Skip to content

Dokonania kapitanów biznesu

O sprawie niby coś tam słyszałem, ale ktoś zrobił fajne kompendium:

https://wirtualnapolonia.com/2014/06/30/rafineria-tesciowa-sa-czyli-jak-podbilismy-monako/

Komentarz

  • Pan Arkadiusz Krężel jest bardzo ciekawą postacią. Woń służb roztacza i sam i roztacza się wokół niego bardzo silna.
  • edytowano September 2020
    podoba mięsię puenta artykułu:
    Jak to mawiali filozofowie: „nicość nad nicościami”, co w polskim tłumaczeniu daje: „ch.., d… i kamieni kupa”.
  • W 'aferze paliwowej' była więcej niż jedna rafineria, która była wyodrębniona, a później wchłonięta.
    Temat zbyt ryzykowny dla wszystkich, przypomnę, że sprzątaczka w biurach firmy słup zarabiała 4 tysiące netto i to kilkanaście lat temu.
  • Jak się sprząta w wirtualnym biurze?
  • los napisal(a):
    Jak się sprząta w wirtualnym biurze?
    To było solidnie zrobione, tam były realne biura, z realnymi pracownikami. Sam znałem taka firmę w Warszwie, gdzie głównym tematem podczas 'dnia pracy' było obstawianie czy dzisiaj po nas wpadną ;)

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    los napisal(a):
    Jak się sprząta w wirtualnym biurze?
    To było solidnie zrobione, tam były realne biura, z realnymi pracownikami. Sam znałem taka firmę w Warszwie, gdzie głównym tematem podczas 'dnia pracy' było obstawianie czy dzisiaj po nas wpadną ;)

    Bywało, nawet w mniejszych firmach że przed zapowiedzianą kontrolą ze skarbówki we firmie pojawiały się nagle np. ogromne lodówki i audiofilski sprzęt hi-fi/kino domowe dotychczas "magazynowane" pieczołowicie w mieszkaniach prezesów
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.