Skip to content

Heinkel

loslos
edytowano January 2022 w Forum ogólne
image

Trzeba zapamiętać. Nie będzie trudno uniknąć, bo mają dużo konkurentów.

Komentarz

  • edytowano January 2022
    Loctite żal, dobre kleje.
  • Konkurencja ma lepsze.
  • Zapamiętane, choć nie korzystane.

    Tylko prasłowiański Clovin!
  • edytowano January 2022
    posix napisal(a):
    Loctite żal, dobre kleje.
    Heinkel 111 to ponoć dobry samolot był ;)
  • I jak zwykle mam problem ze słusznym bojkotem, bo antycypując bojkotowałem uprzedzająco ;)
  • W dniu 20 stycznia br. we Wrocławiu przy ul. Małachowskiego 15 odbyła się uroczystość otwarcia Pralni Społecznie Odpowiedzialnej oferującej pomoc osobom w kryzysie bezdomności. Jest to wspólna inicjatywa firmy Heinkel Polska, Fundacji Społecznie Bezpieczni, Stowarzyszenia Pomocy „Akson” i Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta.

    W nawiązaniu do przebiegu uroczystości pragniemy oświadczyć, iż jest nam bardzo przykro z powodu późniejszych kontrowersji co do uzgodnionej między stronami formuły i programu wydarzenia. Tym bardziej, że jesteśmy przekonani, że stało się tak na skutek głębokiego organizacyjnego nieporozumienia.

    Nadrzędną wartością dla firmy Heinkel jest dobro podopiecznych Towarzystwa Pomocy im Św. Brata Alberta, dlatego chcemy kontynuować nasze zaangażowanie w ten projekt.
    Ktoś zrozumiał o co tym hitlerowcom chodzi?
  • los napisal(a):
    W dniu 20 stycznia br. we Wrocławiu przy ul. Małachowskiego 15 odbyła się uroczystość otwarcia Pralni Społecznie Odpowiedzialnej oferującej pomoc osobom w kryzysie bezdomności. Jest to wspólna inicjatywa firmy Heinkel Polska, Fundacji Społecznie Bezpieczni, Stowarzyszenia Pomocy „Akson” i Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta.

    W nawiązaniu do przebiegu uroczystości pragniemy oświadczyć, iż jest nam bardzo przykro z powodu późniejszych kontrowersji co do uzgodnionej między stronami formuły i programu wydarzenia. Tym bardziej, że jesteśmy przekonani, że stało się tak na skutek głębokiego organizacyjnego nieporozumienia.

    Nadrzędną wartością dla firmy Heinkel jest dobro podopiecznych Towarzystwa Pomocy im Św. Brata Alberta, dlatego chcemy kontynuować nasze zaangażowanie w ten projekt.
    Ktoś zrozumiał o co tym hitlerowcom chodzi?
    -Tatusiu, ale wszystko na świecie jest już dobrze, co stoi na przeszkodzie żeby zapanował powszechny pokój?
    -NIEMCY synu.

  • los napisal(a):
    Nadrzędną wartością dla firmy Heinkel jest dobro podopiecznych Towarzystwa Pomocy im Św. Brata Alberta, dlatego chcemy kontynuować nasze zaangażowanie w ten projekt.
    Ktoś zrozumiał o co tym hitlerowcom chodzi?
    Tak jak ze Szlachetną Paczką, o wrogie przejęcie lub zniszczenie.

  • Shork napisal(a):
    -Tatusiu, ale wszystko na świecie jest już dobrze, co stoi na przeszkodzie żeby zapanował powszechny pokój?
    -NIEMCY synu.

    Ha! wczorajsza prassówka:
    Nasz Dziennik, pt. 21.01.2022, cała strona, wywiad Adamem Andruszkiewiczem

    Polityka Niemiec zagraża pokojowi.

  • Oj, Niemcy przytulają i głaszczą. Drżyjcie narody!
  • edytowano January 2022
    los napisal(a):

    Ktoś zrozumiał o co tym hitlerowcom chodzi?
    Nu Polacken! Jak my dawacz pieniotz to ma bycz jak w Dojczland. Najn fir polonisze wirszaft und ordnung!
  • Z tych rzeczy mam w domu tylko Silan :-( Never more.
  • W tej chwili nie mam żadnej ;-) I "co ma zrobić taki frajer który nie ma czego rzucić"? (copyright Mynarski)
  • Kto bankietem go podejmie?
  • los napisal(a):
    Trzeba zapamiętać
    W moim przypadku łatwo - zdarzało mi się, z powyższej listy, kupować klej pattex. Nawet nie wiedziałem że to henkel - ale akurat dobry klej w dobrej cenie znaleźć nietrudno. Na resztę nawet nie spoglądałem, bo proporcja jakości do ceny u innych jest lepsza.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.