Skip to content

Oj dana oj dana, Adam do Stefana, od samego rana

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
image

Komentarz

  • O czym on pie***li tą razą?
  • edytowano May 2021
    Atak polskiego rządu na ekonomiczne podstawy wolnych mediów jest nie mniejszym atakiem na demokrację niż szturm na Kapitol zwolenników Trumpa 6 stycznia.
    itd itp (też byłem ciekaw o czym.)

    a na końcu prośba o podarki od śniętego lewackiego mikołaja...
  • Właśnie o tym :D
  • Jednym słowem: ratujcie nas!
  • janosik napisal(a):
    ratujcie nas!
    Donera! Donera!

  • Może jednak zabraknąć roku, dwóch, tu nawet nie chodzi o cała 3 kadencję. Kurwens, może jakoś się uda ?
  • loslos
    edytowano May 2021
    Jeśli polski naród nie jest w stanie rozgnieść tej wszy...
  • :-& :-& :-&
  • loslos
    edytowano May 2021
    romeck napisal(a):
    janosik napisal(a):
    ratujcie nas!
    Donera! Donera!

    Donner Wetter! Czy Döner Kebab, już nie wiem.
  • los napisal(a):
    Jeśli polski naród nie jest w stanie rozgnieść tej wszy...
    Nie jest. Ale przecież to wiemy od dawna. Jedyną osobą, która jest w stanie zgnieść Michnika jest Kaczyński i to skutecznie robi. Zagładza ten cały establiszment, nie wiem tylko czy wystarczy mu czasu.
  • Fascynujące, ale AGORA to spółka giełdowa, ciekawe czy tak wolno i co z podatkami?
  • Taka ciekawostka, nie warta nowego wątku, a też o kanaliach. Dziś w jakimś programie na TV Republika, Periera mówił o roli Tuska, niemieckich pieniądzach i umocowaniu, oraz jego jednym z większych sukcesów - stworzenia przybudówki UW czyli Młodych Demokratach. Kuźni kadr przyszłej PO, ponoć wielu polityków tam właśnie rozpoczęło swoją przygodę.

    Równolegle była tworzona inna młodzieżówka - Młodzi Konserwatyści AWS. W której brałem udział, zostałem wciągnięty przez Jacka Żalka i on mi generalnie raz na zawsze politykę obrzydził. Ale nie o tym. W tych MK AWS też było trochę osób, które mocno weszły w politykę, ale mnie zawsze (ale już później) zastanawiała jedna sprawa, dlaczego te obydwa środowiska chciano już wtedy zintegrować ? Byłem kiedyś na jakimś taki dziwnym zjeździe w Berlinie, kasę wyłożyła fundacja (chyba Batorego, albo jakaś podobna), gdzie właściwie chodziło tylko o to, żeby MD zintegrowali się MK AWS, pod czułą opieką niemieckich moderatorów, którzy nam o demokracji opowiadali, o Unii (to był chyba '99 rok). No tak, dziś widzę to jaśniej, chcieli sobie wychować proniemieckie środowiska po tej stronie liberalnej i konserwatywnej. I im się udało. Naczelna świnia, w osobie Donalda, była tylko wykonawcą niemieckiego planu. Ale nie zdawałem sobie roli jakiej odegrały w tym planie młodzieżówki.

    Dopiero po latach też zobaczyłem, jak mocno rozgrywane były też studenckie środowiska prawnicze, nie ma przypadku, że dzisiaj praktycznie cała branża jest antypisoska. A trzeba pamiętać, ze w zawodzie pracuje tylko jakaś część studentów, większość kończy edukację na mgr i idzie do urzędów, różnego rodzaju instytucji, w politykę na niższym poziomie.



  • Korzenie pośrednika akcji - takie jakich należało oczekiwać.

    https://mobile.twitter.com/sbalcerac/status/1389439117172383744
  • Marcin Wolski, GPCodziennie, śr. 20210505

    Siedzi Michnik jak żebrak na warcie
    i od Szwedów prosi o wsparcie.
    Bo niestety dopadła go bieda,
    się bez wsparcia "Gazeta" nie sprzeda.

    Siedzi Michnik, kapelusz położył:
    "Sprawcie, Szwedy, by biznes mi ożył,
    co rzucicie, przyjmę z ochotą,
    szwedzki stół, szwedzki seks, szwedzki potop".

    Ongiś organ nie równał się żaden,
    od Kamczatki po Dunaj i Łabę.
    A dziś uwiąd, na krach się zanosi.
    Może brata o pomoc poprosi?

    Siedzi Michnik i strasznie się biedzi.
    Może więc brat za niego posiedzi!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.