Skip to content

Tommy Vinci

edytowano March 2015 w Powitania
Hey bracia y siostry wracam coby umilic wam zycie. Jak tam moje watki: czy kiedykolwiek ktokolwiek jakkolwiek zostanie/byl ukarany przez wyznawcow prawa y sprawiedlywosci? czy 1h na godzine w wyniku frankowego dobrodziejstwa wciaz trwa? pan Bialek np podal dane ze wyginelo od frankowej zarazy aproksymatli 30k ludjiej. Ktos cos?
Widze tez , ze posel Brown nie jest tu bynajmniej otaczany zbytnia rewerencyą...
Ha! Bedzie mi trza go bronic tedy.
A jak tam sprawa prezesa i gówina, ktorzy przy kawie ustali ze wybory w naszem pieknym y mlekiem i miodem plynacym kraju sie nie odbeda bo nie...? Zgodnie z podstawa prawna, ze ten... no..., ze niby opozycja jest zlosliwa.
Pozdrawiam zatem wszystkich serdecznie i obiecuje byc grzecznym i powszczymywac sie o nieregulamionowych dids.
Ahoy przygodo po raz koleyjny!

Komentarz

  • loslos
    edytowano May 2020
    Warunki przyjęcia:

    1. Składnia zgodna z zalecaną przez podręczniki języka polskiego. Zdanie zaczynamy od wielkiej litery, przed znakiem przestankowym nie stawiamy spacji, nazwiska piszemy z wielkiej litery i takie tam.

    2. Logiczna spójność wypowiedzi. Strumień świadomości jest dobry u Joyce'a a nie tutaj.

    3. Zauważanie i reagowanie tekstów rozmówców.

    Nie sądzę by zabawił u nas kolega dłużej niż dwa trzy dni ale szansę należy zawsze dać.
  • los napisal(a):
    Warunki przyjęcia:

    1. Składnia zgodna z zalecaną przez podręczniki języka polskiego. Zdanie zaczynamy od wielkiej litery, przed znakiem przestankowym nie stawiamy spacji, nazwiska piszemy z wielkiej litery i takie tam.

