Skip to content

Ekolodzy ruszyli do boju. Gieroje!

edytowano January 2022 w Forum ogólne
Eko debile podnieśli kolejny wrzask. Płot stawiany na granicy, który częściowo poleci przez Puszczę Białowieską, zagraża puszczy. Protest! Protest! Już tam gonią, żeby dać odpór. I już skierowali ten swój protest do odpowiedniego unijnego biura.
Prawdziwa twarz ruskich gierojów. Ku chwale Wielkiego Brata, toażysze.

Komentarz

  • Nu, Wajrak w GW wyjaśnia...
  • A co ci chuligani mają wspólnego z ekologią? By być ekologiem trzeba się uczyć.
  • los napisal(a):
    A co ci chuligani mają wspólnego z ekologią? By być ekologiem trzeba się uczyć.
    Jaka tam nauka - Ekolog to przecież ten, co się w proteście kładzie na ziemii, dendrolog - przykuwa do drzewa.
  • MarianoX napisal(a):
    los napisal(a):
    A co ci chuligani mają wspólnego z ekologią? By być ekologiem trzeba się uczyć.
    Jaka tam nauka -

    • Ekolog to przecież ten, co się w proteście kładzie na ziemii,
    • dendrolog - przykuwa do drzewa.
    • chorolog - rozmieszcza się na całym obszarze
    • biolog - ekolog bez sztucznych dodatków
    • astrolog - przywiązuje swoje życie do gwiazd (mentalnie)

    • etnolog - dobija ludy pierwotnie bytujące tam, gdzie teraz nie można (wg "ekologii")


  • No a nie? Przecież przedzielasz puszczę. Z jednego siedliska powstają dwa, stanowczo rozdzielone. To się różnym wilkom czy żubrom spodobać nie może.

    W sumie, to ciekaw jestem, jak to działało przed 2019.
  • I znów zacznie się całowanie żab (rzadki to przeca gatunek, niespotykany ) w dupę. Głaskanie robaczków pod ogon, mizianie zmaltretowanych przez kornika drzew. A nade wszystko onanizowanie powietrza językiem. Skrót ich programu.
    Bierem popcorn i - ach... - przeżywam.
  • Żeby tylko całowanie żab...

    "Może to naiwne, ale tak jak powiedziałaś wcześniej, wierzę w ekoseksualny feminizm. Jako matka trzech córek, które urodziłam nieświadoma wagi zmian klimatycznych, nie mam wprawdzie prawa dyktować nikomu, jaką decyzję w kwestii rozmnażania powinien podjąć. Wierzę jednak, że im więcej osób będzie mieć relację intymną z roślinami i nie będzie płodzić dzieci, tym lepiej dla Ziemi."

    Znajdziecie w krypolu, linkować nie mam ochoty.
  • edytowano January 2022
    Hm... Przeczytałem początek... Autorce nie pasuje świat "za którym stoi wiecznie wyprężony i wiecznie zaaferowany prężeniem się penis. Zastanawia się raczej, co by z nim było, gdyby nie stał i stać ciągle nie musiał".

    Nie chce mi się tego czytać do końca ale zdaje się, że to przejaw odwiecznego damskiego czegoś. Zwłaszcza wykształcone- zawsze o penisie. Ale jeszcze parę lat temu gadały dla odmiany o fallusie co brzmiało szlachetniej.
  • TecumSeh napisal(a):
    Żeby tylko całowanie żab...

    "Może to naiwne, ale tak jak powiedziałaś wcześniej, wierzę w ekoseksualny feminizm. Jako matka trzech córek, które urodziłam nieświadoma wagi zmian klimatycznych, nie mam wprawdzie prawa dyktować nikomu, jaką decyzję w kwestii rozmnażania powinien podjąć. Wierzę jednak, że im więcej osób będzie mieć relację intymną z roślinami i nie będzie płodzić dzieci, tym lepiej dla Ziemi."

    Znajdziecie w krypolu, linkować nie mam ochoty.
    Jak chcą ekologicznie, z roślinkami, to dlaczego zamiast ogóra z bazaru kupują jakieś plastikowe wibratory na baterie?

