Skip to content

Nowa Normalność Jola niemoralna

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Pytanie moje brzmi: jak to określenie mogło wydobyć się z poruszonych 200-stoma mięśniami ćwarzy ust Matiego zwanego premierem RP? Już wiemy, że chodzi o elektroniczne pastuchy, szczepionkę DARPA, niewidzialnego ministra finansow likwidujacego cash, Skynet obslugiwany przez 5G, sejm dzialajacy na ajpadach przysłanych przez koncern Pfizer itd itp.
Za dotknięciem tedy jakiej różdżki Mati wchodzi publicznie w dyskurs rodem z Huxleya? Kazali? Dla dobra narodu? Prezes dzwonił? Jest kryty no to może? Boi się o śmierć dzieci?

Komentarz

  • Wiemy ?
    Ja tam nic o tym nie wiem ...



  • Pytanie moje brzmi: jak to określenie mogło wydobyć się z poruszonych 200-stoma mięśniami ćwarzy ust Matiego zwanego premierem RP? Już wiemy, że chodzi o elektroniczne pastuchy, szczepionkę DARPA, niewidzialnego ministra finansow likwidujacego cash, Skynet obslugiwany przez 5G, sejm dzialajacy na ajpadach przysłanych przez koncern Pfizer itd itp.
    Za dotknięciem tedy jakiej różdżki Mati wchodzi publicznie w dyskurs rodem z Huxleya? Kazali? Dla dobra narodu? Prezes dzwonił? Jest kryty no to może? Boi się o śmierć dzieci?
    na forum jest już wątek o naszym kochanym premierze MM, i bokotematy liczne, w którym znajdą się podpowiedzi i odpowiedzi na zadane pytania

    -
    pierwsze zdania na forum i własne wątki tylko, znaczą, że kolega raczej nie chce rozmawiać,
    więc
    EOT
  • TomVinci akurat nie jest nowy na forum. Tyle że nie potrafię dostrzec pytania.
  • edytowano May 2020
    Tak na rozruch wrzucilem, ale pytanie jest tylko musialem je opakowac, poczekam na jeszcze inne wypowiedzi poki co
  • Czy rzàd Morawieckiego to ekspozytura rzadu swiatowego na Polske? Tak prosto zapytam Tym razem.
  • Co to jest ten rzàd? To z czeskiego?
  • Nie ma czegoś takiego jak rząd światowy
  • edytowano May 2020
    raste napisal(a):
    Nie ma czegoś takiego jak rząd światowy
    ...a przydałby się, jak wskazuje św. Jan XXIII w pkt 137 encykliki Pacem in Terris:
    "z nakazu samego porządku moralnego trzeba ustanowić jakąś powszechną władzę publiczną"
  • Oho, już nawet tu nie dają spokoju, wszystkie ręce na pokład to i totalni nam tu rzucili konfederackiego chłopca o twarzy ziemniaczanej.
  • Nie ma obawy, ma zakaz opuszczania tego wątku.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.