Skip to content

Ogłoszenie Pentagonu.

edytowano October 2021 w Forum ogólne
Kolega PNi, nie zastosował się do delikatnego ostrzeżenia dwóch adminów, wręcz przeciwnie, wzmógł "produkcję" (by PNi) wpisów, które irytują Forumowiczów. Dziś od 5 rano zafloodował forumek ponad 20-ma nowymi, w tym - cytat z Apokalipsy.... Cytat nie grzech, tyle, że strasznie to nieświeże, przerabialiśmy to dawno temu. Flooding niczego nie wnosi do rozmowy.
Wstrzymywaliśmy się z reakcją ze względu na praessupp...., w nadziei, że Kolega PNi chce się może czegoś dowiedzieć (reliigia, szczepionki), ale widzimy, że Koledze nie o to szło.
Czasowy ban obowiązuje do Bożego Narodzenia.

Komentarz

  • Wątek w hydeparku jest niewidoczny dla zbanowanego.
  • Zmienię.
  • Ale ten stary wątas o polewaniu kibla wodą z wanny mógłby zostać. A znikło wszystko.
    Oprócz propagandy PNi było dużo ciekawych wpisów innych forumowiczów.

    (eko-katastrofa / koniec cywilizacji / świata)

    👣

    🐾
    🐾

  • Pocusz szysko wypiedzieleliśta? Jak jusz beło to beło, a tak to sie forumne dyjalogi zrobieli niekąpatybilni.

    A banite poinformajta pszes jegusz czypa.
  • edytowano October 2021
    I brawo Maniu. Chrońcie to forum i użytkowników wszelkimi dostępnymi sposobami. Chodzi mi o to, żebyście nie czuli potrzeby tłumaczenia się, transparentności itp. Decyzja adminów to decyzja adminów, każda próba polemiki z nią powinna się kończyć czasowym banem. Trochę wyprzedzam to co może się zdarzyć. Żadnych oporów przed karaniem wieloletnich uczestników.

    I jeżeli ktoś nie rozumie, że to jest forum losa (w dużej mierze) to też niech zastanowi się nad dalszym uczestnictwem. Podobnie jak stawanie po stronie intruza, tak z automatu, bardzo źle świadczy o danym użytkowniku. Jeżeli ktoś nie czuje się częścią grupy też niech zastanowi się nad dalszym w niej uczestnictwem.
  • Szturmec Ignac na prezydęta, Jorge na koordynusa suszb szpecjalnych!
  • edytowano October 2021
    Zniknięcie wpisów to moja kulpa. Nie chciałam, żeby znikły, ale znikły, mam nadzieję, że Półmiśkowi uda się je odzyskać.
  • edytowano October 2021
    Mania napisal(a):
    Nie chciałam, żeby znikły, ale znikły.
    Cusz, banita zaposiadywał recht - czasy so akopaliptycznemy! Oto stare wpisy jusz pszemineli a Mania czyni szysko nowe.

  • edytowano October 2021
    /Ode mnie tylko, dodatkowo.

    Byłem za tym by
    • dać bana na jeden tydzień,
    • lecz czterem użytownikom, przede wszystkim za poza merytoryczne dołączanie się z przywalankami (poniżej poziomu FF-net-kultury) do innych fforumowiczów lub/oraz podtrzymywanie flood-czegoś-tam, niejako przy okazji posto-twórczości kol. PNi.

    Tak więc teraz formalno-oficjalnie OSTRZEŻENIA kieruję do

    @Gnębą, @Qiz, @rozum.von.keikobad
    //

  • Nie ma nic gorszego niż wywlekanie na wierzch moderatorskich sporów. Przypomina się też Marysia która zbanowała na nowej Frondzie sama siebie.
  • A twierdzenie, że winiary jest lepszy od kieleckiego?
  • edytowano October 2021
    Rzecz w tym że formalnie nie ma na excathedrze osób moderatorów. Są tylko admini. A ja i półmisiek z rozpędu, bo odpowiadaliśmy za domenę i serwer. I z początku się nawet broniliśmy przed zabraniem głosu.

    Jest pospolite ruszenie z czasu otwarcia po zakupie nowej domeny. Jak dla mnie do funkcji moderacji mogliby dołączyć inni, po tylu latach trochę się znamy.

    Więc nie czuję wywlekania, bo tam (w Pentagonie) nie ma prania brudów, dyskusje są krótkie i lakoniczne i często post-factum (ktoś coś uciął i zgłasza, że to on i dlaczego). W każdym razie to nie jest hajdpark-w-hajdparku.

    Po kilku latach czuję, że to miejsce (w sieci) dla mnie i się poczułem do odpowiedzialności. Na stare lata... Więc dorzucam swoje "trzy grosze".
    Mógłbym je wrzucić i bez wstępu. Na jedno by wyszło.

