Skip to content

Spotkanie rocznicowe

edytowano March 2015 w ŻRFF - modlitewnik
Ja wię, że jak jest lato, to jest ciepło i wszyscy jeżdżą na wakacje, niestety nie wszyscy w jednym terminie. Ale jak zaczekamy na koniec lata, to z powodu, że tylko 48% Polaków i Tenkrajan się zaszczepiło, będą kolejne fale i obostrzenia, to może by zrobić spotkanie rocznicowe jednak latem? Kto będzie to będzie, a i tak będzie nas więcej, niż przez ostatnie dwie zimy razem wzięte.

Komentarz

  • Ja się piszę.
    Jakaś data?
    W lipcu czy sierpniu?
  • Trzeba coś zaproponować. A potem się zobaczy.
  • Chętnie, dopasuję się.
  • edytowano May 2021
    W niedzielę (30 maja 2021 r. ) TVP Polonia transmituje Mszę św. z Piekar Śl.
    Wiele osób z ŻRFF by mogło tą drogą współuczestniczyć w niej z tymi, którzy tam zdołają przyjechać.
    Zdaje się jednak, że to zbyt nieodległy termin.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Ja ok
  • A o jakiej rocznicy tu mowa?
  • edytowano May 2021
    kulawy_greg napisal(a):
    A o jakiej rocznicy tu mowa?
    Tak sądzę, że chodzi o ŻRFF.
    Ponieważ forumowicze dzielą się na tych, co już należą i na tych, którzy jeszcze się zastanawiają, tak więc będzie to okazja dla wszystkich do wspólnej modlitwy i do bliższego poznania się.

    https://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/11636/xiii-rocznica-powstania-zrff

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.