Skip to content

Ignazio Boschetto - Piero Barone - Gianluca Ginoble

edytowano May 2020 w Kultura
Następca Pavarottiego?
«1

Komentarz

  • Pięknie śpiewa, ale podąża inną ścieżką niż Pavarotti. I chyba nie ta skala głosu, chociaż po jednej arii trudno oceniać.
  • edytowano April 2020
    Jest jednym z trzech młodych tenorów w Il Volo. Mają po dwadzieścia kilka lat, koncertują po całym świecie, już zdobyli uznanie. Śpiewają nie tylko arie. P. Domingo jest nimi zachwycony.
  • Niewątpliwie utalentowany młody człowiek, ale nie wydaje mi się, że może zrobić karierę stricte operową.
    Dla porównania:


    Jest różnica w technice i przede wszystkim interpretacji. U Pavarottiego doskonale słychać, że on w tej arii właśnie żegna się z życiem.
    Poza tym - trudno ocenić, na ile nośny jest głos pana Barone i jak dały sobie radę na scenie teatru operowego, gdzie śpiewacy nie korzystają z mikrofonu.
  • edytowano April 2020
    Otóż to. Co innego, gdy się śpiewa do mikrofonu.

    Dobrze jest posłuchać Mistrza, żeby usłyszeć różnicę.
  • Maria napisal(a):
    Otóż to. Co innego, gdy się śpiewa do mikrofonu.

    Dobrze jest posłuchać Mistrza, żeby usłyszeć różnicę.
    amen Sista!
  • Pavarotti miał płuca o pojemności trzech płuc tego młodego, rzadko się zdarzają takie warunki. Jednak nie ogromna moc jego głosu mnie urzekła, lecz barwa, rozpoznawalna, wyjątkowa, słoneczna. Był cudowny.
  • Rozumiem, że może się podobać.
    Rozchodzi się tylko o to, aby tytułem następcy Pavarottiego szafować z wielką ostrożnością :)
  • Teresa napisal(a):
    Rozumiem, że może się podobać.
    Rozchodzi się tylko o to, aby tytułem następcy Pavarottiego szafować z wielką ostrożnością :)
    To internauci szafują, ja tylko zapytowywuję. Nawiasem pisząc- chłopcy z Il Volo robią świetną robotę popularyzując muzykę klasyczną wśród młodych.
  • Orlinski też ;-)
    Nie żebym się zakochał.
  • edytowano April 2020
    Przesyłka z domowej izolacji od Piero:

    i od Ignazio:


  • christoph napisal(a):
    Orlinski też ;-)
    Nie żebym się zakochał.
    Orliński też, oczywiście. Tyle, że tenorom łatwiej o szeroką popularność, kontratenorom jest trudniej, są bardziej elitarni.
  • Ignazio w duecie z chłopcem o mocnym głosie i słabym słuchu :-D

  • Największy hit mojego dzieciństwa w super wykonaniu Il Volo
  • Somos novios- wykonanie Ignazio Boschetto ciekawsze niż Bocellego.
  • and the mośt biutyfull song ever :-)
  • Tę modlitwę nagrali przedwczoraj, każdy w swoim odosobnieniu.


  • Czy wiesz, że mieli zaplanowany na lipiec koncert w Polsce?
  • Oooo nieeee!
    Cierpie!
  • edytowano May 2020
    Maria napisal(a):
    Czy wiesz, że mieli zaplanowany na lipiec koncert w Polsce?
    Nie wiem.
    O, właśnie obejrzałam rozmowę z nimi i - w przeciwieństwie do naszych gwiazd - zamiast jojczyć i żądać zapomogi od rządu, zakupili za swoje pieniądze maseczki i respiratory do szpitala.
  • Ignazio i Piero, obaj Sycylijczycy śpiewają starą sycylijską pieśń. Meraviglia!
  • edytowano May 2020
    Radiowy żarcik


    Jingle bells
  • Crazy Ignazio
  • 7 lat temu - niespełna 18-letni chłopcy śpiewają przed Jose Jose " Il Principe" jego balladę El Triste
  • 14-letni Ignazio :-)
  • 13-letni barytonek, Gianluca :-)
  • 9-letni Piero rządzi :-D W duecie z dziadkiem.
  • W wieku 16 lat mieli już platynową płytę, ponad 2 mln sprzedanych krążków
  • Mania napisal(a):
    9-letni Piero rządzi :-D W duecie z dziadkiem.
    imageObrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Jakieś stroje regionalne
    Fajne
  • Na koniec- Ignazio, bez którego nie byłoby il Volo. Śpiewa sercem, jego głos w połączeniu z głosami dwóch kolegów daje specyficzne brzmienie ich harmonii. Jest kompozytorem, tekściarzem i aranżerem większości ich koncertów. Imponująca jest też jego działalność społeczna na rzecz młodych artystów. Poza tym - bez tego urodzonego showmana, koncerty il Volo nie byłyby tak atrakcyjne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.