  • trep napisal(a):
    A twierdzenie, że winiary jest lepszy od kieleckiego?
    Wszystko prawie jest lepsze od kieleckiego, ale kielecki ma najlepszy skład.
  • Przemko napisal(a):
    trep napisal(a):
    A twierdzenie, że winiary jest lepszy od kieleckiego?
    Wszystko prawie jest lepsze od kieleckiego, ale kielecki ma najlepszy skład.
    Tylko własnej roboty! Takie są ex-!
    (ex-tra, ex-cathe-dra)
  • edytowano October 2021
    trep napisal(a):
    A twierdzenie, że winiary jest lepszy od kieleckiego?
    Najlepszy jest oczywiście majonez Białuty, taki z jajkami na niebieskiej (nie czarnej!!!) etykiecie. Inne mogłyby dla mię w zasadzie nie istnieć, howgh.

    Jednym z ciekawszych odcinków o. Szustaka OP była jego pogadanka z Ameryki nt. kiperowania majonezu. Otóż okazuje się że są profesjonaliści, którzy potrafią oceniać majonez wg kilkunastu kryteriów. Ojciec Adam wymieniał np. kolor, konsystencję, cierpkość, kwaśność, coś tam coś tam. No, już nie pamiętam szczegółów, ale nie ukrywam, że ta konkretna pogadanka miała dla mnie ogromną wartość duchową.

  • nooo Ignatz, dobre było, znaczy o małżeństwie
  • edytowano October 2021
    Przemko napisal(a):
    trep napisal(a):
    A twierdzenie, że winiary jest lepszy od kieleckiego?
    Wszystko prawie jest lepsze od kieleckiego, ale kielecki ma najlepszy skład.
    Nie wiem nic o składzie, ale mi tylko Kielecki smakuje.

    PS. A czemu wątek o tradsach i papieżu zamknięty? Miały być zakazane jedynie dyskusje o szczepionkach (bo niby mogą szkodzić zdrowiu).
  • edytowano October 2021
    kulawy_greg . A czemu wątek o tradsach i papieżu zamknięty? Miały być zakazane jedynie dyskusje o szczepionkach (bo niby mogą szkodzić zdrowiu).
    Więc tak. Skopiowałem posty bokotematyczne z innego wątku do wątku, który rozpoczęła KAnia. Pozytywnie o papieżu. A posty o papieżu takie-jakie... inne.

    Poprosiła wątkotwórczyni. Grzecznym.
    Nic wspólnego z bananami tradycyjnymi.
    romeck napisal(a):
    KAnia poprosiła 7. października:
    Proszę o zamknięcie tego wątku. Dziękuję.
    /oj, narozrabiałem, przepraszam... zawieszę narazie; admin romeck/
  • romeck napisal(a):
    Rzecz w tym że formalnie nie ma na excathedrze osób moderatorów. Są tylko admini.
    To jeszcze gorzej.
  • edytowano October 2021
    Anna jest moderatorem w dziale ŻRFF
  • Tera sie okazywa isz narobieli burdlu i oszczegajo Gnębona. Ide se puść.
  • romeck napisal(a):
    kulawy_greg . A czemu wątek o tradsach i papieżu zamknięty? Miały być zakazane jedynie dyskusje o szczepionkach (bo niby mogą szkodzić zdrowiu).
    Więc tak. Skopiowałem posty bokotematyczne z innego wątku do wątku, który rozpoczęła KAnia. Pozytywnie o papieżu. A posty o papieżu takie-jakie... inne.

    Poprosiła wątkotwórczyni. Grzecznym.
    Nic wspólnego z bananami tradycyjnymi.
    romeck napisal(a):
    KAnia poprosiła 7. października:
    Proszę o zamknięcie tego wątku. Dziękuję.
    /oj, narozrabiałem, przepraszam... zawieszę narazie; admin romeck/
    Czyli o papieżu tylko pozytywnie można pisać?
  • edytowano October 2021
    Nie. Można założyć swój "negatywny" wątek.
    (Niepotrzebnie poprzenosiłem bokotemat.)
  • christoph napisal(a):
    nooo Ignatz, dobre było, znaczy o małżeństwie
    ...a co może ksiądz wiedzieć o małżeństwie?

    czyli jednak nie trzeba majonezu jeść, wystarczy rozmawiać

    rzecze mędrzec Szustak
  • edytowano October 2021
    Ten wątek to koszmar Romecka, który chciałby, żeby na forumnie był porządeczek. Gdzie on, biedny, przeniósłby te posty?
Ta dyskusja została zamknięta.