Skip to content

Papcio Chmiel R.I.P.

loslos
edytowano March 2015 w ŻRFF - modlitewnik
image

+++
«1

Komentarz

  • Jeden z lepszych dialogów (z pamięci):
    Romek: Dotychczasowy system uczłowieczania Tytusa nie zdał egzaminu
    Tytus: Mówiłem, że to wina systemu a nie moja.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    WTEM!

    +
    +
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Budyń:
    ... dla mnie najważniejszym przesłaniem z Tytusa było, że myć się nie trzeba, bo rzeka pod obstrzałem.
  • edytowano January 2021
    Niewyczerpana kopalnia cytatów...
    Moje ulubione to: "Zawiłe ale genialne", "Niemożliwe ale śmieszne", "Nie wiem, co to prestiż, czy to brzuch?" "Dobra organizacja pracy to zwiększone efekty produkcyjne".
    Nawet moja Mama, której o to nie podejrzewałem, przyznała się dziś, że gdy zaparza sobie herbatę ze skrzypu, przychodzi Jej na myśl od razu:
    "Na prawo skrzypi skrzyp, na lewo lepi lepidodendron".

    RIP
    +++
    [*]
  • R. I. P.
  • edytowano January 2021
    R.I.P.
    ♰♰♰

    Uwielbiałem!
    Miałem 11 ksiąg (do prasolotu włącznie) plus dwie kompletne księgi powycinane z jakiegoś tygodnika dla dzieci wychodzącego w latach 70-tych. Podobno mój Tata oddał to wszystko jakiemuś dzieciakowi z rodziny. :((

    Teraz to czeka na mnie w Warszawie, jak przyjadę. =P~

    image

    👣

    🐾
    🐾

  • Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    R.I.P.
    ♰♰♰

    Uwielbiałem!
    Miałem 11 ksiąg (do prasolotu włącznie) plus dwie kompletne księgi powycinane z jakiegoś tygodnika dla dzieci wychodzącego w latach 70-tych. Podobno mój Tata oddał to wszystko jakiemuś dzieciakowi z rodziny. :((

    Teraz to czeka na mnie w Warszawie, jak przyjadę. =P~

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.

    +++
    ze Świata Młodych... Też wycinałem. Wychodził we wtorki, czwartki i soboty.
  • Mruk napisal(a):
    ...ze Świata Młodych... Też wycinałem.
    Me too.

  • Na tvp1 był dziś długi film o Papciu, w czasie największej oglądalności, po 20.00. Brawo.
  • Ale to tylko w jeden z trzech dni było, bo w inny był komik Kleks a w inny jeszcze coś. W sobotę zaś był kącik motoryzacyjny i auta też można było wycinać. Np. Aston Martin Lagonda (można zerknąć, jak to wyglądało).

    Co zaś do zmarłego Papcia, to był wielkim człowiekiem, któremu jam nie godzien butów czyścić, ale z tych komiksów to mi utkwiło też jak trójka bohaterów tańczyła wokół ogniska z młodymi komunistami z bratnich krajów a i chyba Fidel też tam pląsał?

    I jeszcze jak silnikiem z wannolotu podłego amerykańskiego rasistę przemalowali na Frojda Żorża.

    Ale piszę to z pamięci, to mogłem coś pokręcić.

    Za Papcia oczywiście +

  • +

    "Ala ? Naprawdę?"
  • Nie był przedstawiony z imienia, ale istotnie, wyglądał jak Fidel.
  • "Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna" :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.