Skip to content

Putin dokonał cudu na Bliskim Wschodzie

Komentarz

  • Cud purimowy?
  • Cud putinowy
  • edytowano January 2023
    Ciekawe co na to Biden. ;) Zero instynktu samozachowawczego, co za głąby.
    Chyba że cwane gapy liczą na to "Były naczelny rabin Moskwy apeluje do Żydów o opuszczenie Rosji. "Póki jeszcze mogą"" https://forsal.pl/swiat/rosja/artykuly/8621804,byly-naczelny-rabin-moskwy-apeluje-do-zydow-o-opuszczenie-rosji-poki-jeszcze-moga.html

  • Biden razem z Derinem Devletem OK, martwiłbym się raczej o hamerykańskich protestantów, zwłaszcza tych z Południa.
  • los napisal(a):
    martwiłbym się raczej o hamerykańskich protestantów, zwłaszcza tych z Południa.
    Dixie Democrats to, dla mnie, zawsze było jakąś ułomnością intelektualną. Może jestem ograniczony...
    A ten rezultat to pokłosie sytuacji wew. Izraela, gdzie mniejszość rosyjska rządzi oraz antyamerykańskich fobii perskich mułłów, którzy nie są w stanie zrozumieć, że żadna CIA nie jest potrzebna, aby takich głupców mieć dosyć.

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    los napisal(a):
    martwiłbym się raczej o hamerykańskich protestantów, zwłaszcza tych z Południa.
    Dixie Democrats to, dla mnie, zawsze było jakąś ułomnością intelektualną. Może jestem ograniczony...
    A ten rezultat to pokłosie sytuacji wew. Izraela, gdzie mniejszość rosyjska rządzi oraz antyamerykańskich fobii perskich mułłów, którzy nie są w stanie zrozumieć, że żadna CIA nie jest potrzebna, aby takich głupców mieć dosyć.

    Akurat Dixiecrats raczej nie sympatyzowali z Izraelem, zwłaszcza jak na tamtejsze standardy.
    A sam fenomen jest w pełni zrozumiały - jeśli politykę amerykańską śledzimy od początku, a przynajmniej od wojny secesyjnej, a nie od czasów Reagana czy Nixona. Pierwotnie Republikanie byli partią północy - północnych farmerów i północnych przemysłowców. Ich pierwszy kandydat na prezydenta, Abraham Lincoln, nawet nie próbował startować na południu. To wszystko odwróciło się dopiero 100 lat później.
  • Mało tego - to republikanie mieli pierwszego senatora Murzyna i ogólnie to oni byli dużo bardziej przychylni czarnym. Nie tylko Lincoln przykładem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.