    2. Logiczna spójność wypowiedzi. Strumień świadomości jest dobry u Joyce'a a nie tutaj.

    3. Zauważanie i reagowanie tekstów rozmówców.

    Nie sądzę by zabawił u nas kolega dłużej niż dwa trzy dni ale szansę należy zawsze dać.
    he he, dziekuje za okreslenie kolega, cieplej na sercu mnie sie zrobilo, no i oczywista za to ze sam dżanitor przywital mnie brązowemi słowy,
    yesli chodzi o podpunkty to trwal jednak bede przy swoim, gdyzalbowiem stajl moj jest odzwierciedlenie dumy y godnosci osobistej, nie moge go tedy zmienic ot tak na zawolanie ,
    cenie przy tem osiagniecia literatury wspolczesnej i czesto przy pomocy tychze latwiej sie niekiedy z idiotą rozmawia,
    ale ale , czy jest ktos tu kto za mna tesknił?
  • Jak mi ktoś wrzuca na PiS zawsze odpowiadam:
    - Suchej, czytam czwórforumek. W konkursie wrzucania na PiS nie miałbyś ze mną szans. Ty mi powiedz lepiej, na kogo ty głosiujesz.
  • edytowano May 2020
    trep napisal(a):
    Jak mi ktoś wrzuca na PiS zawsze odpowiadam:
    - Suchej, czytam czwórforumek. W konkursie wrzucania na PiS nie miałbyś ze mną szans. Ty mi powiedz lepiej, na kogo ty głosiujesz.
    ya nie atakujem bez kozery, musze miec konkretny powod do niezadowolenia, stad pojedynki bo ktuś ma koszulke w innym kolorze mnie nie bawia,
    a, na kogo glosuje, tu musze wyedytowac post, no ja jak wszystkim wiadomo w zeszlych wyborach prezydenckich glosowalem na Browna, potem na Dude, teraz zastanawiam sie... Biedron? on nawet w trakcie debaty nie mogl z siebie wydusic, ze jest za malzenstwami jednoplciowemi, cudowne dziecko Szurkowskiego i Szozdy,
    Kidawa...? He he, mniej procent niz piwo tyskie,
    Duda? Oni mu nawet nie powiedzieli, ze nie bedzie wyborow, kto tam jeszcze...?
    Kosiniak? Zawodowy reprezentant zawodowego ugrupowania o zawodowych/mdlych do zrzygania pogladach o wektorze nadrzednym jak sie przy wladzu utrzymac,
    Cholownia? Plakal jak konstytucje czytal, Zwlaszcza artykul 220, ja tez w tym momencie placze, jak wtedy gdy Johnny Depp odwiedzil oddzial onkologii, ech...
    Bosak, chyba mi najblizszy bo od Browna, ale pozyjemy zobaczymy,
    generalnie wyznaje teze: keep the distance
  • To powiesz czy nie?
  • trep napisal(a):
    To powiesz czy nie?
    podedytowalem
  • Tu prawie wszyscy wyznają taką tezę i głosiują na mniejsze zło. Nie sadze jednak, że ktoś uważa, iż ruskie mają za mały wpływ na Polskę. Zasadniczo na tym można zakączyć rozmowę. UW zła, ale lepsza, niż rosja.
  • trep napisal(a):
    Tu prawie wszyscy wyznają taką tezę i głosiują na mniejsze zło. Nie sadze jednak, że ktoś uważa, iż ruskie mają za mały wpływ na Polskę. Zasadniczo na tym można zakączyć rozmowę. UW zła, ale lepsza, niż rosja.
    kiedys zapytano królową Danii po której stronie sie opowie: Niemiec czy Szwecji, odpowiedziala: po swojej
  • To jest dobre rozwiązanie, proszę pozostać w tym wątku.
  • Głosiowanie na Brauna nie jest opowiedzeniem się po swojej stronie, chyba że ktoś jest, nawet nie ruskiem, lecz ajentem sowieckim. To wtedy tak.
  • trep napisal(a):
    Głosiowanie na Brauna nie jest opowiedzeniem się po swojej stronie, chyba że ktoś jest, nawet nie ruskiem, lecz ajentem sowieckim. To wtedy tak.
    He he, kolega niewiele wie o mnie tedy za bardzo nie moze wiedziec co w mojej sytuacji oznacza opowiedzenie sie po wlasnej stronie, ale tez sformuowania tego uzylem w innym cwelu
  • los napisal(a):
    To jest dobre rozwiązanie, proszę pozostać w tym wątku.
    Pytanko: tu sie kaze za poglady?
  • TommyVinci napisal(a):
    trep napisal(a):
    Głosiowanie na Brauna nie jest opowiedzeniem się po swojej stronie, chyba że ktoś jest, nawet nie ruskiem, lecz ajentem sowieckim. To wtedy tak.
    He he, kolega niewiele wie o mnie tedy za bardzo nie moze wiedziec co w mojej sytuacji oznacza opowiedzenie sie po wlasnej stronie, ale tez sformuowania tego uzylem w innym cwelu
    Przecież o Tobie nie napisałem ani słowa.
  • trep napisal(a):
    TommyVinci napisal(a):
    trep napisal(a):
    Głosiowanie na Brauna nie jest opowiedzeniem się po swojej stronie, chyba że ktoś jest, nawet nie ruskiem, lecz ajentem sowieckim. To wtedy tak.
    He he, kolega niewiele wie o mnie tedy za bardzo nie moze wiedziec co w mojej sytuacji oznacza opowiedzenie sie po wlasnej stronie, ale tez sformuowania tego uzylem w innym cwelu
    Przecież o Tobie nie napisałem ani słowa.

    Tez pozdrawiam
  • TommyVinci napisal(a):
    los napisal(a):
    To jest dobre rozwiązanie, proszę pozostać w tym wątku.
    Pytanko: tu sie kaze za poglady?
    Przed poglądami jest jeszcze składnia i logika. A co się każe Tomowi Vinci? Tu jest napisane https://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/comment/333199/#Comment_333199
  • los napisal(a):
    TommyVinci napisal(a):
    los napisal(a):
    To jest dobre rozwiązanie, proszę pozostać w tym wątku.
    Pytanko: tu sie kaze za poglady?
    Przed poglądami jest jeszcze składnia i logika. A co się każe Tomowi Vinci? Tu jest napisane https://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/comment/333199/#Comment_333199

    Znaczy kulega przeczytal ze zrozumieniem. Brawo!

  • Jeśli uważam z każdym dniem coraz bardziej Brauna za odrażające, ostatnie załgane bydlę- przewodnika słabujących na umyśle, to chyba nie będę pożądanym dla Pana dyskutantem...
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Jeśli uważam z każdym dniem coraz bardziej Brauna za odrażające, ostatnie załgane bydlę- przewodnika słabujących na umyśle, to chyba nie będę pożądanym dla Pana dyskutantem...
    Nieodmienne pierwsze wrażenie ze słuchania Brałna - ten człowiek nie jest szczery, on gra - te modulacje, przydechy, dykcje...
  • Dla mię był całkiem niezłym reżysiorem, ale jednak stoczyłsja. Nihil novi.
  • Pytanie, czy taka była kolejność.
  • pan Bialek np podal dane ze wyginelo od frankowej zarazy aproksymatli 30k ludjiej. Ktos cos?
    ______________________

    W sumie to poproszę nazwiska tych osób.

    Osoby, które zginęły w Katyniu, Smoleńsku, a nawet w Oświęcimiu czy innych masowych obozach potrafimy podać, przynajmniej w znacznej części.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.