Skip to content

Ech, te ludzkie dramaty

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Toczymy tu m.in. dyskusję o różnych problemach związanych z mieszkaniami, tymczasem...
https://zrzutka.pl/n8rmmg
Nowy Wspaniały Świat w pigułce. :D

Komentarz

  • edytowano March 2021
    To jest chłop.

    "będę musiały pożyczyć mniej pieniędzy."

    Po tym jak ktoś wkleił 'Pano' w jakimś wątku to pogłębiłem swoją wiedzę na temat wszelkich tych zrobiłum zobaczyłum etc.

    Straszna szajba. Kompletni psychole. Tępić bez cienia litości.

    EDIT: To jest naprawdę tak chore, że nikt by tego nie wymyślił.
  • Efekty zaniechanego leczenia.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Rachunek za wodę. Kapitalistyczna opresja . Chciał być czystu to trzeba płacić.
  • Parę lat temu głośno było o facecie, który na tego typu platformie ogłosił, że jest "bogatym mężczyzną w średnim wieku" uwięzionym w ciele "ubogiego mężczyzny w średnim wieku" i prosił o datki.
  • Ażem sprawdziło ja prace graficzne niebinarego grafika (Kulczycki) na Instagramie (oferuje za składkę zrobienie logotypu)

    no, prace imponujące: sztuk jedna (z 19. stycznia 2021)
  • Panowie, kochajcie swoich (i nie tylko jeśli potrzeba) synów bo tak to się kończy.
  • edytowano April 2021
    Kończy się tak, że koleś uzbierał.
    Na rachunek za wodę Marne cwaniactwo.
  • Pierwsi może coś użebrają nową metodą, ale naśladowcy zostaną wkrótce z niczym. Pamiętam jak w l. 90 pojawiło się zjawisko młodych żebraków okazjonalnych z karteczką "zbieram na piwo" i tp.. Innowacja z początku ujmowała niektórych darczyńców szczerością, ale szybko się opatrzyła, więc wkrótce praktyka powróciła do zwykłego "legendowania".
  • posix napisal(a):
    Kończy się tak, że koleś uzbierał.
    Na rachunek za wodę Marne cwaniactwo.
    Ja prawdę mówiący nie wiem, cóż to ludziom szkodzi. Se zebrał? A niech na zdrowie idzie, będzie miał na wodę, a choćby i na wodę z kreską.
  • Oskubał 60 głupców. W sumie to skromny wynik jak na siłę internetów.
  • edytowano April 2021
    W_Nieszczególny napisal(a):
    Pierwsi może coś użebrają nową metodą, ale naśladowcy zostaną wkrótce z niczym. Pamiętam jak w l. 90 pojawiło się zjawisko młodych żebraków okazjonalnych z karteczką "zbieram na piwo" i tp.. Innowacja z początku ujmowała niektórych darczyńców szczerością, ale szybko się opatrzyła, więc wkrótce praktyka powróciła do zwykłego "legendowania".
    Tak samo w latach 70-tych wyznawcy Harry'ego Kriszny dawali na lotniskach kwiaty, by parę metrów dalej skutecznie wyciągać rękę po datki, co jednak także działało do "opatrzenia się".

    Teraz będą pewnie antyszambrować na trans-lesbijkę uwięzioną w heteronormatywnej formie bologicznopłciowej traumatyzowaną postkatolickim szowinistyycznym kontekstem kulturowym czy cuś w ten deseń.
  • To się tak kończy:
  • edytowano April 2021
    Ostatnio właśnie ten film oglądałem z synem w ramach edukacji oraz sequel "Spokojnie to tylko awaria".

    To były czasy - dworowali sobie nawet z Maurzynów i feministek
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.