Skip to content

Wybory Prezydenckie 2020 - rozliczenia

2»

Komentarz

  • edytowano July 2020
    Mania napisal(a):
    Dobry jest ten Chehelmut.
    Cenię go m.in. za tekst "Czechoza" uderzający w dająca się zaobserwować gdzieniegdzie na prawicy niezdrową fascynacje południowymi sąsiadami.
  • Cześć Wszystkim,
    We wtorek przed wyborami dotarło do mnie info, że brakuje ludzi do komisji i się zapisałem na członka z ramienia Dudy. Nie miałem żadnego szkolenia nic. Ciężka orka nie opłaca się. W każdym razie w 2 turze była tzw. żona zaufania kodziara a od nas nikogo nie było. Sam byłem otoczony tzw. elementem. Ponoć szefem kampanii był Brudziński i co on zrobił aby mężów zaufania zapewnić?
    Tak biorę te karty i na początek to z 10 było na Czaskoskiego. Dramat.
    W każdym bądź razie wygrana jest o włos i np pogoda inna czy coś i już mogło być inaczej. Uratował nas Gowin bo wybory majowe skończyły by się wielką kompromitacją.
    2. Słusznie PAD zaproponował spotkanie Czaskoskiemu itp. Im bardziej tamte toczą pianę z pyska, 8 gwiazdek tym PAD na ich tle wypada lepiej.
  • Smok_Eustachy napisal(a):
    Cześć Wszystkim,
    We wtorek przed wyborami dotarło do mnie info, że brakuje ludzi do komisji i się zapisałem na członka z ramienia Dudy. Nie miałem żadnego szkolenia nic. Ciężka orka nie opłaca się. W każdym razie w 2 turze była tzw. żona zaufania kodziara a od nas nikogo nie było. Sam byłem otoczony tzw. elementem. Ponoć szefem kampanii był Brudziński i co on zrobił aby mężów zaufania zapewnić?
    Tak biorę te karty i na początek to z 10 było na Czaskoskiego. Dramat.
    W każdym bądź razie wygrana jest o włos i np pogoda inna czy coś i już mogło być inaczej. Uratował nas Gowin bo wybory majowe skończyły by się wielką kompromitacją.
    2. Słusznie PAD zaproponował spotkanie Czaskoskiemu itp. Im bardziej tamte toczą pianę z pyska, 8 gwiazdek tym PAD na ich tle wypada lepiej.
    I cały durny wpis po to, żeby przemycić że Gowin OK. Możesz już sobie iść ?
  • Uderzyłem żem w leminżerii toń
    szykując jej zgoń

    Czyli pomknąłem na wybory walcząc o reelekcję w sposób czynny co o mnie świadczy w sposób oczywisty.
  • Play stupid games, win stupid prizes!

    Trzaskowski już zapowiedział, jaką nagrodę przyzna narodowcom za poparcie jego kandydatury:
    – Wielokrotnie zabierałem głos w tej sprawie w ostatnich latach mówiąc, że nie ma miejsca na mowę nienawiści i symbole, które są zakazane polskim prawem. Zwłaszcza nie powinno być na nie miejsca 1 sierpnia – stwierdził Rafał Trzaskowski.

    Prezydent stolicy przypomniał, iż politycy z jego ugrupowania dość często zwracali się do sądów o zakazanie tego typu marszów na których ich zdaniem dochodziło do przejawów faszyzmu. Jednocześnie zapewnił, że jeśli 1 sierpnia pojawią się zakazane symbole, wówczas “odpowiednie służby będą natychmiast reagować”.

    https://www.stefczyk.info/2020/07/29/a-tak-zachecal-do-uczestnictwa-w-wydarzeniach-patriotycznych-trzaskowski-nie-wyklucza-rozwiazania-marszu-narodowcow/

  • edytowano July 2020
    Nie jest pewne, czy narodowcy poparli kandydaturę złodzieja. Prędzej mikiści, czyli wolnościowcy. Narodowcy tacy aż gupi nie są.

    Konfiederacja to bardzo niejednolite stowarzyszenie partyj, które miały jedną wspólną cechę - kanapowoś. Muecke wiele razy, zanim jeszcze konfiederacja powstała krytykował ją za socjalis, albo choć brak przekonań leseferycznych. Ci leseferyści to jest naprawdę beton. Znam wielu.

    A co do MN, to sam Muecke chciał dzielić brać narodową oznajmiając, że 11.11 nic takiego się nie stało, że stało się kiedy indziej i on będzie szet w marszu kiedy indziej.
  • trep napisal(a):
    A co do MN, to sam Muecke chciał dzielić brać narodową oznajmiając, że 11.11 nic takiego się nie stało, że stało się kiedy indziej i on będzie szet w marszu kiedy indziej.
    Gada, i gada (ja przeczytałem go w 2006 roku) o tym 7. października 1918, lecz NIGDY nie słyszałem, nie widziałem, by ten dzień świętował, choćby jednoosobowym marszem czy staniem pod jakąś flagą na jakimś placu!

  • romeck napisal(a):
    trep napisal(a):
    A co do MN, to sam Muecke chciał dzielić brać narodową oznajmiając, że 11.11 nic takiego się nie stało, że stało się kiedy indziej i on będzie szet w marszu kiedy indziej.
    Gada, i gada (ja przeczytałem go w 2006 roku) o tym 7. października 1918, lecz NIGDY nie słyszałem, nie widziałem, by ten dzień świętował, choćby jednoosobowym marszem czy staniem pod jakąś flagą na jakimś placu!

    Było, było. Zawsze w Czasiku był anons i paru szurów stawiało się z flagami.
  • Przy czym merytorycznie jest z tym 7 października oczywista i niepodważalna prawda herstoryczna. Większym humbugiem jest 11 listopada, no ale to jest jour d'armistice, ładniej wygląda w integracji europejskiej i nie trzeba aż tak się chwalić, że niepodległość dostaliśmy od Niemców z grzeczności.
  • trep napisal(a):
    Nie jest pewne, czy narodowcy poparli kandydaturę złodzieja. Prędzej mikiści, czyli wolnościowcy. Narodowcy tacy aż gupi nie są.
    Nu tak daj pan link do wypedzi Bosaque, w której mówi: "Ech ten Juda Polskę by sprzedał, ale co robić, zawsze lepszy niż Czasku co ją za darmo odda, tak?"

  • Bosak nie, bo szmata już robi dla TVN, ale już Winniki półgębkiem a Bąkiewicz otwarcie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.