    👣

    🐾
    🐾

  • Albo cukinia:
    https://radiopaedia.org/cases/intraperitoneal-zucchini
    po kliknięciu w link pojawi się obrazek - tam po prawej stornie jest suwak - ruszając nim góra dół można obejrzeć całe badanie. Przypadek z miasta Uć.
  • edytowano January 2022
    Obrzydliwe choć z medycznego punktu widzenia ciekawe. Czy ten pacjent przeżył ta "relację"? czy w ogóle możliwe żeby to sam sobie zrobił?
    Ale ze szkoły medycznej i praktyki w szpitalu wiem , że nie należy się dziwić... Np. wtedy (epoka przedviagrowa) zetknęliśmy się np z trzema próbami usztywnienia phallusa (zapewne na złość feministycznym działaczkom) domowym sposobem: 1. za pomocą wkładu do długopisu
    2. straszny za pomocą wpuszczenia pianki poliuretanowej do cewki moczowej i 3. poprzez założenie pierścienia z łożyska kulkowego z naszej fabryki. Phallus spuchł tak , że aby to zdjąć konieczna była współpraca chirurgów ze specjalistami obróbki skrawaniem z FŁT
  • los napisal(a):
    A co ci chuligani mają wspólnego z ekologią? By być ekologiem trzeba się uczyć.
    Na chuliganów podałem kiedyś efektowną nazwę ale mnie co poniektórzy forumkowicze (tu i na werekundzi) zgromili i powiedzieli że jest im smutno.
  • dyzio napisal(a):
    Nie chce mi się tego czytać do końca ale zdaje się, że to przejaw odwiecznego damskiego czegoś. Zwłaszcza wykształcone- zawsze o penisie. Ale jeszcze parę lat temu gadały dla odmiany o fallusie co brzmiało szlachetniej.
    No ale wraz z postępem rewolucji liczba wrogów ludu wzrasta, więc za parę lat ów szlachetny fallus, co obecnie jest po prostu penisem, będzie zwykłym ch*jem.
  • Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    Jak chcą ekologicznie, z roślinkami, to dlaczego zamiast ogóra z bazaru kupują jakieś plastikowe wibratory na baterie?
    Kupują tylko te zacoface. Plastik nie eko, baterie w sumie też.
    Obecnie linia partii każe z roślinkami, i koniecznie zamiast płodzenia dzieci, żeby ktoś nie pomyślał, że oprócz.

    I ja się w sumie zgadzam - niech się takie istoty nie rozmnażają.
  • - Ja jestem Kowalski, a to pani Kowalska - mówił coraz senniej oficer.

    - Kiedy chcesz, niech i tak będzie! - odpowiedział Zagłoba. - Lepiej to nawet, że nie będziesz miał dzieci, bo mniej kpów będzie po świecie grasowało.
  • edytowano January 2022
    TecumSeh napisal(a):
    Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    Jak chcą ekologicznie, z roślinkami, to dlaczego zamiast ogóra z bazaru kupują jakieś plastikowe wibratory na baterie?
    Kupują tylko te zacoface. Plastik nie eko, baterie w sumie też.
    Obecnie linia partii każe z roślinkami, i koniecznie zamiast płodzenia dzieci, żeby ktoś nie pomyślał, że oprócz.

    I ja się w sumie zgadzam - niech się takie istoty nie rozmnażają.
    W Biblii piętnowano bestialstwo jako odmianę sodomii, jak nazwać taki proceder?
  • los napisal(a):
    - Ja jestem Kowalski, a to pani Kowalska - mówił coraz senniej oficer.

    - Kiedy chcesz, niech i tak będzie! - odpowiedział Zagłoba. - Lepiej to nawet, że nie będziesz miał dzieci, bo mniej kpów będzie po świecie grasowało.
    We'll convert your children.
  • edytowano January 2022
    trep napisal(a):
    los napisal(a):
    - Ja jestem Kowalski, a to pani Kowalska - mówił coraz senniej oficer.

    - Kiedy chcesz, niech i tak będzie! - odpowiedział Zagłoba. - Lepiej to nawet, że nie będziesz miał dzieci, bo mniej kpów będzie po świecie grasowało.
    We'll convert your children.
    Już to z powodzeniem robią w Polsce, w szkołach, poprzez rozmaite Fejsy, TikToki i Netfliksy

    Ktoś powie - należy zwiększyć wpływ rodziców na treści uczone w szkołach, I tu zła wiadomość (pisano o tym również na bratnim forum): wielu z nich walczy z religią w szkołach i naciska na tłoczenie lewackich narracji w głowy swoich dzieci..
  • Więc ich dzieci nie będą się chciały rozmnażać.
    A katoliccy rodzice wiedzą co robi szkoła, netflix, itp i starają się przeciwdziałać.
  • edytowano January 2022
    Nasze dzieci zostaną przemielone przez szkoły, uniwerki i grupy rówieśnicze i staną się podobnymi zombie, nie miejmy złudzeń.

    Reforma szkoły jest spóźniona i 30 lat (Nalaskowski mówi że 50) ale co gorsza nie ma nawet pomysłu jak szkoła ma wyglądać. Nalaskowski sam zamknął swoją szkołę, poddał się, oczywiście nie powinien ale co zrobić.

  • Co robić? Cokolwiek. Dużo jest do zrobienia a każda para rąk się przyda.
  • Dlatego szkoda że oni nie mają dzieci, zawsze jest nadzieja że to my je przerobimy ma swoją stronę a nie oni nasze, no ale jak się nie urodzi to nie ma szans.
  • Najpierw przeróbmy własne. Nam niby łatwiej.
  • los napisal(a):
    Co robić? Cokolwiek. Dużo jest do zrobienia a każda para rąk się przyda.
    +1000
    los napisal(a):
    Najpierw przeróbmy własne. Nam niby łatwiej.
    +2000
    Przemko napisal(a):
    Dlatego szkoda że oni nie mają dzieci, zawsze jest nadzieja że to my je przerobimy ma swoją stronę a nie oni nasze, no ale jak się nie urodzi to nie ma szans.
    Szczerze to nie pierwszy raz kiedy pokrętnej logiki Kolegi nijak nie rozumiem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.