Skip to content

Komentarz

  • Przeraża mnie taki ruch.
    Dlapoczemu? Sporo z takich pozycji, do których człek wraca do końca życia. Wystarczy internet?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Niektóre zostaną zastąpione innymi. W niektórych wiedza się zmieniła.
    Główny powód zaś jesttaki, że jeśli one dokonają przemiany w kim innym, to lepi, niż by u mnie kurz zbierały.
  • Aaa, godnie.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • jestę książkowym fetyszystą
    boleję, ale mam podobnie, daję obecnie sporo do adopcji
  • A może by tak, obok "adopcji", rozpocząć forumową wymianę książek? Byłby ktoś chętny?
  • Myślałem o tem niegdyś. Wszelako wyszło mi, że prościej jest wystawić na Allergo. Czego i tak nie uczyniłem, gdyż mi się nie chciało.
    Czasem na śmietniku znajduję ciekawe1 pozycje. Ostatnio Gołubiewa oraz "Piotra Pierwszego" Tołstowo Alexa.
  • Z 10 lat temu z okładem, na FF zaoferowałem do oddania trochę literatury z zakresu polityki międzynarodowej i nawet się ktoś odezwał i umówił, ale się nie zgłosił, więc zostawiłem na wydziale politologii i szybko zniknęło. Ale może teraz się rozkręci? Przejrzę swoje szpargały i podam listę tego co znajdę.
  • AnnaE napisal(a):
    Przeraża mnie taki ruch.
    Dlapoczemu? Sporo z takich pozycji, do których człek wraca do końca życia. Wystarczy internet?
    Np. dlatego, że zbieractwo jest chorobą.
  • Przemko napisal(a):
    AnnaE napisal(a):
    Przeraża mnie taki ruch.
    Dlapoczemu? Sporo z takich pozycji, do których człek wraca do końca życia. Wystarczy internet?
    Np. dlatego, że zbieractwo jest chorobą.
    Domowa biblioteka jest zbieractwem. Ale smutne czasy.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano December 2021
    Trep ma niepotrzebne książki i je oddaje. Trzymanie niepotrzebnych książek to nie jest biblioteka domowa tylko zbieractwo.
  • Trepu chwała!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Ja rozumię że inflancja wysoka, ale bez przesady jednak.
  • edytowano December 2021
    @trep
    admin romeck:
    A może zmienić tytuł wątku na np.:

    FF giełda
    ? (Bo nie tylko książek)
  • Wedle życzenia. Co ja tu mam do gadania?
  • edycja tytułu, wuala!


  • No dobra, trochę poszperałem.

    Pod tym linkiem
    bartonfink.web-album.org/album/55400,ksiazki
    są książki, których chcę się pozbyć. Jak będzie zainteresowanie to będę listę rozszerzał. Jeśli kogoś interesują czasopisma to mam też w piwnicy sporo numerów "Wiedzy i Życia" i "Świata Nauki" z lat 90. a dla fanów C 64 i Amigi numery C&A.

    Na ewentualną wymianę najbardziej preferuję tematykę historyczno-techniczno-militarną (w tym szczególnie historia techniki lotniczej i lotnictwa), ale też w ogóle historia techniki. Tak podaję tylko orientacyjnie bo wiadomo, że wszystko jest ciekawe. Oprócz książek, to jak komuś zalegają w mieszkaniu jakieś modele samolotów do sklejania albo pocztówki reklamowe linii lotniczych to też przygarnę.

    Jak nie będzie chętnych na wymianę a będą chętni na "adopcję" to też spoko.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.