Skip to content

Gina Lollobrygida R.I.P.

edytowano January 2023 w Forum ogólne
W latach 50, 60 uznana za najpiękniejszą kobietę świata. H. Bogart powiedział, że M.Monroe wygląda przy niej jak Shirley Temple.
Żyła 95 lat.
image
Pamiętna Esmeralda z "Dzwonnika z Notre Dame".
Jakie wielkie foto mi się wkleiło! No, ale jej legenda też jest wielka. Gina pozostanie na zawsze symbolem włoskiego kina.

Komentarz

  • R. I. P.

    Gina na starość została komunistką.

    Sofia Loren pewnie nie trzeźwieje od dwóch dni.
  • Zośka ładniejsza
  • +
    Miałem jako dzieciak lusterko z Giną, a teraz pracuje u nas stary spawacz, który chwali się że robił u niej balustradę czy coś
  • dyzio napisal(a):
    +
    Miałem jako dzieciak lusterko z Giną, a teraz pracuje u nas stary spawacz, który chwali się że robił u niej balustradę czy coś
    świat jest mały ;-)
    +
  • christoph napisal(a):
    Zośka ładniejsza
    Klaudia
  • janosik napisal(a):
    Monica
    oo Monika aaj aaj i offshem!
  • Oglądałem parę filmów z Loren. Widziałem Claudię na ekranie, nie tylko na rozkładówce (jedną jej rolę oglądam przynajmniej raz do roku, w okresie Wielkiejnocy, druga to Dawno temu na dzikim zachodzie). Natomiast Gina istnieje w moim umyśle tylko jako zlepek imienia, nazwiska i twarzy (no dobra, jeszcze figury). Nie widziałem żadnego jej filmu a jeśli ktoś udowodni, że widziałem, to nie pamiętam.
  • janosik napisal(a):
    Monica
    Vitti?
  • Mania napisal(a):
    janosik napisal(a):
    Monica
    Vitti?
    image
    Belluci
    tu z córką
    image
  • christoph napisal(a):
    Zośka ładniejsza
    +1
  • No nie wiem...

    Jako tajna agentka Watykanu (ho! ho! :D)

    image
  • To już wolę pokaż mody kościelnej u Fellini ego
  • Eee tam, nie znasz się, jako agentka sił kościelnych do perfekcji opanowała posługiwanie się Morderczym Wachlarzem Bojowym. Tak było! :):D

    W sumie bardziej w klimacie byłoby może duszenie różańcem - na jakimś lewackim zamkniętym forum jego członkowie straszyli się wzajemnie ludźmi z Męskiego Różańca którzy mieli jakoby używać straszliwych różańców bojowych i takie tam...

    Ale za daleko odchodzimy od ś.p. Giny.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.