Skip to content

Sondaże, sondaże -- idą wybory!

14567810»

Komentarz

  • @MarianoX powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @7my powiedział(a):
    Od gospodyni agroturystyki w Bieszczadach usłyszałem kiedyś,
    że ona głosuje na PIS bo Kaczyński nie ma dzieci więc nie ma dla kogo kraść.

    Procesy myślowe są u ludzi czasem bardzo dziwne.

    Sekta skopców rozumowała podobnie. Każdy statek i każdy urząd państwowy powinien być dowodzony przez skopca, bo ten ma motywacje jw.

    Zdaje się fizjolog Platon w swoim postulowanym idealnym Państwie też prawo posiadania dzieci przyznawał tylko klasom niższym.

    Nie jezdo prawda. Korpus UB miał być genetycznie lepszy od pospólstwa więc szkoda żeby się dobre geny marnowały. Plan był taki, ażeby zasłużeni ubecy otrzymywali premię w postaci talonu na kopulację z zasłużonymi ubeczkami. Nawet ramy wiekowe Platon określił, żeby się ubekowi jakaś starucha nie trafiła. Natomiast pospólstwo niech się parzy jak chce i z kim chce, kogo to w idealnym państwie obchodzi.

  • A, chyba że chodzi o "posiadanie własnych dzieci", to tak. W ubecji nikt nie miał wiedzieć kto kogo, więc do starego ubeka mówiło się "ojcze", do młodego "synu". Dzięki temu cały resort to jedna wielka rodzina.

  • edytowano 18 October

    Właśnie, zdaje się chodziło aby "nikt nie miał wiedzieć kto kogo". Ideał ten zrealizowała ponoć spółka zwana z grecka (nomen omen) Agora w szalonych latach 90-tych gdy jej przywódca Aaron Myślnik był w pełni sił witalnych.

  • @Przemko powiedział(a):

    @7my powiedział(a):
    Od gospodyni agroturystyki w Bieszczadach usłyszałem kiedyś,
    że ona głosuje na PIS bo Kaczyński nie ma dzieci więc nie ma dla kogo kraść.

    Procesy myślowe są u ludzi czasem bardzo dziwne.

    Z kolei 25-latek od nas z pracy mówi że na Tuska nie można głosować bo mu żona rogi doprawiła a on do niej wrócił, a więc kakold.

    Dlatego mamy #Fulek2025

  • @7my powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):
    W każdym razie - Donek jest w czarnej dupie wg mnie. I tak, będzie gryzł pana i próbował różnego rodzaju opcji i rozwiązań. A do tego wyraźnie słabuje momentami na głowę.

    Myślę, że Tusk był potrzebny Merkel jako ten chłopak z Europy Wschodniej do żyrowania jej polityki rosyjskiej i w rozgrywkach wewnątrz unii z krajami południa etc.

    A teraz Tuski nie jest nikomu tak bardzo potrzebny bo jest już inny układ.

    Moja obawa jest taka, że w związku z powyższym, on będzie grał na wariant węgierski, będzie chciał być drugim Orbanem,

    i zrobić z Polski skorumpowaną satrapie na marginesie Europy.

    był potrzebny do rozgrywek wewnątrzniemieckich, a właściwie wewnątrzpartyjnych. Człowiek bez koterii, bez powiązań.

  • Jest nadal potrzebny, do wywożenia do Polski niemieckich śmieci (wiatraki i nie tylko) oraz nachodźców.

  • @trep powiedział(a):
    Makrela od Stasi i Oskar od Stasi. Stasia jest szefową obydwojga. Ot, Makrela miała wyższy stopień i może czuła jakąś miętę. Ale to nie jest tak, że on jest wolny.

    Razem w D> @JORGE powiedział(a):

    @trep powiedział(a):
    Makrela od Stasi i Oskar od Stasi. Stasia jest szefową obydwojga. Ot, Makrela miała wyższy stopień i może czuła jakąś miętę. Ale to nie jest tak, że on jest wolny.

    Czyli jednak spiski. I tak od 30 lat ...

    Razem w DDR jw jednym namiocie jako skauci grochówkę jedli. Nie chcę mówić z kim, bo będzie jeszcze bardziej spiskowo. Podobno takie rzeczy determinują wybory w dorosłym życiu

  • @robert.gorgon powiedział(a):

    @trep powiedział(a):
    Makrela od Stasi i Oskar od Stasi. Stasia jest szefową obydwojga. Ot, Makrela miała wyższy stopień i może czuła jakąś miętę. Ale to nie jest tak, że on jest wolny.

    Razem w D> @JORGE powiedział(a):

    @trep powiedział(a):
    Makrela od Stasi i Oskar od Stasi. Stasia jest szefową obydwojga. Ot, Makrela miała wyższy stopień i może czuła jakąś miętę. Ale to nie jest tak, że on jest wolny.

    Czyli jednak spiski. I tak od 30 lat ...

    Razem w DDR jw jednym namiocie jako skauci grochówkę jedli. Nie chcę mówić z kim, bo będzie jeszcze bardziej spiskowo. Podobno takie rzeczy determinują wybory w dorosłym życiu

    Tusk? A skąd wiemy że tak było?

  • @Przemko powiedział(a):

    @robert.gorgon powiedział(a):

    @trep powiedział(a):
    Makrela od Stasi i Oskar od Stasi. Stasia jest szefową obydwojga. Ot, Makrela miała wyższy stopień i może czuła jakąś miętę. Ale to nie jest tak, że on jest wolny.

    Razem w D> @JORGE powiedział(a):

    @trep powiedział(a):
    Makrela od Stasi i Oskar od Stasi. Stasia jest szefową obydwojga. Ot, Makrela miała wyższy stopień i może czuła jakąś miętę. Ale to nie jest tak, że on jest wolny.

    Czyli jednak spiski. I tak od 30 lat ...

    Razem w DDR jw jednym namiocie jako skauci grochówkę jedli. Nie chcę mówić z kim, bo będzie jeszcze bardziej spiskowo. Podobno takie rzeczy determinują wybory w dorosłym życiu

    Tusk? ?

    Pudło. Ale blisko

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.