Skip to content

W obronie senatora Pocieja

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
Jedyny z PO, który postrzega istnienie polskiej racji stanu. A i tak musi błaznować.

Komentarz

  • Ażem musiał pogóglać...
    tvn24, 27 maja 22:45, 23:47

    "Wszystkich bardzo przepraszam".

    Senatorowie KO o "wpadce" w ważnym głosowaniu.

    "Nie jest łatwo po dziesięciu latach pracy, jeśli człowiek się nie pomylił, pomylić się w tak poważnej sprawie" – wyznał w czwartek wieczorem senator Aleksander Pociej (Koalicja Obywatelska), który oddał głos przeciw wprowadzeniu preambuły do ustawy wyrażającej zgodę na ratyfikację przez prezydenta decyzji o zwiększeniu zasobów własnych Unii Europejskiej. Poprawka przepadła.

    Marszałek Tomasz Grodzki powiedział jednak, że "jak opadły emocje, to zaczynamy się zastanawiać, czy nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło".
    Czyli byli "za", ale tylko jeden wziął to na siebie.
  • Czy Pociej to ten sam co od Tele 5/Polonia 1 czyli od "mieszanego" polsko-włoskiego biznesu o ciekawych korzeniach?
  • Napisałem przecież - z PO.
  • Nie wiem co on i jak postrzega. ale błaznowanie jest na tyle oczywiste , czytelne, że nikt chyba nie ma wątpliwości, że pokazał faka Budce, Grodzkiemu a może i całej PO.
  • sprawdzić czy nie ...
    sygnatarjusz
  • Albo jeszcze inaczej, mieli do wyboru zrobić z siebie debili albo debili. Potrzebowali jednak narzędzia, więc padło na Pocieja - Olek nakurwiłeś się ostatnio, nadymiłeś, zdjęcia musiał sam Borys od dziennikarzy wyciągać, słono to kosztowało, więc debila debili zrobisz z siebie ty.
  • edytowano May 2021
    Toż to piszę...
    romeck napisał 4 godz. wcześniej:
    Czyli byli "za", ale tylko jeden wziął to na siebie.
  • Pewnie mu tak kazali, by całe KO wyszło z tego cyrku "z twarzą". Zwłaszcza przed UE.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • JORGE napisal(a):
    Albo jeszcze inaczej, mieli do wyboru zrobić z siebie debili albo debili. Potrzebowali jednak narzędzia, więc padło na Pocieja - Olek nakurwiłeś się ostatnio, nadymiłeś, zdjęcia musiał sam Borys od dziennikarzy wyciągać, słono to kosztowało, więc debila debili zrobisz z siebie ty.
    Tak sądzę.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Biedny. Kazali mu zły guzik wcisnąć a teraz go od Cipieja wyzywają.

    image
  • Ciągnęli zapałki?
  • Mnie ciekawi, czemu fotoedytor postanowił dodać mu tyle magnety na oblicze.
  • edytowano May 2021
    Najgłupsze, najbardziej prymitywne intrygi, ściemy, gierki. A ten koronkowy plan, gdzie Kaczyński miał wyjść na mównicę i krzyczeć, przypomina mi trochę skecz kabaretu Mumio o pancernikach (tak zapamiętałem). Normalny wykład, normalna historia (o podrywaniu chyba), ale wykładowca się tak nakręca, że kończy się spacerującą rodziną pancerników koło przystanku. Pamiętacie ?
  • edytowano May 2021
    No nie, to nie był normalny wykład, poniżej nagranie, ze słabym dźwiękiem (początkowo), ale mnie rozwala cały czas:






  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Mnie ciekawi, czemu fotoedytor postanowił dodać mu tyle magnety na oblicze.
    na boku
    to insza sprawa: fotki pstryka się w RGB, a drukuje w CMYK, czyli trzy składowe koloru zamienia się na cztery; rzadko się udaje facjatę ładnie pokazać (na papierze, bo powyższe to chyba z gazety)
  • edytowano May 2021
    JORGE napisal(a):
    ...
    Mumio, czas ok. 5:30 "... gramy na czas... "

    Wogóle, to straszne, że Mumio & innepodobne zostały podmienione przez Jachiry & onopodobne!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.