Skip to content

Ciekawą mapę widziałem

image

Komentarz

  • 1 - Крым, 2 - Грузія, 3 - Армэнія, 4 - Кудыстан, 5 - Сырыя, 6 - Ірак, 7 - Грэцыя, 8 - Альбанія, 9 - Вэнэцыя, 10 - Італія, 11 - Каталёнія, 12 - Басконія, 13 - Партугалія, 14 - Брэтанія, 15 - Корнвалія, 16 - Валія, 17 - Ірляндыя, 18 - Мэн, 19 - Шатляндыя, 20 - Ангельшчына, 21 - Бургундыя, 22 - Швайцарыя, 23 - Саксонія, 24 - Памэранія, 25 - Данія, 26 - Нарвэгія, 27 - Марока, 28 - Тунэзія.

    Znalezione w czeluściach internetu - idealna Europa.
  • E, poziom późnej podstawówki.
    Serio, takie mocne ruchy wyzwoleńcze w Kornwalii i Burgundii?
  • Natomiast owszem miłe że skazali nas na szarpanie się z Enerdowcami z Łużyc, Sowieciarzami z Kœnigzbierga i rizunami.
  • Niby Walijczycy i Irlandczycy to Celtowie ale ich języki są od siebie bardzo odległe, już lepiej niech łączy Irlandię ze Szkocją, bo Szkoci pochodzą z Irlandii. I tak dalej.
  • Ja wiem ,że to dowcip i poziom podstawówki jak zauważono ,ale Litwa mi zaimponowała.
  • SigmundvonBurak napisal(a):
    Ja wiem ,że to dowcip i poziom podstawówki jak zauważono ,ale Litwa mi zaimponowała.
    Mnie bardziej Niemcy.
  • los napisal(a):
    Niby Walijczycy i Irlandczycy to Celtowie ale ich języki są od siebie bardzo odległe, już lepiej niech łączy Irlandię ze Szkocją, bo Szkoci pochodzą z Irlandii. I tak dalej.
    No tu akurat to osobne państwa ,aczkolwiek druk drobny.
  • a jednak ciekawe - ten Okręg Królewiecki włączony do Litwy. Okręg Królewiecki zasiedlony przez żołnierzy - oni też muszą mieć jakieś plany na przyszłość. Taka Litwa dałaby szanse wyższym oficerom królewieckim na pozostanie na wierzchu, bycie elitą władzy.

    Ciekawe kto mógł wyrysować taka mapę - ktoś z ruskiego miru, ale ciekawe czy jakiś Białorus, czy właśnie ambitniak królewiecki.
  • Ale z włączeniem Brandenburgii do Saksonii to przesadzili.
  • edytowano December 2020
    image

    Jest i lista Unii Europejskich lepszej Europy. Najlepsza Liga Arabska .

    Czerwień - Międzymorze, Szary - Związek Reński, Lawenda - Liga Romańska, Purpura - Związek Afrykański, Seledyn - Liga Gallo-Bretańska, Bordo - Liga Nordycka, Niebieski - Liga Bizantyjska, Brązowy - Liga Arabska, Zielony - Związek Moskiewski
  • SigmundvonBurak napisal(a):
    los napisal(a):
    Niby Walijczycy i Irlandczycy to Celtowie ale ich języki są od siebie bardzo odległe, już lepiej niech łączy Irlandię ze Szkocją, bo Szkoci pochodzą z Irlandii. I tak dalej.
    No tu akurat to osobne państwa ,aczkolwiek druk drobny.
    Jedno półpaństewko mają wspólne - szkoccy protestanccy osadnicy mieszkają sobie w wielkiej zgodzie razem z irlandzkimi katolikami w Irlandii Północnej. Albo niewielkiej.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Ale z włączeniem Brandenburgii do Saksonii to przesadzili.
    A ty byś nie włączył?
  • los napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Ale z włączeniem Brandenburgii do Saksonii to przesadzili.
    A ty byś nie włączył?
    8-D

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    SigmundvonBurak napisal(a):
    Ja wiem ,że to dowcip i poziom podstawówki jak zauważono ,ale Litwa mi zaimponowała.
    Mnie bardziej Niemcy.
    OsteReich
    WestReich
    SudReich
    NordReich
    MitteReich
    SeiteReich
    EtwasReich....

  • Cała Europa poszatkowana a Jugosławia nietknięta?

    👣

    🐾
    🐾

  • jak niewinna zabawa może pobudzić do rozmowy,
  • Bo rozmowa to też niewinna zabawa.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.