca mnie to nie śmieszy, bo jeden z moich licealnych kolegów został wciągnięty przez Browna i kontakty z nim od tego czasu są dużym wyzwaniem. Tzn. kontakty są jednostronne. Nie słucha interlokutora tylko nadaje program.
  • los napisal(a):
    macsoc napisal(a):
    Koledze losowi kajanie & kadzenie, bo jak pisał, że Brązowy jest niestabilny, to se w skrytości heheszkowalem, a tenże jest normalnie pojebany.
    Nuale percepcja pojebania Browna to nie jest długi a wyrafinowany proces myślowy tylko postrzeganie naoczne - paczy się i widzi. Jak nadjeżdżający tramwaj, jak skurwysyństwo Mikkego.

    też dzięki sięganiu ku mondrości Szanownego tylko paliłem, bez zaciągania się
    :)>-

  • edytowano April 2020
    Zobaczcie jaka dziwna się Brauna twarz zrobiła. Ta asymetria się pogłębiła, kłapie też ryjkiem co jakiś czas. To świadczy o pewnym psychicznym problemie.
  • JORGE napisal(a):
    Poważenie ? Braun wciąga ? No żesz to już zalatuje Wielką Hipkryzją, wszyscyśmy upadli alt to ...
    Tego nie wiem, dlatego napisałem w żartobliwej formie, natomiast ...

  • moze będzie to wątek expijacyjno-kadzielny dla / do Administracji?
    w czasach absolucji generalnych i żalu doskonałego takie rozwiązanie pomoże w wielu wypadkach
    poprawi funkcjonowanie i atmosferkę forumka eXC
  • :D
    Czyżby atmosferka była aż tak zła? Jak na okoliczności zewnętrzne niczego sobie.
  • Wsio taki, polecam skecz kabaretowy Brałna pt. "Czy Joda był Żydem?"

  • E, staroć, Brałn bez zarostu jeszcze ;-)
  • edytowano April 2020
    Ładne wypracowanie nt. "co autor miał na myśli". Takiego Brauna to nawet lubiłem. Szkoda, że nie poprzestał na reżyserowaniu.
  • Nie no, skecz jest zabawny i w fajny sposób pokazuje, jak podejście odbiorcy (i nadawcy!) może zmienić odbiór utworu.
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    Szkoda, że nie poprzestał na reżyserowaniu.
    Jak to pewien klasyk opisał, każdy w końcu wejdzie na swój szczebel niekompetencji.

  • edytowano April 2020
    A nie obawiacie się o rzetelność jego filmów ? Bo ja tak, nie da się pieprzyć takich bzdur, które ten człowiek wygaduje i jednocześnie robić wiarygodne filmy.
  • JORGE napisal(a):
    A nie obawiacie się o rzetelność jego filmów ? Bo ja tak, nie da się pieprzyć takich bzdur, które ten człowiek wygaduje i jednocześnie robić wiarygodne filmy.
    Odwietrzny problem wyławiania pereł z szamba. Niby fajnie świecą, ale nie masz gwarancji, z jakiego materiału wykonane.
  • Co gorsza - ten sam problem jest z perłami nie z szamba.
  • edytowano April 2020
    Spoko, spoko, nie bądźmy znowu tacy nadostrożni, Braun robił dokumenty wspólnie np. z Robertem Kaczmarkiem, a konsultantem przy "Erracie do biografii" był S. Cenckiewicz. Tak, że ten. Braun ma swoje niezaprzeczalne zasługi, np. nazywał Bolka Bolkiem kiedy to jeszcze nie było modne.
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    Spoko, spoko, nie bądźmy znowu tacy nadostrożni, Braun robił dokumenty wspólnie np. z Robertem Kaczmarkiem, a konsultantem przy "Erracie do biografii" był S. Cenckiewicz. Tak, że ten. Braun ma swoje niezaprzeczalne zasługi, np. nazywał Bolka Bolkiem kiedy to jeszcze nie było modne.
    No, a Niesioł to nawet p-ko abortusowi głosował.
  • edytowano April 2020
    Przypominam, że kwestia była "czy można wierzyć filmom Brauna". A przeciwko abortusowi to działał nie tylko Niesiołowski, ale też i Zoll i Rzepliński. I akurat za to im chwała, niezależnie od tego co nawywijali w innych dziedzinach.
  • edytowano April 2020
    Kiedy oglądam, czytam to co wypisuje prawicowa szuria, ot chociażby dziś, wpadam w bardzo zły nastrój. Zarzucają złą wolę rządom PiS w identyczny sposób jak my kiedyś rządom UD. Dokładnie to samo. Ok, byłem kiedyś chory, ale czy ozdrowiałem ? I jak bardzo myliłem się w osądach ?
  • edytowano April 2020
    W_Nieszczególny napisal(a):
    Spoko, spoko, nie bądźmy znowu tacy nadostrożni, Braun robił dokumenty wspólnie np. z Robertem Kaczmarkiem, a konsultantem przy "Erracie do biografii" był S. Cenckiewicz. Tak, że ten. Braun ma swoje niezaprzeczalne zasługi, np. nazywał Bolka Bolkiem kiedy to jeszcze nie było modne.
    Nie mam jak zweryfikować jakości dokumentów G. Brauna. Mogę zawierzyć autorytetowi naukowemu tam gdzie rzecz firmuje S. Cenckiewicz. Gdy mam ufać samemu Braunowi jakoś mi nieswojo.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.